HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Téma věnované výkonnému komunikátoru HTC Desire HD se systémem Android
Odpovědět
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od YAMATO »

Mám docela divný problém s Oblíbenými kontakty v Sense. Vybral jsem si ldi, vše OK, ale jen do použití...klepnu na někoho, vyberu třeba odeslat SMS...a pak se mi toto natvrdo k tomu kontaktu přiřadí!
rulezzzor
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 200
Registrován: úte zář 23, 2008 11:33
Zařízení: Omnia W

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od rulezzzor »

tak decko kdo uz fici na 1534mhz?:)

quadrant 2700+ :) ale narust vykonu v GPU +- 2 fps :(
fmartin
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: pát lis 14, 2008 20:12
Zařízení: HTC HD2, HTC DHD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od fmartin »

yamato: pri prvnim pouziti se ti nastavila vychozi akce kontaktu. zmenis to tak, ze v kontaktech otevres kontakt, ktery chces zmenit menu->vice->nastavit akci widgetu. Funguje to stejne jako oblibene na HD2
eifel96
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: sob zář 11, 2010 15:52
Zařízení: HTC Desire HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od eifel96 »

Zdravím!

úplně ze začátku bych se rád přimluvil za nějaký strukturovaný thread, kde by se v úvodním příspěvku evidovaly doposud zjištěné chyby, jejich četnost a případně řešení.

Z mé strany mohu(jakožto spokojený uživatel) položit několik otázek(možná se budu opakovat, ale pročítat naprosto chaotické x desítek stránkové vlákno je opravdu nad rámec mých časových možností):

1) Jak označit e-mail štítkem v defaultním poštovním klientu? Volba v nabídce je, možnost označit jsem nenašel, to samé nejspíš i záložka oblíbené
2) Při focení s bleskem v relativní makro vzdálenosti se při horších světelných podmínkách a nutnosti zapnutí blesku DHD restartuje - co jsem vypozoroval, tak při totálním přeexponování scény prostě nezvládne všechno korigovat
3) Zdá se to jen mně, nebo co se zvuku týká, tak vyzvánění je opravdu chabě? Řešení? Nemůže za to nějaká ta automatika zeslabování? V pouzdře to prostě skoro není slyšet, když ho mám na stole
4) Vyhledávání v kontaktech si prostě neumí poradit s českými znaky, takže sice krásný fulltext nefunguje u kontaktů začínajícími čistě českými znaky (č,š,ř,ž) - provazuje se potom dále, do mailu a všech aplikací napojených na adresář (Lidé)

Teď už si na nic dalšího nejspíš nevzpomenu, ale určitě ještě dodám, jen co se mi vše vybaví - je toho docela dost, drobnosti, ale zrovna mě (hlavně ty kontakty) to docela trápí.

Za každé info budu rád ;-)

Diky!
Netro
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: pát lis 12, 2010 20:43
Zařízení: HTC Desire HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Netro »

prosim Vas kde ste kupili puzdro? na nete som hladal a nič a behal som aj po obchodoch a tiež nič nemate nejaky eshop kde ho maju pls? diky :)
sotrava
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 155
Registrován: pon zář 13, 2010 9:08
Zařízení: Oneplus X
Bydliště: Benešov
Kontaktovat uživatele:

Re: HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od sotrava »

Třeba zde
http://www.expansys.cz/a.aspx?i=203895" onclick="window.open(this.href);return false;

Sent from my Desire HD
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od janiss »

Kurnik v tom obchode maju to puzdro ktore chcem s oznacenim po s550 ale cena za postovne je skoro tak vysoka ako za puzdro cize dokopy by ma vyslopuzdro 26€ to je moc.Objednal som ho uz z jedneho eshou u nas zo slovenska za 15€ aj s postouvnym ale nemaju ho skladom ze az o dva tri tyzdne.Skoda ze je to puzdro tak vypredane rad by som ho zohnal cim skor.Nevie mi s tym niekto nejak pomoct?
Netro
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: pát lis 12, 2010 20:43
Zařízení: HTC Desire HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Netro »

logo HTC to mi je jedno ale zatial som nenašial na dhd puzdro ani v obchodoch :(
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od janiss »

ja uz u nas v obchodich ani nehladam je to zbytocne neansil som aani ked som mal samsung i8910hd ani ked som mal desire a ani ked som mal galaxy s cize je zbytocne hladat u nas puzdro v obchodoch u nas su sami skrachovanci a ti na predajniach nemaju nic vestko treba presne objednat do posledneho kusu aby sa predalo.
axeDawe
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 51
Registrován: čtv pro 18, 2008 11:35
Zařízení: HTC One X with Beats Audio

