HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Téma věnované výkonnému komunikátoru HTC Desire HD se systémem Android
Odpovědět
Uživatelský avatar
HanysR
smartguru
smartguru
Příspěvky: 559
Registrován: ned říj 26, 2008 20:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note II
Bydliště: Ostrava!!!

Re: HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od HanysR »

Tak jsem asi pubescent kdyz v praci neslysim nove udalosti. Je to primo priserne! Zajimava uvaha teda, ne kazdy v praci sedi u compu a masti solitaire. Vubec nejde o kvalitu ale o hlasitost. Sluchatko je ok

Sent from my Desire HD using Tapatalk
milennium
smartstar
smartstar
Příspěvky: 879
Registrován: čtv pro 20, 2007 20:03
Zařízení: NEXUS 6 / 64GB
Bydliště: Kutná Hora

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od milennium »

Honzo. Zkus si "vyrobit" nějaký zvuk pro událost sám. V nějakém editoru si zvyš hlasitost a přesuň do složky do vnitřní úložné paměti a nebo na kartu.
faldicek
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: čtv dub 16, 2009 21:12
Zařízení: Galaxy Nexus

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od faldicek »

Zdravím, mohl bych poprosit někoho z majitelů, zda by mi změřil vzdálenost od kraje(kteréhokoli, ale uvést od kterého) ke středu zdířky pro sluchátka? Chci si nechat vyrobit na DHD kožené pouzdro a má představa je taková, že by u zdířky byl v pouzdru otvor abych si mohl připojit sluchátka aniž bych ho vyndaval. Díky
Uživatelský avatar
HanysR
smartguru
smartguru
Příspěvky: 559
Registrován: ned říj 26, 2008 20:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note II
Bydliště: Ostrava!!!

Re: HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od HanysR »

Millenium: to jsi mne nemohl timhle napadem nakopnout driv pres skype? :D no ale co navi v aute apod? Tam bude ten repro asi zas tichy. Uvidime

Sent from my Desire HD using Tapatalk
kostohris
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 71
Registrován: čtv led 10, 2008 0:25
Zařízení: Motorola D160+Desire HD
Bydliště: Litomyšl

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od kostohris »

mike-biker píše:Zvuk z repro je čistý, ale zdá se nic moc hlasitost - pro pubescenta, jak ho okázale položí na stůl ve třídě a pustí naplno v příšerné kvalitě svou oblíbenou muziku to není to pravé. Jinak zvuk při hovoru je OK. Čistý a jasný. 8-)
Tak to asi vypadana na chybu kusu, sluchatko mne opravdu nekdy tak plechove drnci. Budu to muset povovnat jeste s jinym DHD. Ta hlasitost mohla byt o neco vyssi.

faldicek: od leveho okraje 29mm, kdyz se divam zepredu na displej.
faldicek
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: čtv dub 16, 2009 21:12
Zařízení: Galaxy Nexus

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od faldicek »

Kostohriz, moc díky.
Odeslal jsem zadání tak jsem zvědav jak se s tím pán popere, nechávám si ho vyrábět zde: http://www.vyrobkyzkuze.wbs.cz/Pouzdra- ... -Case.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Už mi dělal pouzdra na předchozí dva telefony a vždy perfektní. Poslední na xperii má ještě jako vzor na svých stránkách(světlé s monogramem PP)...
ucla220
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: čtv říj 21, 2010 12:58
Zařízení: HTC Desire HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od ucla220 »

Davejte pozor. Vcera jsem si koupil DHDcko a pan predemnou ho reklamoval jiz podruhe (resp podruhe mu ho na miste vymenili), protoze se mu pri telefonovani vypnul displej a pak uz nenaskocil. Prodavac mne upozornil, ze se to vyskytlo u celkem velkeho poctu kusu, takze mi ani nevyplnil zarucak s tim, ze kdyby nahodou, vymeni mi stroj take hned.
Dnes se problem dostavil 3x za sebou a nejhorsi je, ze kdyz nastane, krome vyndani baterky nic nepomuze, cili fakt vely fail. Odpo musim do HTC storu pro novy, ale mam strach, ze tohle je proste vada 2.2 nebo DHD obecne a bude se muset servisne odstranit, takze budu 30 dni bez telefonu :(((((((

