HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Téma věnované výkonnému komunikátoru HTC Desire HD se systémem Android
Odpovědět
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od janiss »

Ani mi nejde o to aby som kopiroval data z fonu do pc alebo naopak skor som myslel ze class moze obmedzit kvalitu a rychlost napr prehravania alebo nahravania videa ci prezerania foto v galerii ale ak vravis ze fon nevyuzije viac ako class 2 tak potom je myslim zbytocne utracat peniaze za class10.
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od mike-biker »

Sandisk vyrábí ve formátu 32GB pouze Class 2. Ale rozšířila se móda typu "Čím víc pruhů, tím víc Adidas. :tlem:
Takže všichni by nejraději Class 10. Jak už jsem psal, je to stejně nesmyslné, jako shánět auto pro jízdu po Praze, které bude mít maximální rychlost přes 300km/h. :tlem:
Lucifero
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: ned úno 13, 2011 9:57
Zařízení: Desire HD/Sensation XL/ONE X/ONE X+/NOTE 10,1/SXTZ

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Lucifero »

Nazdar spřízněné duše.
Dlouho už forum čtu (býval jsem příznivec simbianu, ale nokia nějak zaspává dobu a já se rozhodl pokusit se naučit se plavat ve vodách androidu a .... jsem spokojený) takže jsem v androidu naprostý začátečník a tady jsem se hodně přiučil. Děkuji vám.
DHD jsem pořídil hned jak přišlo na trh. Ano má drobnou chybičku v konstrikci, jako mírně vyosená čočka fotoaparátu, či hodně diskutovaná spodní krytka. mírné nedoléha na pravé straně, ale je to cca max. 0,5mm Vzadu záleží jak si dáte záležet se zasunutím a lícuje dobře. Mírně se viklal, což mi vadilo při psaní sms, ale vypodložení papírky to zcela napravilo. Slušilo by se mu dát lepší reproduktor, ale jinak je to skvělý kousek od HTC
DHD jsem si i díky foru přizpůsobil k obrazu svému a nyní jsem naprosto spokojený s mou hračkou a
nedám na ní dopustit.
K debatě okolo paměťových karet mám tady svou zkušenost:
Origoš karta class2, byl jsem trochu nešťastný z načítání miniatur fotek v galerii, po výměně karty za rychlejší 16Gb class10 jsem spokojený a reakce galerie jsou špičkové. Navíc myslím že když DHD umí přesunout aplikace na paměťovku, zaslouží si kvalitní a rychlou.
DHD si vyměňuje data s PC krásnou rychlostí něco málo přes 6Mb/s a zkuste přesouvat pár giga dat nižší rychlostí :???:
Proto si myslím, že není potřeba class10, ale pod class6 bych za mě nešel.
(taky jsem fanoušek Star Gate :tlem: a všiml jsem si, že mi google pod DHD vyhledává i panel k ovládání brány :-) )
SedriQ
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned úno 13, 2011 21:23
Zařízení: HTC Desire HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od SedriQ »

Dobrý den chtěl bych se zeptat na pár věcí ohledně HTC DESIRE HD, jak je to s filmy? mohu rovnou nakopírovat do karty a rovnou se kouknout na nějaké to Avi? Jelikož mě osobně nebaví něco předělávat něco do jiných formátů tak aby to šlo.. tak se tedy ptám :) zda sednu k pc nahraji na kartu a můžu vyrazit? nebo tomu tak není? díky za informaci a ještě se zeptám aplikace FACEBOOK? je možnost chatovat? na jiných telefonech to nejde HTC to umí? díky za odpovědi :)
David Barborka
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 169
Registrován: pát úno 23, 2007 1:31

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od David Barborka »

Do Desiru můžeš házet normální AVI a nemusíš konvertovat, největší co jsem přehrával mělo 1,4Gb. U klasického přehrávače se můžeš setkat s posunem zvuku a proto si stáhni z androidmarketu další přehrávače (pro jistotu). Já používám QQPlayer, takže když to nejede ve vestavěném přehrávači, tak jedu přes QQPlayer. K facebooku: pokud zvolím menu, všechny aplikace a tam spustím facebook, tak po přihlášení jsem na hlavní stránce, dám šipku zpět a objeví se nabídka Profily, Přátele, SKupina a pod. a ještě Chat, ten dám a pokud je někdo online, tak si můžeme psát. Takže chat funguje.
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od janiss »

