HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Téma věnované výkonnému komunikátoru HTC Desire HD se systémem Android
Odpovědět
Uživatelský avatar
Sapphire
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 51
Registrován: pát kvě 01, 2009 11:27
Zařízení: HTC Desire HD
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Sapphire »

Tak nepoužívej audiomanager a bude to fungovat normálně.
Iceman111
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: pon úno 01, 2010 11:44
Zařízení: Sony Xperia L

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Iceman111 »

Takze jsem odinstaloval audiomanager pro a stejne se to zesililo akorat s tim rozdilem ze to ted nejde zeslabit, protoze v systemu to nabizi Budik, Media, Vyzvaneni, Oznameni. V audio manazeru to nabizi Budik, Media, Oznamení, Vyzvaneni, Hlasitost hovoru, systemova hlasitost. Takze se nabizi otazka jestli neni systemova hlasitost nastavena na standartni hladinu a tim ze ji v audiomanageru zeslabim se stale vraci na prednastavenou hodnotu. Kazdopadne i tak dik.
Uživatelský avatar
Sapphire
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 51
Registrován: pát kvě 01, 2009 11:27
Zařízení: HTC Desire HD
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Sapphire »

Mám zkušenost, že taková aplikace může telefon totálně rozdrbat a pak je nejůčinější nástroj hard reset. Z vlastni zkušenosti - nainstaloval jsem nějaky, už nevím jaký přehrávač a pak mi nešel ovládat posun skladeb v přehrávači ovladačem na sluchátkách. Po odinstalování aplikace stále nefungovalo. Pomohl až hard reset.

Rada, neinstalovat kde co do mobilu. Spousta věcí je zbytečných a stejně nic extra neřeší proti standartu. (hlavně programy na různá nastavení).
Lucifero
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: ned úno 13, 2011 9:57
Zařízení: Desire HD/Sensation XL/ONE X/ONE X+/NOTE 10,1/SXTZ

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Lucifero »

Sapphire, moje řeč. Přesně z tohodle důvodu se ani nepokouším zajímat o nějaký root, launchry, kupy neznámých a neověřených aplikací a oblíbil jsem si HTC. Prostě jim důvěřuji a věřím v sense které mi vyhovuje jak funkčně, tak i na pohled. Je tam vše co potřebuji a těch pár ověřených drobností navíc co jsem stáhl pro doplnění funkcí, bych spočítal na prstech. Je to přeci jen forma počítače a jakýkoliv zásah do systému může jeho plynulý chod zásadně ohrozit. Když zavzpomínám na své doby u symbianu, děkuji HTC za sense. Odhaduji, že v průměru jednou za měsíc jsem musel symbian restartovat. DHD se mi za celý rok co ho vlastním seklo pouze 2x.
Kdyby ještě tu jejich aktivitu v chrlení nových ,,top" přístrojů omezili a vydávali pouze jednou ročně opravdu poctivou hi-tech vlajkovou loď na špici technologie, bez kompromisů, určitě by i i jejich značka stoupla na exkluzivitě.
Vacclaf
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 143
Registrován: čtv pro 09, 2010 15:44
Zařízení: HTC DHD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Vacclaf »

To Lucifero
...a nebo by upadli v zapomění, neboť konkurence, jež neustále zásobuje trh novými produkty je vidět a koncový zákazník může mít pocit, že takto produkující firmy neustále tvoří a nespí a nespoléhají se jen na jediný produkt za 6měsíců (jen příklad). A zároveň si je třeba uvědomit, že portfolio zákazníků má tak široké rozpětí, že s jediným, byť silným a stabilním, prodktem by se takováto firma dlouho neudržela a skrachovala.
Toliko můj postřeh a názor.
K tvému postoji, co se týče origo software, asi tolik: rčení, že "a jakýkoliv zásah do systému může jeho plynulý chod zásadně ohrozit" je sice pravda, ale jen poloviční, neb druhá stránka věci říká, že "jakýkoli neodborný zásah může ohrozit" a pak "jakýkoli zásah může i daný hardware popohnat" (a tím teď nemyslíl overclock). Jistě jsou lidi, kteří když jim něco funguje, nemají důvod to měnit. Ovšem jsou i tací, co to, co jim funguje, chcou, aby to i lépe vypadalo. Začíná to novým krytem telefonu a končí to všelijakými udělátky v systému. TAK TO PROSTĚ JE.
Neberu ani nehaním tvůj názor, Lucifero, jen jsem přidal svůj.
Lucifero
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: ned úno 13, 2011 9:57
Zařízení: Desire HD/Sensation XL/ONE X/ONE X+/NOTE 10,1/SXTZ