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od axeDawe »

Přátelé,kamarádi,majitelé DHD,koupil jsem pouzdro v tomto obchodě,přišlo mi do 2 dnů od objednání a celkem i s poštovným to dělalo 307kč a je to originál HTC.Tak kupujte,kupujte :-)
http://www.axacomp.cz/p/htc-ace-grove-p ... 50-2067951" onclick="window.open(this.href);return false;
Netro
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: pát lis 12, 2010 20:43
Zařízení: HTC Desire HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Netro »

vidim že tam je napisane kompatibilita s Desire HD, ale prečo je hore že HTC ACE? a hladam či aj dovaža na Slovensko ale zatial som nič nenašiel tak neviem :-(
alfamen
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: čtv dub 10, 2008 12:16

Re: HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od alfamen »

Dnes jsem v prodejne T-mobile koupil kozene pouzdro telefon se do nej vsune a je tam pasek na vytazeni. Neni to pouzdro na opasek, ale jen do kapsy. Pouzdro je puvodem na HD2. Stalo 230 kc. Krome derovani pro reproduktor ktere je na druhe strane padne dokonale.


Sent from my Desire HD using Tapatalk
axeDawe
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 51
Registrován: čtv pro 18, 2008 11:35
Zařízení: HTC One X with Beats Audio

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od axeDawe »

Ten obal pouzdra ve kterém je vložené je originál od HTC všechny štítky čárové kódy a Quietly Brilliant :-D a na pouzdru je vyražené logo výrobce.Je kompatibilní s HD7 a Desire HD.telfon tam padne jak do másla :-)
Netro
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: pát lis 12, 2010 20:43
Zařízení: HTC Desire HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Netro »

v pohode:) len na svk to nedovažaju :(
axeDawe
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 51
Registrován: čtv pro 18, 2008 11:35
Zařízení: HTC One X with Beats Audio

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od axeDawe »

Tak zkus tady,sice je dražší ale myslím že dovážejí na Slovensko ale zas nebude stát jako na HTC shopu ;-) A MAJÍ HO SKLADEM akorád se nenech zmást tou fotkou,je špatná vypadá trochu jhinak,to co tam je je na klasický desire.
http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 00000011OU" onclick="window.open(this.href);return false;
Netro
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: pát lis 12, 2010 20:43
Zařízení: HTC Desire HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Netro »

diky za pomoc :) ale doprava ma vide to čo cena puzdra - 30 eur to je njak 725 českych:) nechapem prečo Vy to mate vpohode v obchodou a na SR nič :roll:
Uživatelský avatar
semacik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: ned lis 07, 2010 21:14
Zařízení: HTC DESIRE HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od semacik »

netro: ja mam tiez zaujem o to pozdro + invisible shield na DHD (displej) a som zo Slovenska (Kosice) , mozme zobrat na jednu adresu a ideme s postovnym na polovicu , mas zaujem ?
Roman Vitámvás
redaktor
redaktor
Příspěvky: 47
Registrován: pát črc 25, 2008 14:08
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Nový Vestec

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Roman Vitámvás »

Rád bych vyzkoušel trial NDrive a nevím jak. Poradí někdo. Nainstaloval sem z Marketu NDrive, potom vybral češtinu a stáhla se, dál píše ať si vyberu jakoukoli mapu a mám 7 dní na vyzkoušení nebo můžu koupit. Když vyberu Eastern Europe tak je tam jen možnost koupit. Neví někdo zkušenější jak na to abych mohl tu navigaci nejdřív vyzkoušet.
pretorian
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: sob úno 17, 2007 23:28
Zařízení: HTC Desire HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od pretorian »

Zdravím pokud někdo hledá dobré pouzdro tak v Brně v olympii stánek s pouzdry velice dobré je na velikost HD2 ,ale desire HD tam sedí velice dobře zamykaní je magnetické :)
Uživatelský avatar
semacik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: ned lis 07, 2010 21:14
Zařízení: HTC DESIRE HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od semacik »

pretorian: čítal som článok ze magneticke pudrá škodia telefónu (hlavne displeju) , ako by ti vtiahol displej , ja osobne som na to doplatil tak že som mal 32" LCD TV a za ním 100W reprák(magnet) a mam po rohoch obrazovky take biele skvrny smerujuce do stredu
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 43 hostů