HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Téma věnované výkonnému komunikátoru HTC Desire HD se systémem Android
Odpovědět
mcintosh666
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: stř úno 10, 2010 18:01
Zařízení: Sensation XE

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od mcintosh666 »

Sapphire píše:Hlavně tam necpi nějakou neofiko ROM. Raděj se podívej jestli ma telefon poslední aktualizací. Já mám DHD rok a ofiko ROM. HTC za tu dobu vydalo 4 aktualizace. Vše šlape jak hodinky a vzdy,když jsem mel možnost vidět nacpanou nějakou "perfektní" a lepší neoficiální ROM tak byl s telefonem nějaký problem a to už nikdo nepřizná. Dokonce jsem viděl koupený nove DHD někde v int. shopu z neoficiální ROM a ten dělal taky paseku. Uved zde info o software a já ti napíši jestli máš poslední aktualizaci.
Tak nevím, jaké máš problémy s custom ROM, ale většinou jsou líp odladěné než originál. To ti potvrdí každý, kdo custom ROM používá, že pokud je dobrá, tak je stejně funkční jako originál a většinou i o dost zlepší výdrž telefonu.
Lestr
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 125
Registrován: pon úno 22, 2010 10:21
Zařízení: HTC DESIRE HD - od 24.7.2011

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Lestr »

Tak žádnou jinou ROM tam cpát nechci. Mám verzi 2.50.405.2 někdy v pulce srpna jsem měl první aktualizaci. To vypnuti se snad už nebude opakovat a to psaní sms - zjistil jsem,že když otevřu zprávy už vodorovne tak začít psát novou s použitím tlačítka zpět a backspace není problém. Jakmile ale začnu psát na stojaka a v průběhu psaní otočíme do vodorovna tak problém přetrvává :( snad to vyřeší nějaká z příštích aktualizací ....

-- doplnění předchozího příspěvku (úte zář 06, 2011 17:18) --

A ještě jeden dotaz ohledně vašich zkusennosti. Skončila mi free verze navigace Route 66. Navigaci chci, ale nevim jestli koupit Route a nebo jinou .... Našel jsem navigaci Navigon a docela dobré ohlasy. Jaké jsou vaše rady .... Jiná DBS mám měsíc a naprostá spokojenost . Je to nadupaného stroj ;)

-- doplnění předchozího příspěvku (úte zář 13, 2011 11:58) --

Jde nějak nastavit v dhd zobrazování internetových stránek offline ? Abych třeba navštivenou stránku s vysledkama mohl otevřít aniž bych musel být na síti........
Opicak005
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: sob zář 24, 2011 13:45
Zařízení: HTC desire HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Opicak005 »

dobrý den
chci se zeptat jak vložit do DHD přes počítač staženou hru jako kam jí mám uložit na kartě??
risa1978
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: ned bře 20, 2011 9:10
Zařízení: Galaxy Note
Bydliště: kolem Brna

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od risa1978 »

to Lestr: Navigona rozhodně doporučuji, jezdím podle něj už rok a půl a nemá chybu, jezdím v podstatě celou evropu.

