HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Téma věnované výkonnému komunikátoru HTC Desire HD se systémem Android
Odpovědět
Uživatelský avatar
Sapphire
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 51
Registrován: pát kvě 01, 2009 11:27
Zařízení: HTC Desire HD
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Sapphire »

Tak telefon uplne stejne, stari aktualizace.

Psani: ja pisi prave jen na vysku a zas nechapu proc na sirku... :-) kdyz vse zvladnu palcem i pri rizeni.. Kazdemu jak vyhovuje.
Lucifero
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: ned úno 13, 2011 9:57
Zařízení: Desire HD/Sensation XL/ONE X/ONE X+/NOTE 10,1/SXTZ

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Lucifero »

Pro mě je volba psaní na šířku odůvodněna komfortností a rychlosti psaní při použiti dvou prstů.
Já už jsem takový ,,širokofil" :tlem: vůbec by mi nevadil přístroj typu DHD určeny a uzpůsobený výhradně pro širokoúhlé používání.
sextus
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: ned kvě 22, 2011 9:35
Zařízení: HTC Desire HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od sextus »

Zdravím,

mám malý problém jinak se skvělě fungujícím telefonem. Synchronizoval jsem kontakty (stáhl do telefonu přes BT ze starého SE P1i) s google účtem a Facebookem a upravil je jednotně v MyPhoneExploreru, ale děje se to, že telefon kontakty sám o sobě maže. Například se ráno vzbudím a v call listu mám čtyři neznámá čísla, protože telefon sám od sebe přes noc (aniž by byl sync) smazal k nim patřící kontakty. Setkali jste se někdo s podobným problémem?

Předem díky moc.
Vlastimil Bartošák
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 360
Registrován: pát úno 01, 2008 12:13
Zařízení: LG V10
Bydliště: Teplice v Čechách, Krupka
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Vlastimil Bartošák »

Nezpůsobuje to nějaká aplikace či jestli nemáš nějaký vir i když stým virem to nebude tak horké. Já jsem synchronizoval kontakty stejným způsobem jako ty ,ale pře TP2 a kontakty mi nemaže.
dufulo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 342
Registrován: čtv pro 23, 2010 1:26
Zařízení: HTC Desire HD, Evo 3D

Re: HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od dufulo »

Ja by som videl problém v tom “upravil jednotne v myphoneexplorer“. Jednak netuším ako taká úprava prebehla, možno ani telefón a preto to blbne.
Ako si upravil google a facebook kontakty “jednotne “? Tie kontakty sú predsa oddelené a spojiť idú iba v telefóne “spojením kontaktov “, nerozumiem ako sa ti to podarilo v programe myphoneexplorer...
Uživatelský avatar
Sapphire
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 51
Registrován: pát kvě 01, 2009 11:27
Zařízení: HTC Desire HD
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Sapphire »

Hoši dle mich zkusenosti a co jsem pak po urcitych patalijich podobneho typu udelal kamaradum je nejlepsi tento postup. Zalozit Gmail - pokud nekdo nema. V jakem koli telefonu vyexportovat kontakty do souboru CSV nebo VCF. Tento soubor dostat do PC. Otevrit v internetovou stranku GMAIL pak jit do KONTAKTU a tam jit DALSI AKCE a IMPORTOVAT KONTAKTY. Najit soubor v PC a OK. Nejlepsi je nez importujete v PC kontakty do GMAIL. Smazat synchronizaci v MOB. a vymazat vsechny kontakty ktere tam jsou. Po teto akci se vam budou automaticky pridane kontakty synchronizovat s GMAIL, takze kdyz ztratite mob., ci se pokazi nastavite v mob synchronizaci s google uctem a behem par sekund mate opet vse. Kdyz budete pridavat novy kontakt v mobilu tak opet pridavat - VOLBA GOOGLE ne mobil ne sim. A naveky mate klid!
dufulo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 342
Registrován: čtv pro 23, 2010 1:26
Zařízení: HTC Desire HD, Evo 3D

Re: HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od dufulo »

Ja som si všetky kontakty zazálohoval na google, ale ďalšiu synchronizáciu som zrušil, keďže google kazí obrázky...
Uživatelský avatar
Sapphire
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 51
Registrován: pát kvě 01, 2009 11:27
Zařízení: HTC Desire HD
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Sapphire »

Kazi,to je pravda. Ale zjistil jsem, ze urcita velikost a rozliseni je perfektni...

-- doplnění předchozího příspěvku (ned kvě 22, 2011 23:57) --

Kazi,to je pravda. Ale zjistil jsem, ze urcita velikost a rozliseni je perfektni...
dufulo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 342
Registrován: čtv pro 23, 2010 1:26
Zařízení: HTC Desire HD, Evo 3D

Re: HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od dufulo »

A aké?
mika_petr
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: sob kvě 28, 2011 19:30
Zařízení: HTC desire HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od mika_petr »

Zdar, určitě tady řešíte spoustu složitějších problémů, ale já bych potřeboval vědět jak se nejjednodušeji dá rozeslat hromadná SMS třeba pro 200 lidí z kontaktů.