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Lucifero »

Jasně rozumím ti, vždyť jsem taky jeden z těch, co si téměř dennodenně mění tapetu, protože když je tam moc dlouho jedna jediná, začíná to být nervozně okoukané :tlem: To je taky důvod proč mi sense tak vyhovuje, díky jejich zásobě povedených widgetů, skinů a možnosti úprav, kde vládne čistá jemná grafika bez kazů. Je to zkrátka jak s compem, ze začátku do toho člověk taky vrtá a vylepšuje, ale pak si najde svůj vyrovnaný střed, kde vše šlape jak má a s brutální silou a krásou a toho osvědčeného se pak drží, jak u hard. tak u soft.
S tou vlajkovou lodí, jsem to mohl lépe napsat. Myslel jsem jen vlajkovou loď, ostatní přístroje pak může chrlit jak chce, jen by mělo mít HTC nějakou kastu tel. která bude top přístrojem, nebo chcete-li ukázkou dokonalosti značky. Ono taky může zákazníky trochu zklamat, když si koupí ,,vlajkovou loď za kterou dají měsíční plat a 4-5měsíců zjistí že mají stařešinu téměř bez podpory.Chtělo by to Nějakou top kastu, která by byla s puncem exkluzivity a s garantovanou ,,doživotní" podporou výrobce (alespoň 2roky). (tím myslím primární aktualizace, okamžité řešení bugů v systému atd.)

Já vím, jsem asi snílek a idealista :tlem:
Vacclaf
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 143
Registrován: čtv pro 09, 2010 15:44
Zařízení: HTC DHD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Vacclaf »

Jo, tak nějak jsem to myslel. A právě proto, že výrobci zanevírají na své jen 6 měsíců mladé zařízení, jsou tu borci, co tuto podporu doplňují. Kdo by si koupil nové zařízení jen kvůli software, když by mu ten samý software výrobce garantoval do jeho zařízení, se kterým je spokojený? Takový výrobce by konkurenci neustále a proto se inovace software na naše zařízení dočkáme asi už jen v podobě portovaných ROM.
No a to už je důvod pro ROOT, nebo né?
Iceman111
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: pon úno 01, 2010 11:44
Zařízení: Sony Xperia L

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Iceman111 »

Tak ja myslim ze root zarizeni je vec kazdeho z nas a pokud nechdo chce zkouset uprvavene romky tak prosim. Ja jsem si toho uzil na Omnii2 a stacilo. Stejne jsem dokola flesoval jen proto abych nasel spolehlivou rom. Pokud mi system slape bez chyby myslim si za sebe ze root neportebuji, a udelam ho pouze v pripade ze by HTC nevydalo na DHD android ICS což je ve hvezdach, a chtel bych vyzkouset udelanou rom ICS z XDA-developer ktera se jiste obevi. Jinak co se tyce sense take jsem byl nazoru ze je nejlepsi ale uz se obevuji launchery ktere hrave zvladnou stejnou funkci i daleko vice. Zacal jsem ted treba pouzivat Launcher ICS a muzu rict ze sense jsem uz vypnul. Mozna kdyby HTC vydalo na DHD update na 2.3.5 a Sense 3 mozna bych zase zapnul ale sense verze 2.1 uz zacina byt zastarala, a pri rychlosti vyvoje se nemuzeme divit ze nebude nejlepsi navzdy.
Lestr
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 125
Registrován: pon úno 22, 2010 10:21
Zařízení: HTC DESIRE HD - od 24.7.2011

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Lestr »