Jinak co se týče DHD, plně mě vyhovoval, ale musí z domu. Bohužel už je momentálně potřetí v servisu, a já si nemůžu být pokaždý skoro měsíc bez telefonu. Přecházel sem na něj z SGS I , kterej byl nedodělek. Bohužel, po dvou měsících začlo neuvěřitelně chrastit ve sluchátku, že sem druhé straně skoro nerozuměl. 27 dní v servisu, výměna sluchátka. Po návratu vše ok, až na to že najednou na rádiu nešlo nic naladit. Do toho přestal fungovat mikrofon na dodaných sluchátkách a při přehrávání muziky se telefon do 15 minut zasekl a pomohl jen restart. Vím nic závažnýho, ale používám DHD při sportu jako mp3 a dost mě to vadilo. Nevím co v servisu dělali, ale tohle všechno bylo před servisem ok. No a aby toho nebylo málo tak do týdne opět začalo chrastit sluchátko. Takže znovu servis. 25 dní v servisu, měli ho tam i se sluchátky ať to testnou. Po návratu rozbalím, mrknu na servisní zprávu a zjistil sem že vyměnily snad uplně vše včetně základové desky.Čtečku sim, sluchátko, nějaké kabely, receiver..... celkem asi 10 dílů. Zapnuho a začnu zkoušet: sluchátka nefungují vůbec. Tzn druhý den opět výprava za reklamací, momentálně je tam 12 den. Takže sem začal řešit náhradu. Nejdřív sem zkusil ten slavný SGS II, když je tak všude opěvován, ale po třech dnech jsem ho vrátil. Samsung se prostě sw nenaučí. Hardware supr, ale jinak...... Takže sem si vzal na prodejně do ruky Sensation a EVO 3D, chvíly si hrál azjistil že EVO mě vyhovuje mnohem líp, mám pocit že v ruce držím pořádnej a poctivej kus železa, i když jsou záda z plastu. Takže sem objednal přes net, abych měl možnost případného vrácení ve 14 dnech. Zatím ho mám 4 den a jsem nadšen.
No a DHD? Buď to dotáhnu do vrácení peněz, nebo pokud se vrátí ze servisu a bude vše fungovat, půjde od koruny na Aukro.
Vím že je to dobrý stroj, ale já sem asi kápl na kus z pátečního odpoledne :) .
Sorry za román, chtěl sem se jen podělit o svoje trable. :???:
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od htcjirka »

Našel jsem navigaci Navigon a docela dobré ohlasy. Jaké jsou vaše rady ....
Navigona mohu doporucit,je tak dobra ze jsem odlozil i pevnou navigaci Tom Tom.Vyzdvihnout mohu i obsah cisel popisnych,ktere netrufne zatim zadna navigace.Navic tento rok vyjde jeste upgrade zdarma na zcela novou verzi 4,vcetne novych map.
David Barborka
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 169
Registrován: pát úno 23, 2007 1:31

Re: HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od David Barborka »

for risa: se divím té době v reklamaci. měl jsem dhd a nyní sensation na reklamaci ve vsp data a obě byly do týdne vyřízené, takže na servis si nemohu stěžovat.
Lestr
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 125
Registrován: pon úno 22, 2010 10:21
Zařízení: HTC DESIRE HD - od 24.7.2011

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Lestr »

Navigon má asi líp vyřešeno hledání čísel popisných oproti Route66 co jsem tak četl. Je to opravdu tak ? Jinak problém na DHD s tlačítkem zpět při psaní sms ve vodorovné poloze vyřešila aplikace Vlákal se kterou jsem moc spokojenej. Po nainstalování problém zmizel. Jedinný co mi zatím vadí jsou fotky za sluníčka. To samí video. Ať fotim a tocim sebelip tak jsou fotky tmavé. Todle nevím jak pořešit , jinak DHD parádní stroj. Mohu jen doporučit.

-- doplnění předchozího příspěvku (úte zář 27, 2011 22:30) --

Aplikace GoSms . Dhd tam vložilo úplně jinej text :)))))
Weasel
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: pon led 03, 2011 18:36
Zařízení: HTC Desire HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Weasel »

Co se týká fotek za sluníčka, tak zkus ručně nastavit citlivost (ISO)..nenechávej to na automatice..
Uživatelský avatar
Lynx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 130
Registrován: pon čer 02, 2008 13:52
Zařízení: Huawei P30 Pro 8/256GB
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Lynx »

Předevčírem jsem zkoušel fotit proti slunci (vše auto) a mile mne překvapila kvalita fotky
edit:

Kód: Vybrat vše

http://www.imagehosting.cz/?v=imag00zjz.jpg
Lestr
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 125
Registrován: pon úno 22, 2010 10:21
Zařízení: HTC DESIRE HD - od 24.7.2011

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Lestr »

No zkusim to ISO, fotil jsem nepřímo do sluníčka ale za jasný oblohy a ty objekty jsou tmavý. Dám sem foto co mi to vyfotilo.
green
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: ned čer 08, 2008 9:05
Zařízení: HTC_Desire_HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od green »