Zdravim neviete o nejakej aplikaci ktora by sluzila na to aby napr do rolovacej notifikacnej listy aplikovala tlacidla s ktorymi by sa dal riadit prehravac hudby?Napr ked som na nete a chcem prepnut pesnicku tak musim stlacit domov presunut sa k widgetu hudby a az potom mozem prepnut pesnicku.Myslim ze na galaxy s to tak bolo ze tie tlacidla boli aj v rolovacej liste tak hladam nieco take pre DHD
majk660
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: stř úno 09, 2011 18:08
Zařízení: HTC Desire HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od majk660 »

Ahoj, chtel jsem se zeptat, co pouzivate na prohlizeni popripade psani sms??? Stve me, nekolikrat za den mi nezobrazi smsku, nekdy zobrazi kdyz najedu do zprav... Navic kdyz otevru novou sms primo kliknutim na zpravy, tak stejne upozorneni na novou sms zustava v liste a musim teda znovu kliknout na rolovaci listu. a druhy dotaz je, zda li jde vypnout vibrace u budiku??? je fajn ze si nastavite hlasitost, ale kdyz mate telefon na nocnim stolku, tak vas prvni zbudi vrrrrrrr a pak az melodie....
Predem diky za info, díky Majk
Radek Jahoda
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte pro 06, 2005 8:50
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Bukovany a Brno

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Radek Jahoda »

Já používám Handcent SMS.
Bohužel u budíku jsem nenašel jak by šly vibrace vypnout.
Uživatelský avatar
eLPeCKo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 79
Registrován: pát led 07, 2011 23:33
Zařízení: Samsung Galaxy SIII

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od eLPeCKo »

Zdravím, vibrace se dají vypnout přímo pod nastavováním času zvonení budíku.
Je tam zatrhávací vibrovat :)
Radek Jahoda
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte pro 06, 2005 8:50
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Bukovany a Brno

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Radek Jahoda »

Aha, schovaná nabídka. Stačí rolovat nahoru. To by mě nenapadlo. :-D
chalitmon
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte úno 15, 2011 9:03
Zařízení: HTC Desire HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od chalitmon »

Teď jsem zjistil že při synchronizaci s Outlookem 2003 přes program HTC sync (dávám synchronizovat kontakty a kalendář) se mi vše co je v Outlooku do telefonu sesynchronizuje, ale opačně - to co je v telefonu se do Outlooku nedostane - ani nové kontakty ani události v kalendáři. Navíc událost v kalendáři se potom z telefonu automaticky smaže....
Myslíte že je někde nastavena pouze jednosměrná synchronizace Outlook na telefon? Kde to povolím obousměrně. Díky
Uživatelský avatar
eLPeCKo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 79
Registrován: pát led 07, 2011 23:33
Zařízení: Samsung Galaxy SIII

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od eLPeCKo »

Radek Jahoda píše:Aha, schovaná nabídka. Stačí rolovat nahoru. To by mě nenapadlo. :-D
Ja to hledal pekelně dlouho :)
To vrčení, obzvlášť na skleněném stolku se opravdu nedalo vydržet ;)
majk660
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: stř úno 09, 2011 18:08
Zařízení: HTC Desire HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od majk660 »

Diabolo píše:Zdravím, vibrace se dají vypnout přímo pod nastavováním času zvonení budíku.
Je tam zatrhávací vibrovat :)

Díky moc, tam jsem si toho teda fakt nevsiml... :grin:
Uživatelský avatar
Pistolník
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 308
Registrován: pát úno 27, 2009 12:34
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Brno

Re: HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Pistolník »

To chalitmon. Do Outlooku se synchronizují pouze kontakty Telefon a kalendář PC. Jestli máš v telefonu kontakty uloženy jako kontakty Google, stejně jako kalendář google se ti do outlooku synchronizovat nebudou.
chalitmon
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte úno 15, 2011 9:03
Zařízení: HTC Desire HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od chalitmon »

