HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Téma věnované výkonnému komunikátoru HTC Desire HD se systémem Android
Odpovědět
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od spermosh »

a co jineho ucet s FB synchronizuje, nez kontakty? muzes to ale vypnout v menu > settings > accounts & sync > vyberes FB ucet > odskrtnets Sync contacts ... ale pak nevidim duvod, tam ten FB ucet mit ;)
Starbuck
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 297
Registrován: úte pro 09, 2008 18:52
Zařízení: HTC Desire HD, SG Note

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Starbuck »

No přesně tímto způsobem jsem vypnul synchronizaci těch kontaktů ale chodili mi zprávy z FB. Mám známé v zahraničí tak FB zprávy využíváme místo SMS :smile: , jináč bych ho klidně vypnul.
Uživatelský avatar
eLPeCKo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 79
Registrován: pát led 07, 2011 23:33
Zařízení: Samsung Galaxy SIII

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od eLPeCKo »

dufulo píše:
pepino34 píše:spermosh: zmizeli pouze smsky, kontakty zůstali. No zálohu smsek si nedělám...
zalohovat, zalohovat, zalohovat !!!

inak nie ci sam, co ma taky problem, pozri xda forum

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=840582" onclick="window.open(this.href);return false;
Přesně todle se mi stalo v Neděli.
Ihned jsem šel hledat na market a našel jsem tendle skvělej prográmek:
http://www.appbrain.com/app/sms-backup/ ... es.smssync" onclick="window.open(this.href);return false;

Doporučuji pro případ, že má někdo důležité sms o které nechce přijít....
Pedro111
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: ned kvě 30, 2010 14:45
Zařízení: HTC

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Pedro111 »

Potřebuji radu. Nemohu se připojit s HTC DESIRE HD k MyPhoneExplorer. Prostě to nejde. Poprvé se mi to povedlo dost. Díky za radu. :oops:
Orol24
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pát úno 04, 2011 9:52
Zařízení: HTC Desire HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Orol24 »

Aj mne to blbne. Pripojim kabel k Notebooku v mobile dam sync a spustim program MyPhoneEsplorer a už to ide. Niekedy to treba 2 - 3 krat zopakovat.
Weasel
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: pon led 03, 2011 18:36
Zařízení: HTC Desire HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Weasel »

Mam jeden takový dotaz ohledně hlasitosti reproduktoru. Nejde mi o hlasitost volaní, ta se mi zdá v pohodě. Ale jde mi o hlasitost přehrávání audio, video.

I když ji mám na plný "koule", tak je to docela slabé, pokud je v okolí nějaký byť sebemenší hluk. V uzavřené místnosti, kde je ticho a klid zase v pohodě.

Co mě zajímá je, jestli se dá hlasitost nějak softwarově ještě zvednout? Nevíte o nějakým přehrávači, co by to dokázal a nebyl přitom přímo navázanej na HW hlasitost?

Díky
Orol24
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pát úno 04, 2011 9:52
Zařízení: HTC Desire HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Orol24 »

Ixso
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pát úno 04, 2011 20:02
Zařízení: HTC Desire HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Ixso »

Zatím žádný problém s mazáním SMS nemám. Možná to bude tím že máte v nastavení aktivovanou funkci, automatické mazání zpráv po zaplnění maximálním počtu SMS nebo mazání po vypršení její platnosti. Je blbost aby se jen tak smázli. Já jsem zatím s DHD maximálně spokojen. Po konstrukční části mi vadí, oproti HD2, jeho tloušťka. HD2 se mi drželo lépe. Ale DHD je zase "velkej" kus kvalitního kovu. ;-)
Dusan
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát úno 04, 2011 22:06
Zařízení: Desire HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Dusan »