Zdravim, obcas se mi stava ze kdyz mi nekdo vola tak ho neslysim. On me slysi ale ja druhou stranu ne. Hovor polozim a dotycny zavola znovy a podruhe je jiz vsechn v poradku. Stava se to cca 1x za 10-15 hovoru. Nestava se vam to taky? Nebo reklamace? :(
Diky
martasx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 110
Registrován: ned lis 22, 2009 12:07
Zařízení: HTC HD2,DHD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od martasx »

Taky se mi to obcas stava mam o2 je to operatorem dela to i zene ta ma obyc nokii kdyz jsem volal na o2 linku tak restartovali
bunku a bylo to ok.
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od janiss »

Ahoj neviete niekto o nejakej pripravovanej aktalizacii pre DHD uz mas strasne stvu tie smsky.
Lucifero
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: ned úno 13, 2011 9:57
Zařízení: Desire HD/Sensation XL/ONE X/ONE X+/NOTE 10,1/SXTZ

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Lucifero »

Janiss, každým dnem by měla vyjít aktualizace, která má opravit bezpečnostní díru androidu, údajně v ní jsou ještě nějaké vylepšení, tak uvidíme s čím se HTC vytáhne. U nás ti asi zatím ještě nikdo nic neřekne, v našich končinách aktualizace ještě nikde nebyla vidět.
Zatím ti na sms můžu poradit jednu fintu, kterou jsem vypozoroval. Otoč tel. na širokoůhlý režim (i když v hlavním zobrazení plochy se zobrazení nepřetáčí) a až pak vstup do aplikace zprávy, chyby se pak nebude projevovat (ovšem jen, pokud se ti nějak nepodaří přetočit byť jen na skok displej na výšku, v ten moment se chyba vyvolá a při snaze smazat nějaké písménko se ti chtějí zase odstraňovat celé sms)
Uživatelský avatar
Sapphire
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 51
Registrován: pát kvě 01, 2009 11:27
Zařízení: HTC Desire HD
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Sapphire »

Lucifero, žádná aktualizace u DHD nemá vyjít a žádnou bezpečnostní díru DHD nemá. Týká se to přístrojů se Sense 3.0. Bezpečnostní díra byla právě v Sense 3.0 a DHD má Sense 2.1!
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od janiss »

A dakujeeem za tu fintu asi to funguje je to super vazne diiik
Mirko
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: sob srp 25, 2007 18:10
Zařízení: HTC Desire HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Mirko »

Na XDA jsem našel tohle:

http://attachments.xda-developers.com/a ... 1318548738" onclick="window.open(this.href);return false;

,tak snad se dočkáme 2.3.5 .
Lestr
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 125
Registrován: pon úno 22, 2010 10:21
Zařízení: HTC DESIRE HD - od 24.7.2011

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Lestr »

Problémy s sms a tlačítkem zpět u mě vyřešilo nainstalování aplikace Gosms Pro. Mohu jen doporučit :wink: Problém je fuč
Lestr
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 125
Registrován: pon úno 22, 2010 10:21
Zařízení: HTC DESIRE HD - od 24.7.2011

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Lestr »

Tak se na mém DHD objevila další chybička se kterou si nevím rady. Mám nastavený profil na nejhlasitejsi vyzvánění s vibrací a poté co provedu hovor se nastavení hlasitosti samo sníží na minimum. Teda ne úplně do tichosti,ale na hodnotu minimální nad profilem tichým. Nevíte co stim ? Objeví se to tak 2x do týdne a nepomůže ani vypnutí :( až když vyndám baterku je vše ok ....... Máte někdo podobné zkušenosti ?
Iceman111
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: pon úno 01, 2010 11:44
Zařízení: Sony Xperia L

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Iceman111 »

Zdravim panove: ja jsem se systemem spokojeny a registruju jediny renonc a to že se mi porad zesiluje systemova hlasitost. Pouzivam audio manazer pro, a po nastaveni na jednicku se to samo posune na plno. Neni to pravidlem pokazde ale minimalne jednou dvakrat denne mi to udela a nevim co s tim. Dekuji
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 53 hostů