Nekdo nejake rady? Diky
faldicek
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: čtv dub 16, 2009 21:12
Zařízení: Galaxy Nexus

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od faldicek »

Tohle jsem našel ohledně navigace: http://mobilizujeme.cz/clanky/navigace- ... -desire-z/" onclick="window.open(this.href);return false;
asahi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 73
Registrován: úte srp 31, 2010 11:27
Zařízení: Xperia X1, Xperia Arc

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od asahi »

Nektery kontakty se mi v seznamu zdvojily (z google uctu a ze simkarty). Jak se da nastavit, aby se mi ty ze simkarty nezobrazovaly (mazat je z ni nechci)?

edit: uz vyreseno
Jindřich Veselý

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Jindřich Veselý »

faldicek: by me zajmalo kde tam ta navigace je, protoze tam je integrovana (bohuzel) Route 66 :-(
ucla220: to si natrefil na kolegu s prace :D.. Zatim je to fajn, problem bude az z korporatu dostane HTC prikaz ze zarizeni nemeni ale posila na opravu. potom i blbej proximity senzor bude trvat. Nadruhou stranu VSP dela opravu cca do 7dni.. jen je otazka jestli uz na DHD maj dily :D
janac_marek
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte čer 08, 2010 9:44
Zařízení: Lumia 950XL, S7 Edge, iPhone 7

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od janac_marek »

A na navigáciu použíť google maps nie je dobré?
Jindřich Veselý

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Jindřich Veselý »

Ale copak o to, gmaps jsou dobre, ale ja potrebuju normalni navigaci do auta a gmaps k tomuhle tak nejak nestaci :)
faldicek
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: čtv dub 16, 2009 21:12
Zařízení: Galaxy Nexus

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od faldicek »

Tak nevím no, DHD zatím nevlastním, jen jsem to objevil na netu...
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od jacek »

Veliká recenze DHD : http://www.trustedreviews.com/video/HTC-Desire-HD" onclick="window.open(this.href);return false;
Luboš Klicpouch
smartguru
smartguru
Příspěvky: 569
Registrován: pon pro 31, 2007 14:00
Zařízení: SGN
Bydliště: Praha

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Luboš Klicpouch »

Omlouvám se, že zasahuji do diskuse až teď. Nemám moc času.

O víkendu jedu "relaxovat na chatu s notebookem" a napíšu nějakou pěknou recenzičku. Pokusím se zahrnout většinu zde položených otázek i otázek položených na Twitteru či v mailu [email protected] - ovšem na co neodpovím, nebo o tom psát nebudu, tak to není tím, že bych na to zapoměl, ale spíš tím, že to nevím.

K recenzi připojím hromady fotek, videí a podobných věcí (ty přidám až doma, v neděli večer, na chalupě budu jen na Ečku). Takže celkový pohled na věc bude buď o víkendu, nebo hned po něm.

Někdo tu psal, že se divil, že už v pondělí nebylo něco takového napsné.. Hele, zkus si uvědomit, že jsme tam stáli 14 hodin přes noc. Já jsem například (a asi jsem nebyl sám), celý pondělí spal :) takže tak..

Co se týče toho lícování, jeden problémek opravdu je mezi spodní krytkou karet a hliníkovými zády přístroje na pravé straně. Hliník přesahuje cca 0,3 - 0,5 milimetru, ale v důsledku si toho při používání ani nevšimnu. Měl jsem v ruce tuším čtyři přístroje a měl to každej... Dokonce jsem se byl ještě přesvěčit teď (Máme tu ve firmě jeden) a měl jsem v ruce další kus, který to má stejně. Je to způsobeno tím, že hliníkový kryt je špatně vyfrézován (asi). Všimtěte si zvrchu, že na levé straně je tenší a na pravé tlustší. Ano, u přístroje za takovou cenu je to prostě vada, ale jak jsem už psal, ani si toho nevšimnu, není to katastrofa.