Děkuji všem co mi nějak pomůžou
goblinN82
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: pon kvě 16, 2011 9:08
Zařízení: HTC Desire HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od goblinN82 »

mě by spíš zajímalo jak odeslat hromadnou sms na jedno číslo třeba 200sms na jedno číslo
Uživatelský avatar
Pistolník
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 308
Registrován: pát úno 27, 2009 12:34
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Brno

Re: HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Pistolník »

To mika_petr: Samozřejmě. Klikneš na tužku (nová sms) a vpravo od políčka pro zadání kontaktu je obrázek panáčka. Na toho klikneš a vyjede ti celý seznam kontaktů. Tam si zakřížkuj kolik kontaktů chceš.
petrher
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: sob říj 23, 2010 15:40
Zařízení: HTC Desire HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od petrher »

Objevil se mi problém s GPS. Používám Endomondo na běhání a poslední dobou mi telefon zaznamenává trasu s prisernym rozptylem - klidně sto metrů vedle a evidentně se připojí jenom občas. Nevím, jestli to může souviset s novou verzí systému, ale nikdo si nestěžoval.
goblinN82
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: pon kvě 16, 2011 9:08
Zařízení: HTC Desire HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od goblinN82 »

Nevite nekdo jakym zpusobem se daji odesilat treba 100 zprav na jedno cislo?Nejakou app nebo tak?Chtel bych to na icq :) Diky :)
pogman
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte kvě 31, 2011 21:54
Zařízení: HTC Desire HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od pogman »

Co je to Sence 3.0 nebo 2.1 atd? priklad : Telefon je s OS Android 2.3 a HTC Sense 2.1
petrher
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: sob říj 23, 2010 15:40
Zařízení: HTC Desire HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od petrher »

Každý výrobce telefonů si naroubuje na holý android nějaké prostředí, ve kterém se bude uživatel pohybovat - jak bude telefon vypadat uvnitř, jak ho budeš ovládat. HTC má prostředí, kterému říká Sense. Sense jsou různé verze jak se vyvíjí nové telefony. Na Desire HD je oficiálně verze Sense 2.1 . Na nejnovějších telefonech HTC dává verzi 3.0 (třeba telefon HTC Sensation) . Rozdíl oproti verzím Sense si najdi na Youtube( je třeba jiné odemykání obrazovky, listování okny atd.)

Třeba Sense 2.1 : http://www.youtube.com/watch?v=XoE6-CkPiLA" onclick="window.open(this.href);return false;
Sense 3.0 : http://www.youtube.com/watch?v=671zezwSNhE" onclick="window.open(this.href);return false;

Když tak mě někdo opravte, případně doplňte.
dadacv-1
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř čer 01, 2011 19:53
Zařízení: HTC

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od dadacv-1 »

Zdravim chtel bych se zeptat vlastnim HTC Desire HD a spadl mi ze stolu na zem cca 1m byl v ''kozenkovem pouzdru'' rovnou na displej. Po padu cca 3h neragoval na horni polovinu displeje. Ten nebyl poskozen na telefonu neni znamky padu ani niceho jineho. Dotykac uz bezi ,ale ma horsi reakce na dotyky. Telefon se lehce sekne jednou za cas.Je stary 6 mesicu to to byl prvni pad.
Tim mam otazku jestli je potreba vymena nejaka neceho vtelefonu a nebo neco jineho ?
Uživatelský avatar
Sapphire
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 51
Registrován: pát kvě 01, 2009 11:27
Zařízení: HTC Desire HD
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Sapphire »

Dej to na reklamaci. Pokud nemas tedy nejak viditelne poskozeny telefon (praskly,zlomeny...).
Weasel
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: pon led 03, 2011 18:36
Zařízení: HTC Desire HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Weasel »

Nazdarec všichni..nijak často nepřispívám, pze můj Desire HD šlape jak má a nebo si všechno najdu, když něco potřebuji zjistit..ale teď už nevím jaký heslo zvolit, aby to našlo co potřebuji..

Galerie mi přestala zobrazovat některé fotky. Nevím z jakého důvodu a to i přesto, že je mám na kartě pořád uloženy. Přes Filemanagera se k nim v pohodě dostanu a zobrazím. Ale to není zrovna to, co by mě bralo, když chci obrázkama listovat. Další zajímavost je to, že to zobrazuje i smazaný fotky. Teda ne úplně, je tam jen prázdná ikona..

Zkoušel jsem nainstalovat jinej prohlížeč, ale nefunguje to. Nejsou to obrázky, který by souvisely s kontakty. Prostě je obyčejný fotky. A jde to tak 15 dní nazpět. Přitom o víkendu jsem tam ty obrázky měl :-/

Kdyby náhodou někdo tušil, čím by to mohlo být, tak díky za radu.

-- doplnění předchozího příspěvku (čtv čer 02, 2011 17:56) --

Hm..tak reboot to vyřešil, ale stejně je to divný :-/
dufulo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 342
Registrován: čtv pro 23, 2010 1:26
Zařízení: HTC Desire HD, Evo 3D

Re: HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od dufulo »

Mám rovnaký problém čo ty. G
Tiež mi miznú fotky z galérie, pričom cez astro sa na ne dostanem. Nezistil som podľa akého kľúča mi miznú. Niekedy je aj týždeň všetko ok, potom urobím 4 nové fotky, deň-dva sa mi pekne v galérii zobrazujú a ďalší deň zrazu zmiznú. Keď urobím ďalšie fotky, tie v galérii sú, chýbajú iba tie 4.
U mňa pomôže odpojiť a zapojiť sd kartu cez menu telefónu. Potom je pár dní pokoj, kým neurobím nové fotky, ktoré opäť zmiznú :)

Čo viem, robilo mi to aj pred aktualizáciou 2.3.3, ale určite mi to nerobilo prvé mesiace používania telefónu.
U mňa to nastalo po pár mesiacoch bezproblémového používania, keď som urobil hardreset. Vtedy sa mi vynulovalo počítadlo fotoaparátu. Nafotených som mal cca 100 fotiek, ďalšia fotka mala mať logicky číslo 101, ale dostala číslo povedzme 23 (keďže som nepodarené zábery mazal,v číslovaní boli okná, ktoré počítadlo začalo vypĺňať).
Od toho hardresetu sa mi “toto “ deje. Nepomohlo ani ručné prečíslovanie fotiek, aby bolo postupné bez okien.
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 48 hostů