HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Téma věnované výkonnému komunikátoru HTC Desire HD se systémem Android
Odpovědět
JARDA001
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: čtv zář 24, 2009 9:45
Zařízení: Samsung

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od JARDA001 »

řekl bych že bude záležet na verzi ID3 tagů, některý budou mít vyplněnou starší a některý novější verzi...
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od YAMATO »

Jen tak mimochodem ke konstrukci DHD...byl jsem dnes v HTC prodejně, zkouknul 4 kousky včetně jednoho čerstvě rozbaleného...je to stále to samé, kryty nedrží atd...dokonce to bylo u dvou mnohem horší než na mém skoro tři měsíce koupeném, ani jeden nebyl lepší. Takže pro z tohoto důvodu váhající - už lze těžko počítat s nějakým zlepšením.
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od mike-biker »

To je totiž celkem jasné, na to jsou formy a asi množství reklamací není tak velké a není to takový "průšvih", aby museli měnit konstrukci. To samé bylo i např. u SE S500i s praskajícími tlačítky!
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od YAMATO »

A já si myslím, že je to ostuda. Kdyby to byl nějaký shit z kontinentální Číny, tak třeba, ale renomovaný HTC?

A chyba není jen v tom krytu, ano, ten moc nelícuje a nedobře drží, ale problém je i v kovovém dílu, do kterého vnitřek evidentně úplně nesedne, viz. posunutá čočka foťáku, mezera nahoře u displaye, nelícující plast u diod a vlastně i samotná mezera u spodní krytky. Dá se to snést, ale u top modelu mě to hodně štve. A zvlášť po HD2.
Binabik
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: úte lis 23, 2010 10:38
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Pardubice

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Binabik »

ja si muj koupil 23.12 a konstrukce je vporadku
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od mike-biker »

Je to bohužel všeobecný trend! Vyjma extrémně luxusního zboží je obrovský tlak zákazníků, potažmo obchodníků na cenu, z toho se odvíjí snaha výrobců o co nejlevnější produkt a ve výsledku budou přicházet na trh větší a větší sra_ky! :-(
Ale na prvotní vině jsme my - spotřebitelé! Já to vidím jako prodejce - zákazník nechce kvalitu a originál, chce za každou cenu jakž-takž funkční co nejlevnější kopii. :evil:
Pro HTC by nebyl problém vyrobit Limited Edition Top produktu z kvalitních materiálů, super tvrzeného skla, prostě kousek k pohledání. Ale to si koupí tak několik % nadšenců, proti nimž bude stát velká skupina kvičících kritiků, že je to extrémně předražené, za ty prachy mohou mít od Vodafone 5 plasťáků...atd.
Takže se na to výrobce vy.ere a vyrobí za rozumný peníz kompromis. :!:
martasbas
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 64
Registrován: ned lis 14, 2010 17:48
Zařízení: Microsoft Lumia 950 Black

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od martasbas »

mike-biker píše:Je to bohužel všeobecný trend! Vyjma extrémně luxusního zboží je obrovský tlak zákazníků, potažmo obchodníků na cenu, z toho se odvíjí snaha výrobců o co nejlevnější produkt a ve výsledku budou přicházet na trh větší a větší sra_ky! :-(
Ale na prvotní vině jsme my - spotřebitelé! Já to vidím jako prodejce - zákazník nechce kvalitu a originál, chce za každou cenu jakž-takž funkční co nejlevnější kopii. :evil:
Pro HTC by nebyl problém vyrobit Limited Edition Top produktu z kvalitních materiálů, super tvrzeného skla, prostě kousek k pohledání. Ale to si koupí tak několik % nadšenců, proti nimž bude stát velká skupina kvičících kritiků, že je to extrémně předražené, za ty prachy mohou mít od Vodafone 5 plasťáků...atd.
Takže se na to výrobce vy.ere a vyrobí za rozumný peníz kompromis. :!:
No tak v tom to bohužel právě neni. Je to v hladovosti výrobců, tenhle telefon má totiž výrobní náklady někde kolem 200 dolarů plus něco za software a za kolik se to prodává? Kdyby tenhle telefon stál nějakých 6000 kč ,což by tak odpovídalo, tak to nikdo kritizovat nebude. Chtějí za každou cenu co nejvíc vydělat a je jim jedno co prodávají.
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od mike-biker »

Nebudeme tu flamovat, jen si uvědom, že až 3/4 zisku shrábne reklama a marketing a ne zlý kapitalista do svého měšce, jak jsem se kdysi učil já. :tlem: .
Vydělat chce každý - to je jasné, ale já vím, o čem mluvím. ;-)
Uživatelský avatar
Pistolník
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 308
Registrován: pát úno 27, 2009 12:34
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Brno

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Pistolník »

To strojvudce: Tak jsem zkoušel kdeco a musím poopravit své trvrzení. Přehrávač neumí česky.
strojvudce
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 175
Registrován: stř led 30, 2008 0:56
Zařízení: HTC Desire HD