Co se týče proximity senzorů. Asi se jedná o nějakou vadnou serii, ovšem neprojevuje se to u všech. U mého kusu se to projevilo a byl jsem si ho vyměnit. Vyměnili mi to bez jakýchkoli problémů, ovšem se slovy, že nevědí, jak dlouho bude ještě výměna možná. Možné totiž je, že to budou muset začít brát do reklamace (tzn v extrémní situaci až 30 dnů !!! ). Ale neví od kdy. Takže pokud se Vám tento problém projevuje a máte zakoupeno v HTC Brand Shopu, s výměnou spěchejte.

U nového, vyměněného DHD už se to neprojevuje (nebo ještě neprojevilo, toť otázka). Bude to zřejmě HW vada. V HTC mi řekli, že se to zatím stalo 13ti lidem (k včerejšímu datu).

Co se týče baterie, byla asi vadná u toho mého prvního kusu, protože druhý kus co mám, celkem obstojně drží. Samozdřejmě bych byl nadšen, kdyby to vydrželo dva dny, s tím se ale počítat nedá. Velký displej + 1230 mAh baterie = výdrž max. den. Prodavač z HTC vyprávěl, že mu to vydrží déle než starý Desire. Já ještě nemám testnuto, mám ho vlastně od včera.

Ještě bych chtěl něco říct k SW výbavě. Jak HTC Sense nemám rád, tak dospělo spousty změn. Jedná většinou o blbůstky, ale práce je s nimi opravdu příjemnější. O tom se také rozepíšu v recenzi.

Postřehl jsem jednu SW vadu. Když mi zazvoní budík, občas nejde vypnout a je potřeba vypnout/zapnout displej, aby šlo se šoupátkem na displeji hýbat.
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od jacek »

to Bigis : tvá recenze ,,rozhodne", jestli si DHD pořídím, nebo ne....DHD prostě láká :smt017 . Už se těším :wink:
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od janiss »

Aky je vlastne ten zasadny problem s tym cidlom?Cital som ze niekto ma problem ze po hovore sa uz display nerosvieti a cital som aj ze su problemy s tym ze na slnku jas ubera a v tme pridava a malo by to byt naopak.Tak neviem co je tym hlavnym problemom v pondelok mi pride dhd a chcem to hned skontrolovat ale ked ide len o ten jas displaya tak to mne nevadi lebo ja to aj tak nikdy nenastavujem automaticky ale stale mam display na plno.
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od jacek »

Automatickou korekci podsvícení mám taky vypnutou, to je v poho., horší je problém s čidlem, štvalo by mě to u nového founu.

-- doplnění předchozího příspěvku (pát říj 22, 2010 15:24) --

Jackale, jestli že tě Droid nudí, tak si nejsem moc jist WP7, tam toho dle mého moc nepoladíš, jasně nový systém, to je asi to jediné, jinak ostatní je alespoň prozatím(a asi na dlouho) zapovězeno.
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od mike-biker »

Pokud by TomTom konečně začal podporovat navigace na PDA a já si ji mohl koupit, to by bylo něco! Ale jejich politika je zajímavá, což mi potvrdili asi před půl rokem i v Supportu - TT nemá zájem o navigace v MT a jede si ve vlastní výrobě, tzn. že se zaměřuje hlavně na HW. Jinak doufám, že se rozhoupe a nabídne verzi 8, či lépe rovnou 9.
Sám zatím nevím, co vybrat ptz. jsem zvyklý na IGo - potažmno mě zaujalo Primo a na TT7 s posledními mapami 855. 8-)
Jindřich Veselý

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Jindřich Veselý »

docela me zarazi jedna vec, a to ze autor recenze DHD uvadi ze tam neni finalni ROM... takze by me zajmalo co za ROM tam mame my, kdyz redaktor dostal kus kde neni finalka :D
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 42 hostů