Zdravím ve spolek,
mám problém s Desire HD. Mám ho asi měsíc koupil jsem ho u Vodafonu a při používání se mi náhodně vypne a sám zase zapne, jenže pak chce pin.
Dělá to při surfování, telefonování ale i vpohotovostním režimu. Dokonce jsem do něj ještě ani nenahrál žádnou aplikaci. Dalo by se říct, že je panensky čistý.. :lol: Zkusil jsem znova vložit simku a nic.
Nechce se mi mazlika posílat do servisu. :-(
Nemáte s tím někdo zkušenost??
Děkuji
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od spermosh »

to vypada stopro na reklamaci - to by rozhodne nemel delat
sam mam DHD asi mesic a pul a toto se mi jeste nikdy nestalo
Ixso
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pát úno 04, 2011 20:02
Zařízení: HTC Desire HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Ixso »

Dusan píše:...
Nechce se mi mazlika posílat do servisu. :-(
...
Děkuji
Jestli máš mobil vadný hned po koupi, tak máš nárok na vrácení peněz nebo okamžitou výměnu za nový. Čekat nemusíš. Rozhodně bych ho dal vyměnit, tohle mi taky nikdy neudělal :!:
Uživatelský avatar
Sapphire
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 51
Registrován: pát kvě 01, 2009 11:27
Zařízení: HTC Desire HD
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Sapphire »

Ja mam DHD 4mesice. Vyuzivam ho na milion % navigace, bluetooth v aute,internet,email,wifi,3G,google maps. Nahranych cca 20 aplikaci a ani jednou se mi to nestalo!
Dusan
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát úno 04, 2011 22:06
Zařízení: Desire HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Dusan »

Já si to myslel.
Kamarád si ho koupil v tu samou dobu a má zase problém s power butnem. Takovej ten čudlík nahoře :) . Má ho moc zapadlej dovnitř a zapnout ho jednou rukou je prakticky nemožné.. Docela mě HTC zklamalo. Na to jakej se kolem DHD udělal humbuk je dost věcí který kazí celkový dojem. Za ty prachy, no nevim. Do servisu pojedem asi oba, doufám, že mi ho vrátí třeba poškrábaný a to už asi bude poslední hřebíček... :-(
msv
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: sob srp 15, 2009 15:33
Zařízení: BB Q10
Bydliště: Liberec

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od msv »

Zdravím, potřeboval bych poradit. Po několika měsících bezproblémového provozu se mi najednou začala ukazovat na DHD špatná aktuální poloha. Jak v mapách, tak třeba na úvodní obrazovce u počasí. Místo ČR tam mám Severní Koreu. Krapet vedle... :grin: Někdy to je ok, potom zase nějakou dobu ne.
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od spermosh »

co mas nastaveno v settings > location?
a vyuzivaj tvoje "hodiny" tuto my location anebo maji vlastni, taktez prozkoumej ostatni aplikace se spatnou lokaci?
mozna se pokazil GPS cip, zkus lokaci pres wifi nebo ze site ;)
Orol24
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pát úno 04, 2011 9:52
Zařízení: HTC Desire HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Orol24 »