Nemám to uloženo jako kontakty Google. Přešel jsem z iPhona kde jsem měl synchronizaci Outlook - iPhone. Data do HTC desire HD jsem dal z Outlooku do desire pres HTC sync a chtel bych mít klasicky synchronizaci obousměrnou telefon - outlook. Díky
Uživatelský avatar
Pistolník
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 308
Registrován: pát úno 27, 2009 12:34
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Brno

Re: HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Pistolník »

V tom případě nevidím problém. HTC Sync se nastavit dá, ale doporučuji MyPhoneExplorer - je výrazně lepší.
skybee
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte úno 15, 2011 14:20
Zařízení: Touch HD1, Desire HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od skybee »

Máte taky někdo problém se zvukem, který nahrajete na kameru? Zdá se mi (oproti jiným přístrojům i oproti mému staremu THC touch HD1), že má nějaký prapodivný mikrofon asi. Pač zvuk, který se potom line společně s nahranym videem působí jak kdybych měl mobila při nahrávání zabaleného do ručníku ...hrozně zastřené. Poradí někdo něco chytrého? :)
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od janiss »

Trosku offtopic ale co vravite na htc a mwc 2011 v Barcelone?Ja som hrozne sklamany az sa miestami za htc citim trapne :/ :)
sowa
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř úno 16, 2011 10:58
Zařízení: HTC desire HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od sowa »

Tak sem cca pred mesicem poridil htc desire hd je to muj prvni dotykovytelefon a jsem velmi spokojen je pravda ze kryt sim karty nelicuje jak by mel,ale neni to nic hroznyho absolutne nevrze jako ve videich ktere jsem zhledl.Co se tyce vydrze baerie je to horsi doporucuji dve nabijecky jednu do prace druhou domu kazdopadne vetsinou nabijim kazdej vecer ale nemuzu rict ze jsem uplne na nule.uz jsem z nej vymackl i vydrz dva dny ale je pravda ze vypinam vsechny bezici aplikace na pozadi i pocasi a jen volam.Kdyz serfuji,nebo hraju hry je to uz horsi to mam tak ten den maximalne.Kdyz sem ho zakoupil a takrka ho nepustil z ruky vydrzel 9hodin.Nejhorsi zrout je ovsem podle me navigace.Co se tyce hudby me sklamal uz moje stara nokie n82 stereo mela mnohem lepsi zvuk a vykon a to nemluvim o dodavanych sluchatkach k hd to je tam ani nemuseli davat stoji vazne za h.... Co se tyce fotaku nemam problem s ruzovym zabarvenim ale kdyz nejsou zrovna idealni podminky nefoti zrovna nic moc na 8 mpx.Spis me hodne mrzi proximity sensor nekdy mi dojde sms a proste mi dioda neblika nekdy zase jo a zrovna v praci kdyz se obcas kouknu na zhasle hd bych tuhle funkci moc ocenil kdyby fungovala jak ma.Za dalsi nedstatek povazuji budik kdyz je tel.vyplej na coz sem v noci zvyklej tak proste budik nezvoni tel.se sam nezapne jako u symbienu treba.Jinak mu nemam co vytknout je to pecka.Zdravim vsechny a at hd Slouzi jak ma .-)
Vlastimil Bartošák
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 360
Registrován: pát úno 01, 2008 12:13
Zařízení: LG V10
Bydliště: Teplice v Čechách, Krupka
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Vlastimil Bartošák »

Zeptal jsem se v HTC kdy bude Android 2.3 na DHD a odpověd? Čtěte sami.

Dobrý den Vlastimil Bartošák,
Co se týče upgradu stávajících modelů HTC na Android 2.3 Gingerbread:
Jsme nadšeni novým operačním systémem pro Android a zatímco HTC zcela jistě bude mít nějaká zařízení s tímto operačním systémem, nemáme momentálně žádný časový harmonogram nebo informace o tom, kdy nebo která zařízení obdrží tento upgrade.

S pozdravem,
Tomas
HTC
............................................................
A na MWC 2011 HTC oznámilo že Android 2.4 na DHD bude v létě.
Takže podle mě se ani 2.3 nedočkáme a rovnou bude 2.4. :-(
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 hostů