Re: HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od strojvudce »

Pistolník: Tak já taky ladil a už mám vše hezky česky s diakritikou. :)
Použil jsem na PC program Mp3tag, stačí v něm album načíst, označit všechny skladby a uložit. Nevím jestli to souvisí s nějakou verzí id3tagů nebo něčím jiným, ale funguje to. ;)

Sent from my Desire HD using Tapatalk
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od YAMATO »

No ano, čeština...já stále tvrdím, že Hus byl upálen poprávu.
asahi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 73
Registrován: úte srp 31, 2010 11:27
Zařízení: Xperia X1, Xperia Arc

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od asahi »

Lordzata: po update fw mi dela DHD presne to same. Na horni stavove liste se mi objevi ikona prichozi sms, tu si prectu, ale ikona nezmizi. Musim roletku stahnout a kliknout na vymazat.
Layo
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř pro 29, 2010 17:07
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Layo »

čaute.Pred týždňom som si kúpil Htc desire a už teraz mam sním problém :-( .Počas hovoru sa prepne fón do režimu spánok a nedá sa prebrať.Nereaguje žiadne tlačítko .Pomôže len keď ma niekto prezvoní alebo ho dám na nabíjačku.Má niekto nejaké riešenie alebo ho mam dať do servisu? Inak je to moc super vecička :)
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od mike-biker »

ad1) Máš HTC Desire, nebo Desire HD? Tady je tak trochu totiž sekce na Desire HD! ;-)
ad2) U HTC Desire HD toto byla častá závada u prvních kusů, údajně vyřešena aktualizací firmwaru.
Takže napřed aktualizovat a pokud nepomůže po aktualizaci ani HR, tak reklamace! :idea:
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od janiss »

No mne zase po update neoznamuje smsky.Pride smska telefon nezazvoni ani nijak neupozorni ze prisla sms dokonca ani v stavovom riadku nemam oznam o sms akurat ked pojdem na ikonu smsiek tak je tam zeleny kruzok s cislom kolko sms prislo.Nestava sa mi to stale ale zoparkrat denne.Hardreset som robieval kedysi pred a po kazdom update ale teraz sa mi nechce znova do fonu vsetko nahadzovat tak to nerobim.
dufulo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 342
Registrován: čtv pro 23, 2010 1:26
Zařízení: HTC Desire HD, Evo 3D

Re: HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od dufulo »

Áno po update to robí plno ľuďom...treba počkať na nový update :)

Sent from my Desire HD using Tapatalk
Starbuck
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 297
Registrován: úte pro 09, 2008 18:52
Zařízení: HTC Desire HD, SG Note

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Starbuck »

No, mně se update nabízí taky, ale jak to tak čtu, tak update provedu až v příštím roce :tlem:

Jinak, telefon musím moc pochválit, funguje bezproblémově i po 10ti dnech bez restartu (u HáDéčka jsem musel restartovat denně), rychlý, svižný, odolný - přežil pád asi z metruněco na kamennou dlažbu.

Jediný nedostatek jsou kryty baterie a karet, ale není to zastak tragické.

Mám malej dotázek, který se někde řešil ale nedořešil - když si koupím novou kartu, lze soubory ze staré jednoduše překopírovat (včetně systémových), nebo se na to musí jinak - jak? BTW - jakou třídu karty zvolit? Stačí 4?

A trochu lama/WM otázka - lze Titanium backup použít aj na nerootnuté stroje, případně jaký jiný program na backup nerootnutého stroje použít?
petrher
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: sob říj 23, 2010 15:40
Zařízení: HTC Desire HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od petrher »

Potřeboval bych poradit. Najednou mi přestala fungovat příchozí poošta. Prostě maily ze Seznamu se mi nedostanou do telefonu. Mail ven z telefonu normálně napíšu. Nastavení je přesně jak bylo-nic jsem neměnil, ještě jsem to kontroloval podle nastavení kolegy. Je možné, že by byl problém na straně Seznamu ?
Holda
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 86
Registrován: pon črc 09, 2007 20:29
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Holda »

Resim ted mensi problem, prestalo mi fungovat urcovani polohy bez GPS. Ukazuje mi to pozici cca 15-20 km od realne, coz je uz fakt moc. Snazil jsem se v Umisteni vsechno menit, preinstaloval jsem Locations, ale vsechno bez vysledku.
Pri pouziti GPS je jako bonbonek pozice posunuta asi o 10-15 m.
Nevite co s tim? Diky
Starbuck
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 297
Registrován: úte pro 09, 2008 18:52
Zařízení: HTC Desire HD, SG Note

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Starbuck »

2 Jackal: Bohužel je teď na trhu taková situace, že mezi class 4 a 10 je v podstatě všechno vyprodáno a cena 10 je zbytečně vysoká. Navíc si myslím, že tuto rychlost DHD ani nevyužije. U WM jsem byl zvyklej na to, že jak se karta zaplňovala, tak to přístroj zpomalovalo. Je to tady stejné?
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů