HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Téma věnované výkonnému komunikátoru HTC Desire HD se systémem Android
Odpovědět
German
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pát říj 29, 2010 20:10
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: České Budějovice

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od German »

to Pepino34:
Nejlepší na změnu vyzvánění, SMS nebo upozornění je apk Rings Extended na marketu:
http://cz.androlib.com/android.applicat ... -jpBD.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;
chronomag
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: ned lis 21, 2010 20:03
Zařízení: Nokia E51

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od chronomag »

Ahoj, rád bych požádal o názor. Přemýšlím si nad DHD, potřebuji telefon především kvůli práci, tzn. volání, maily, trochu sms, diář a samozřejmě aby se vše zároveň synchronizovalo s diářem v pc.. Teď váhám jestli nemá moje volba padnout spíš na blackberry. Má DHD přijímání mailů v reálném čas? V tuto chvíli mám Nokii, kde vrchol luxusu je to, že se mi schránka jednou za půl hodiny automaticky načte, to je pro mně nedostačující.

Dík za radu.
martasbas
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 64
Registrován: ned lis 14, 2010 17:48
Zařízení: Microsoft Lumia 950 Black

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od martasbas »

Dá se nastavit na automatické načítání mailů jednou za pět minut. Jinak sinchronizace všeho možnýho i nemožnýho tady fungujou a má vše spoutu nastavení.
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od YAMATO »

Pokud tam ovšem mail vůbec rozjedeš...není nás zrovna málo, co musíme přeposílat na gmail.
Click99
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon lis 22, 2010 3:01
Zařízení: Iphone 3G

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Click99 »

Ahoj chci se zeptat chtěl jsem DHD, ale v prodejně jsem zjistil že má interní paměť pouze 1,5 GB a že se aplikace a hry ukládají právě do interní paměti jde to nějak ukládat i na pamětovou kartu ? Já na Iphonu mám nějaká 6 GB jenom her.
Netro
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: pát lis 12, 2010 20:43
Zařízení: HTC Desire HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Netro »

Mám otázku prosím,

da sa nejako nastaviť budík, tak aby sa zapol budík aj keď je vypnutý telefón? alebo to nejde?, treba stiahnuť nejakú aplikáciu? Pretože na starom fone - nebol to smartfon sa mi normalne budík zapol aj keď bol fon vypnuty.

Neviete prečo sa mi z ničoho nič, nekopírujem ani nič nerobím s kontaktami, a zrazu ich už mám na sim karte všetky 3 krat?no už ich mam 4 krat:D neviete prečoooooo?, a to by mala mať moja sim karta kapacitu len 250 kontaktov podľa starého telefónu a teraz mi DHD ukazuje, že mam na simkarte niečo cez 600 kontaktov a netuším prečo.

A posledná vec, dá sa niekde sledovať počet prevolaných minút? pretože som to nikde nenašiel.

Ďakujem
martasbas
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 64
Registrován: ned lis 14, 2010 17:48
Zařízení: Microsoft Lumia 950 Black

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od martasbas »

YAMATO píše:Pokud tam ovšem mail vůbec rozjedeš...není nás zrovna málo, co musíme přeposílat na gmail.
No mě mail normálně funguje, jak gmail.com tak i seznam.cz.
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od YAMATO »

No však právě v tom je problém...někomu mail jde, jiným ne...viz. předchozí diskuse...a nikdo stále neví proč. Pro mě zatím jediná vážná vada DHD (+ odfláklá konstrukce).
martasbas
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 64
Registrován: ned lis 14, 2010 17:48
Zařízení: Microsoft Lumia 950 Black

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od martasbas »

Já si myslím že to ,ale neni problém telefonu. Kámoš co má mail na IOL.CZ tak mu na androjdu taky nešel mail, posílat moch ,ale přijímat ne, tak prý zavolal na technickou podporu IOL.CZ a oni mu tam prý něco přenastavili na schránce a už mu to funguje. Tak si myslím že to bude problém seznam.cz.
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od YAMATO »

Jo, to je možný, ale mě třeba na Seznamu poradili to, co nefunguje. U O2 jsem taky nepochodil...nastavení pro Desire (http://www.o2.cz/techzona/koncova_zariz ... honeId=622)...předpokládám, že pro DHD by mělo být stejné...mi taky nefunguje. Odešlu mail, ale nepřijmu, takže přeposílám na gmail, který mi moc nevyhovuje.
pretorian
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: sob úno 17, 2007 23:28
Zařízení: HTC Desire HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od pretorian »

Nevím jak to kdo z Vás má nastavené,ale i email na seznamu na droidu jede mám HTC Desire HD a vše ok,posílání i odesílání jen je zajímavé že to musí bejt nastavené rozdílně (smtp klasika a pop3"ssl") což u outlooku tak nemám ale funguje
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od YAMATO »

Jj, to je jedna z možností, co mi taky nefunguje.