Mám taký dojem, že tie prvé HTC DHD boli vyrobené niekde v garáži a krytky na batériu a SIM kartu montovali na lodi, keď to viezli do Európy. Asi tri týždne som sa rozhodoval medzi N8 a DHD. Mal som Nokiu N82, úplná spokojnosť, potom OMNIU II, nový WM 6,5, nebol som spokojný s displejom, nereagoval dostatočné svižne a doinštalované prostredie SPB Shell sa miešalo s pôvodným. Na otestovanie som zobral HTC Wildfire a vcelku mi tento mobil zarezal. Displej bol na každom fóre kritizovaný, no pravda bola opačná. Na slnku bol jasnejší ako HTC Desire, aj IPhone. Vyhotovenie výborné , funkčnosť, tiež spokojnosť. Keď som si objednal DHD v Orange, tak ešte týždeň som ho tam nechal, lebo som nebol rozhodnutý medzi ním a N8. Diskusie ma odradili od HDH, nesedia krytky, reproduktor...., záležalo to na prvom dojme a ten bol super. Všetko sedí, lícuje, hneď prvý deň po prevzatí som do noci doinštaloval aplikácie z Markétu, podľa Wildfire, Auru, IGO, bez jedného zamrznutia či reštartu. Foťak bez problémov, žiadne nezaostrené rohy, alebo podfarbenie. Teraz mam asi 50 aplikácii a úplná pohoda. Slabší reproduktor som doriešil kúpou reproduktorov Philips, ktoré sú bombastické. Synchronizácie s Google som narušil s WIldfire, lebo som tam poslal kontakty niekoľko krát a zoznám kontaktov s cca 500, sa zmenil na asi 5000, potom som to prácne mazal a dodnes mi to riadne nefunguje, no mám zálohu na PC a to mi stačí. Kontakty ešte nie sú dopracované k mojej spokojnosti, miešajú sa mená a priezviskami, ale už to riešim so zástupcami HTC v CZ.
Aké poučenie s toho vyplýva : ešte treba nejaký rôčik počkať na už dokonalý mobil. Na súperenie výrobcom doplácame asi my spotrebitelia. Pred kúpou mobilu, by každý mal možnosť si ho najskôr trochu otestovať a potom sa rozhodnúť a nie opačné, kúpiť a potom testovať. Každému vyhovuje niečo iné. Ale HTC Desire HD je perfektný mobil a kritizovať ho môže iba ten, kto ho nevlastní. Ak niečo nesedí, alebo nefunguje odporúčam reklamovať.

Otázka : kde zoženiem kábel na prepojenie s TV ?
msv
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: sob srp 15, 2009 15:33
Zařízení: BB Q10
Bydliště: Liberec

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od msv »

Je možné, že by to bylo wifi sítí doma ??? Protože teď mi to ukazovalo špatně, ale jakmile jsem se odpojil z domácí wifi, zapnul mobil.připojení a aktualizoval počasí i polohu v mapách, tak mi tam skočila aktuální poloha v pohodě. A je pravda, že manželka má HTC Desire a má ten samý problém. Aplikace tam skoro žádné nemá, které by mohli dělat neplechu a že by odešel čip na dvou zařízeních zároveň by byla si myslím hodně velká náhoda. Nevím... :-(
Twin
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: stř črc 07, 2010 22:29
Zařízení: HTC HD2

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Twin »

No možný to asi je, protože já zjistil, že mi moje HD2 taky polohu sosala někdy z Wifi, ale asi mám Wifi (či IP či co) v pořádku a ukázalo se to dobře, ale měl jsem GPS i GSM vypnutou, a přesto to polohu zobrazilo, takže z Wifi to asi něco dokáže poznat...
Uživatelský avatar
eLPeCKo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 79
Registrován: pát led 07, 2011 23:33
Zařízení: Samsung Galaxy SIII

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od eLPeCKo »

Mně se taky stává, že když se připojím k některým WiFi tak se mi aktuální poloha změní ze správne jenom na Česká republika.
Asi to záleží od nastavení routeru, alebo AP ke kterému se připojuje DHD.
Mires7
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: úte úno 08, 2011 11:37
Zařízení: HTC DESIRE HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Mires7 »

Dobrý deň,chcem sa Vás spýtať či by ste mi vedeli pomoct.Mam jeden problém,stručne vám ho popíšem Mám doma HTC DESIRE HD,problém je v tom že som mal zariadenie pripojené na PC bez problémov všetko šlapalo počítač pekne zariadenie načítal.na druhý deň som chcel toto zopakovat zobral som USB kábel zapojil do telefonu a do PC,PC MI VšAK ZARIADENIE NENAšIEL.skúšal som kábel niekolkokrat odpojit a nasledne zapojit,nič sa nenašlo aj som restartoval PC no bezvysledne,viete mi pomoct a este jeden dotaz ráno som v mobile v sekcií spravovat aplikacie nejake aplikácie zastavil.može to mat nejaky vplyv na moj problem alebo je chyba inde,velmi pekne dakujem za odpoved..
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 hostů