HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Téma věnované výkonnému komunikátoru HTC Desire HD se systémem Android
Odpovědět
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od spermosh »

rucne ne - pokud je ten kontakt typu google, tak se ti prenese na web a budes ho mit i ve tvem gmail uctu
na webu se prihlas k odberu kalendare "narozeniny a udalosti kontaktu" - tento kalendar ti propoji kontakty a kalendar, po synchronizaci dostanes narozeniny kontaktu i do kalendare...
Starbuck
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 297
Registrován: úte pro 09, 2008 18:52
Zařízení: HTC Desire HD, SG Note

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Starbuck »

Aha, tak to jsem nevěděl. Já mám už leta narozeniny a svátky v kalendáři, takže jsem tomu nevěnoval větší pozornost.

BTW - dá se nějak jednoduše udělat na kartě pořádek? Jde o to, že po zakoupení byla na kartě spousta souborů a jelikož su nováček, tak nevím, co si s nimi můžu dovolit a už to je dost nepřehledné.
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od spermosh »

zformatovat? muzes i v telefonu, vse potrebne si tam Android nahraje znovu - pokud tam mas nejaka data, tak zazalohuj
Starbuck
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 297
Registrován: úte pro 09, 2008 18:52
Zařízení: HTC Desire HD, SG Note

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Starbuck »

Koukám že diskuse u DHDéčka nějak utichla. Žeby už byly všechny jeho možnosti a schopnosti vyčerpané? :twisted:
AntoninKys
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon led 31, 2011 18:18
Zařízení: HTC

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od AntoninKys »

Dobrý den, mám HTC Desire HD od vánoc, je to mé první setkání s operačním systémem ANDROID, potřeboval bych poradit s několika věcmi
1.Když jsem se připojil na Facebook, ptalo se mě to, jestli chcu z facebooku importovat všechny čísla přátel, dal jsem ano, ale teď se mi to nehodí, dají se ty čísla z facebooku nějak smazat ?
2.Dá se změnit nastavení, aby se protokol hovorů ukládal jinam, než do panelu kontaktů?
3.Mám v telefonu 8 GB kartu a byla tam už když jsem si ho koupil, chtěl bych si koupit novou (32 GB) , abych si mohl do telefonu dávat více hudby,filmů,her, ale nevím, jestli jsou teď na kartě SD uložená ,,ta data bez kterých by telefon nefungoval´´ . nebo jsou v paměti telefonu. Jak to poznám ?
4. Odkud se dají stáhnout další widgety, tapety, aktivní tapety, kromě HTC Hub ?
5.Stáhl jsem si Launcher Pro Plus a chcu to skusit, ale nevím jestli to třeba půjde odinstalovat, když se mi to nebude líbit ?! Je to stejné jak u ostatních aplikací?
6.Dá se na HTC Hub, Likes atd. přihlásit jiným účtem než @google ? třeba @seznam mě tam nejde

To je zatím vše, kdybych si ještě na něco vzpoměl, tak to sem napíšu.
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od spermosh »

AntoninKys:
1) mazat nic nemusis, pouze si je "skryj", takze se ti nebudou zobrazovat v kontaktech
menu > view
2) kam jinam to chces? ja ho jeste importuji do kalendare, pres sms backup+, takova jakasi zaloha, docela sikovna
3) prioritne je vse v telefonu a kartu muzes s klidem vymenit, vse dulezite si tam Android nahraje znovu - pokud tam mas nejaka vlastni data, ty si zalohuj ale
4) Android Market - "zeleno-bila" ikonka
5) konkretne Launcher Pro jsem nezkousel, ale jinak v menu > settings > applications > manage applications
6) nevim, nepouzivam
AntoninKys
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon led 31, 2011 18:18
Zařízení: HTC

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od AntoninKys »

1) no kdyz dam v nastaveni at se me to nezobrazuje tak to tam stejnak furt mam ja sem to myslel tak jakoze by se to dalo cely odparat od toho facebooku? jako at uz tam mam jenom ty kontakty co mam v telefonu.. v nastaveni to nemozu nejak najit, uz tam nechcu ty fotky, statusy, a tak.. pridalo se me do telefonu 300 kontaktu z facebooku a vsechny tam teda nepotrebuju
2) to myslim jakoze seznam hovoru.. nevim esi me chapes.. proste dyz dam telefon, tak mam nejdriv seznam neprijatych a prijatych hovoru a pak az kontakty, a v menu nikde nevidim protokol hovoru nebo neco tak.. myslim ze by me to s tim vic vyhovovalo, neexistuje na to naka aplikaca? nevis?
4) jojo to vim ze se to da stahnout z toho marketu a od toho htc hub a tak.. ale myslel sem jakoze este inou stranku na internetu.. z kama se do da stahovat

inak dik teda :)
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od spermosh »

ad 1 - takze chces odebrat cely facebook ucet? tim se smazou veskere informace z facebooku? menu > settings > account & sync > vyber facebook ucet > remove account ... to ti smaze i veskere informace stazene z FB
ad 2 - tak spoustej primo "aplikaci" lide a na vypis hovoru kasli - "aplikace" people alias spravce kontaktu - muzes si ji v Launcher Pro docku hodit misto "telefonu" a budes mit po starostech
ad 4 - muzes aplikaci stahnout jako .apk balicek a instalovat treba pres kartu, ale to je fakt nutne malokdy, vetsina aplikaci (alespon ty slusnejsi) jsou na marketu - je zde i pohodlne vyreseno placeni
Uživatelský avatar
alkhazali
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: ned úno 24, 2008 14:16
Zařízení: HTC DHD
Bydliště: Praha

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od alkhazali »

ten seznam hovoru se da filtrovat. v menu si das zobrazit a vyberes si zmeskane, odchozi, prichozi nebo vsechny.
pokud chces vypsat hovory od jednoho kontaktu, pridrz ho, vyskoci ti dalsi menu a muzes si zobrazit historii hovoru. je tam ale jeden bug (nevim jestli tam byl vzdycky, vsiml jsem si toho az ted). kdyz dam historii hovoru u cloveka, co mi volal, nebo ja jemu, dnes, zobrazi se mi jen dnesni hovory. kdyz kliknu na vcerejsi hovor, zobrazi se kompletne vsechny kam az pamet saha.
Vlastimil Bartošák
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 360
Registrován: pát úno 01, 2008 12:13
Zařízení: LG V10
Bydliště: Teplice v Čechách, Krupka
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Vlastimil Bartošák »

Prosím o pomoc.
Mám dva měsíce HTC Desire HD vše jelo v pořádku ,ale předevčírem mi telefon oznámil at vysunu a formátuji pam.kartu. Nejdřív jsem si říkal proč bych to měl dělat ,ale na konec jsem to tedy udělal a od té doby jak vložím jakoukoli kartu na které je nahráno např. 200fotek, 200mb hudby, 1x 700MB film... tak hned po vložení karty do MT vyletí CPU na plnou hodnotu 1024Mhz a 100% vytížení telefon je spomalený začíná se zasekávat a kor když vlezu do galerie tak než načte fotky plno času v tahu. Když chci zapnou video tak se cca po 10-15s rozeběhne a po 20s přehrávání se začne sekat a trhat. Už fakt nevím co stím mám dělat. Zkoušel jsem vrátit MT do továrního nastavení s úplně prázdnou kartou a ani to nepomáhá. Testoval jsem originální 8GB kartu co byla v balení já měl od Samsungu. Pak jsem zkoušel 32GB od Sandisku, 16GB od Nokie a 1GB od Kingstonu a ani z jednou kartou nejel svižně tak jak když jsem telefon zakoupil.
Verze Androidu je 2.2.1 Froyo oficiální na telefonu jsem neprováděl žádné úpravy zatím nic.
Děkuji moc za pomoc. Chtěl jsem ho ještě přehrát ,ale na HTC.com jsem na telefon nenašel ROM je tam jen na desire Z.
Ještě jednou děkuji moc za pomoc.
Uživatelský avatar
pepino34
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: ned led 08, 2006 17:40
Zařízení: LG Nexus 5
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od pepino34 »

HELP :!:
Z ničeho nic se mě nenačetla ani jedna zpráva (smsky) a po restartu vše zmizelo. Co se to stalo ? Jak to vše získám zpět ?
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od spermosh »

2VB : to vypada na reklamaci clovece
2pepino: zalohujes smksy? kontakty a maily ti zustaly?
Vlastimil Bartošák
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 360
Registrován: pát úno 01, 2008 12:13
Zařízení: LG V10
Bydliště: Teplice v Čechách, Krupka
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Vlastimil Bartošák »

Hmm. to jsem si myslel že jedině reklamace moc mě to nepřekvapilo a jsem tedy poprvé za 4.roky zklamán z HTC :cry: Ach jo...
Uživatelský avatar
pepino34
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: ned led 08, 2006 17:40
Zařízení: LG Nexus 5
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od pepino34 »

spermosh: zmizeli pouze smsky, kontakty zůstali. No zálohu smsek si nedělám...
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od spermosh »

pepino: obnovit to nejspis nepujde, pokud si nedelas zalohu - doporucuji priste sms backup+
ale nevim, proc ti zmizely, nesmazal si treba asociovany google ucet?
Uživatelský avatar
pepino34
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: ned led 08, 2006 17:40
Zařízení: LG Nexus 5
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od pepino34 »

Prostě z ničeho nic, chci si přečíst novou smsku a nic, a po restartu už úplně nic.
rulezzzor
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 200
Registrován: úte zář 23, 2008 11:33
Zařízení: Omnia W

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od rulezzzor »

vice co je zvlastni ze desire pri kodeku h264 v mp4 formatu prehraje 720p s 16mb/s bitratem;] uz jsem to otestoval, v tomto nema vubec problem jsem nechapal jakoze ;] skoda ze nepodporuje 1080p verim ze by to zvladnul taky
dufulo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 342
Registrován: čtv pro 23, 2010 1:26
Zařízení: HTC Desire HD, Evo 3D

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od dufulo »

pepino34 píše:spermosh: zmizeli pouze smsky, kontakty zůstali. No zálohu smsek si nedělám...
zalohovat, zalohovat, zalohovat !!!

inak nie ci sam, co ma taky problem, pozri xda forum

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=840582" onclick="window.open(this.href);return false;
Vlastimil Bartošák
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 360
Registrován: pát úno 01, 2008 12:13
Zařízení: LG V10
Bydliště: Teplice v Čechách, Krupka
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Vlastimil Bartošák »

Tak já mám google učet a tam se mi vše synchronizuje tak stímto nemám problém.
Jinak jak jsem měl ten problém stou kartou tak jsem zavolal do HTC mluvil jsem s nimi 10min dostal jsem Anglického operátora ,ale problém je vyřešen i když pořád cítím že to není tak úplně ono. No uvidím a když tak reklamuji. Stačilo vyjmout SDkard a udělat tovární nastavení. Já ho sice už dělal ,ale s vloženou SDkart. Vyjmutí mě napadlo také ,ale usoudil jsem že by to nepomohlo a ono nakonec ano. :) No ,ale i tak zatím jsem z HTC mírně zklamaný za tento problém. Jo neví náhodou někdo kdy příde Android 2.3 na HTC DHD ? :?:

-- doplnění předchozího příspěvku (úte úno 01, 2011 22:18) --

Tak jsem zjistil že problém přetrvává... Nejradši bych stým hodil o zed. :evil:
Starbuck
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 297
Registrován: úte pro 09, 2008 18:52
Zařízení: HTC Desire HD, SG Note

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Starbuck »

Tak to je nepříjemný problém a nedivím se, že jsi naštvaný. Asi nemá význam dlouho váhat a šupitopresto reklamovat, zvláště když oprava ve VSP netrvá dlouho. Reklamoval jsem 3x své HD (naposled před vánoci) a od odeslání do vrácení to nikdy netrvalo déle, než týden.

Jinak mě štve FB účet, který se mi cpe do kontaktů a mění mi fotky u kontaktů. Doteďka to nedělal, ale najednou se rozhodl, že jeho fotky jsou určitě lepší a pokud je změním, tak je za chvilku změní z5. Účet i synchronizaci si chci ponechat aktivní, ale bez snchronizace kontaktů.
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 52 hostů