Ještě mě napadlo udělat si výlet do Prahy do HTC prodejny, ať se předvedou :lol:
Uživatelský avatar
Pistolník
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 308
Registrován: pát úno 27, 2009 12:34
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Brno

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Pistolník »

2 Yamato: Napadla mne ještě jedna kacířská myšlenka (na HD2 to jednou vyšlo). Zkusil´s HR a znovu zadat (velmi jednoduché) přihlašovací údaje. Už fakt jinak nevím, jak pomoct. Od té doby, co se mi to rozchodilo (seznam), tak no problem.
P.S. Předtím jsem měl také inkorporovaný seznam do gmailu a vadilo mi, že veškerá příchozí pošta byla z mé seznamové adresy a nevěděl jsem tedy, kdo mi vlastně píše. Tím pádem mi i odpovědi chodily zase mě na seznam :-D Asi něco blbě :oops:
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od YAMATO »

Bohužel i HR už byl a nic :-(
chronomag
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: ned lis 21, 2010 20:03
Zařízení: Nokia E51

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od chronomag »

Potřebuju mít hlavně firemní mail, nezajímá mne seznam ani gmail, ale předpokládám že když v tuto chvíli bez problému používám přístup k firemnímu mailu na Nokia E51, že u DHD nebude problém... alespoň doufám. Chvíli jsem byl rozhodnutý pro BB, ale už jsem přehodnotil, protože VF nemá BIS a bez toho je to dle uživatelů na nic... takže favorit je opět DHD, změna operátora není možná, máme u nich víc firemních čísel, tak snad budu spokojen.
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od YAMATO »

S tím mailem...udělal jsem ještě jeden pokus, zkusil tam dát mail manželky, vyhrabal jsem jeden prastarý a založil dva nové...manželčin a jeden nový fungují, druhý nový a starý ne. V nastavení žádné rozdíly nejsou. Prostě záhada, ale vypadá to, že chyba je spíš někde na Seznamu.
German
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pát říj 29, 2010 20:10
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: České Budějovice

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od German »

Podařilo se někomu rozchodit tu "šílenou" apk na zadávání textu 8pen?
Nemůžu se dostat k té jejich klávesnici s křížem.
http://www.mobilmania.cz/clanky/tyden-m ... fault.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;
Netro
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: pát lis 12, 2010 20:43
Zařízení: HTC Desire HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Netro »

Netro píše:Mám otázku prosím,

da sa nejako nastaviť budík, tak aby sa zapol budík aj keď je vypnutý telefón? alebo to nejde?, treba stiahnuť nejakú aplikáciu? Pretože na starom fone - nebol to smartfon sa mi normalne budík zapol aj keď bol fon vypnuty.

Neviete prečo sa mi z ničoho nič, nekopírujem ani nič nerobím s kontaktami, a zrazu ich už mám na sim karte všetky 3 krat?no už ich mam 4 krat:D neviete prečoooooo?, a to by mala mať moja sim karta kapacitu len 250 kontaktov podľa starého telefónu a teraz mi DHD ukazuje, že mam na simkarte niečo cez 600 kontaktov a netuším prečo.

A posledná vec, dá sa niekde sledovať počet prevolaných minút? pretože som to nikde nenašiel.

Ďakujem
neviete ludia pls fakt čo je s tymy kontaktami už mam každy kontakt na simke 5 krat aaaaaaaaa:( neviete fakt prečo sa to kopči? ja určite nič nekopčim prosim diky :)
chronomag
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: ned lis 21, 2010 20:03
Zařízení: Nokia E51

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od chronomag »

Ještě bych se rád zeptal jak je to s vrzáním zadního krytu, špatné slícování atd. Prosím o zkušenosti, pokud se rozhodnu koupit tlf za ty peníze, chci kvalitní provedení. A ještě upřesním, aby někdo neodkázal na dřívější příspěvky, vím že tyto problémy byly uváděné, spíš mne zajímá zda ty nově koupené kusy tyto problémy již nemají. Děkuji za reakce.
Uživatelský avatar
Pistolník
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 308
Registrován: pát úno 27, 2009 12:34
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Brno

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Pistolník »

Když to zmáčknu (rozuměj pořádně zatlačím) tak to skřípne. Ale musíš chtít. Samo od sebe při běžné manipulaci to nedělá nic. Větší spára tam trochu je (to je ovšem velmi relativní, co je to větší). Nerovnosti na boční stěně absolutně nemám. Přechod je velmi hladký. Žádné další potíže či hardwarové nedostatky nemám.
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 61 hostů