Jen dotaz okrajově - kam a jak nastavím mp3 hlášku jako oznámení příchozí zprávy sms ?? Pořád se mi to ne a ne podařit.
Uživatelský avatar
pepino34
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: ned led 08, 2006 17:40
Zařízení: LG Nexus 5
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od pepino34 »

Na kartě vytvořit složku system/media/audio/notifications pro sms apod. a /ringtones pro vyzvánění
Uživatelský avatar
by PeITeeR
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: pát pro 04, 2009 15:28
Zařízení: DesireS
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od by PeITeeR »

Cus,pred chvili mi DHD nabidl aktualizaci udajneho zlepseni wifi.Jak dlouho jsem pozadu ?
Iceman111
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: pon úno 01, 2010 11:44
Zařízení: Sony Xperia L

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Iceman111 »

Upgradoval jsem na 2.3.3 -- 5.5.2011 a upgrade Wifiny mi to nabidlo asi 3 tydny po navyseni systemu. No to jsi pekne pozadu pokud dobre pocitam tak 5 mesicu.
Vacclaf
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 143
Registrován: čtv pro 09, 2010 15:44
Zařízení: HTC DHD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Vacclaf »

Iceman má pravdu, tak nějak ty aktualizace přišly.
Lestr
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 125
Registrován: pon úno 22, 2010 10:21
Zařízení: HTC DESIRE HD - od 24.7.2011

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Lestr »

pepino34 - díky za pomoc :wink: vše OK :wink:
Uživatelský avatar
by PeITeeR
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: pát pro 04, 2009 15:28
Zařízení: DesireS
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od by PeITeeR »

No to je fakt sen s tema aktualizacema na mem DHD :like: .Pokazdy kdyz neco je tak na to cekam sto let.To je hodne luxusni.Nvm teda cim to je ,nebo co to ovlivnuje,ale to fakt potesi,jelikoz na wifi jsem si stezoval odjkaziva.
Sajgi
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: stř zář 17, 2008 15:59
Zařízení: HTC Desire, N97, Motorola Xoom

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Sajgi »

zdravím,
Otci z jeho DHD zmizela horní stavová lišta...na mých androidích zařízeních se mi to nikdy nepovedlo...a ani se mi nepodařilo vygooglovat, jak jí vrátit zpět, netuší někdo prosím ?

Díky
Lucifero
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: ned úno 13, 2011 9:57
Zařízení: Desire HD/Sensation XL/ONE X/ONE X+/NOTE 10,1/SXTZ

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Lucifero »

Ahoj Sajgi, klasika, zkoušeli jste vypnout zapnout (někdy bývalo dobré i na chvíli cca 10s vytáhnout baterii) Potom bude důležité vědět, jestli nemá nainstalovanou nějakou dodatečnou aplikaci? Většinou tohle způsobují ony. Mi to jednou u něčeho taky udělalo, ale už je to dlouho a ani za boha si nevzpomenu co to způsobilo :-(
Sajgi
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: stř zář 17, 2008 15:59
Zařízení: HTC Desire, N97, Motorola Xoom

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Sajgi »

On je rád, že je rád...telefon používá ke čtení mailu, volání, sms a wifi tethering...jinak žádně apps nestahuje, to si vždy nechá poradit...zkusím to s tou baterkou...reset na tovární nastavení dělat nechce, což chápu...

a dík :-)
Lucifero
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: ned úno 13, 2011 9:57
Zařízení: Desire HD/Sensation XL/ONE X/ONE X+/NOTE 10,1/SXTZ

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Lucifero »

víš co mě teď ještě napadlo, sense má na výběr několik vzhledů, zkuste ještě změnit vzhled, při změně to vypadá, že se samotné sense nějak restartuje, tak by to mohlo snad něco možná udělat. Je to jen myšlenka, nápad, neručím za to.
Sajgi
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: stř zář 17, 2008 15:59
Zařízení: HTC Desire, N97, Motorola Xoom

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Sajgi »

jojo, to jsem zkoušel hned jako první...ale nic...i tak díky :-)

// vyhození baterky pomohlo, díky
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam.cz a 12 hostů