HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Téma věnované výkonnému komunikátoru HTC Desire HD se systémem Android
Odpovědět
Uživatelský avatar
semacik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: ned lis 07, 2010 21:14
Zařízení: HTC DESIRE HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od semacik »

na synchronoizaciu je HTC Sync mas ho aj na pam.karte telefonu instalacku alebo aj na stranke htc... a prehravanie sw neviem co myslis ale asi aktualizovanie sw telefonu a to mas v nastaveniach ,akurat tu aktualizaciu naslo aj mne stiahlo dal som instalovat , telefon sa vypol a uz sa nezapol , rucne ho zapnem nabehne vsetko a pyta sa zas ci chcem naistalovat... neviem co robim zle...
udim
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: čtv črc 16, 2009 21:17
Zařízení: iPhone 4 16GB white
Bydliště: Praha

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od udim »

skvely.. diky moc za radu
Uživatelský avatar
semacik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: ned lis 07, 2010 21:14
Zařízení: HTC DESIRE HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od semacik »

neni zac, a vobec sa nepytas ako "lama" nato je forum , aby si sa pytal ... ja mam len s tym problem ze tu aktualizaciu mi najde staihne nainstaluje , vypne sa telefon a neviem co potom , sam sa nezapne , ja ked ho zapnem tak sa vsetko spusti pekne a napise ci chcem nainstalovat teraz alebo neskor alebo to ma zahodit... :(( fakt neviem ako to mam spravit .. :(( som android novacik
udim
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: čtv črc 16, 2009 21:17
Zařízení: iPhone 4 16GB white
Bydliště: Praha

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od udim »

zkusil jsem to taky a docela se strachem jestli se mi nebude dit to co tobe, ale vse probehlo ok a uz tam mam novou verzi :)) takze nevim v cem muze byt problem.. V tomhle jsem taky novacek :)
kostohris
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 71
Registrován: čtv led 10, 2008 0:25
Zařízení: Motorola D160+Desire HD
Bydliště: Litomyšl

Re: HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od kostohris »

Zkus udelat HR a opakovat tu aktualizaci. Telefon by se ti nemel vypnout, ale jen restartovat a pote nabehnout s aktualizovanym systemem.

Send from my Motorola D160
Uživatelský avatar
semacik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: ned lis 07, 2010 21:14
Zařízení: HTC DESIRE HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od semacik »

teraz som vsetko nastavil a uz HR ? :( ( potom vsetko odznova... a vlastne ked mi vsetko slape tak oplati sa mi ten update davat ?
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od janiss »

ten updat sa ti urcite oplati a ked si ho este len dnesk kupil fon tak tam budes mat asi updaty dva.Ked updatujes tento tak hned za tym by mal byt druhy ak sa mylim opravte ma.Ale viem ze vysli dva updaty no a zda sa mi ze jeden musi ist za druhym neda sa to preskocit.
Roman Vitámvás
redaktor
redaktor
Příspěvky: 47
Registrován: pát črc 25, 2008 14:08
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Nový Vestec

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Roman Vitámvás »

Misha kulicka píše:Tak máš pravdu, nevejde se tam ani náhodou. Koupil jsem zatím v Datartu toto a počkám, až Krusell vyrobí něco přímo na DHD.
Tak to mě mrzí, radši bych jí neměl. Taky koukám po pouzdru. Zatím jsem našel něco na Ebay, ale zpravidla je to pro HD2 což by nemělo vadit.
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Balrog »

Zlepšila se někomu výdrž telefonu?já ho mám od soboty a nabíjím denně a to ho moc nepoužívám,když ho používám tak i 2x denně.Bude to aspoň trochu lepší po více nabytích?měl jsem Xperii X10 ta ze začátku taky moc nevydržela ale po čase se zvedla výdrž.Díky
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od janiss »

ale ved na ebay sa uz predaba aj original puzdro od htc pre htc desire hd aj ja si ho chcem kupit a predava sa aj u vas v CZ na stranke htcsuporrt nieco take som ho nasiel ale cena na slovensko bola okolo 27€ tak som sa na to vykaslal a radsej pockam kym pojdem do anglcika a objednam cez ebay.Ale puzdro existuje a vyzera dobre.
-- doplnění předchozího příspěvku (stř lis 10, 2010 23:08) --
Balrog píše:Zlepšila se někomu výdrž telefonu?já ho mám od soboty a nabíjím denně a to ho moc nepoužívám,když ho používám tak i 2x denně.Bude to aspoň trochu lepší po více nabytích?měl jsem Xperii X10 ta ze začátku taky moc nevydržela ale po čase se zvedla výdrž.Díky
Ano ja po dvoch tyzdnoch pouzivania pozorujem vyssiu vydrz baterie ale pravda je ze DHD ma asi najslabsiu vydrz zo vsetkych smartfonov co som mal a to som ich mal dost.Osobne niesom s tymto spokojny vydrzi mi sotva den a baterku setrim ako vodu na pusti.Niekedy ho pustim z ruky skor ako by som chcel len koli tomu aby baterka vydrzala do vecera vedsinou okolo 21:00 uz musi pod nabijacku a nemam pocit ze ho nejake extra pouzivam.No ale co uz to je dan za vsetko to co dokaze.
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Balrog »

No právě,já měl i HD2 a ta měla stejný display a výdrž byla tedy lepší.Při tom podle parametrů by měl být DHD lepší ve výdrži,díky displayi a froyu nebo se pletu?
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od janiss »

Chcem sa opytat neikoho kto sa tomu rozumie.V decembry odchadzam do anglicka na trvalo takze ked budem mat nejaky problem s DHD tak ho mozem reklamovat aj tam nie v nejakom htc servise vsak?Ale cim sa mam preukazat?Zarucak nemam vypisany nemam vypisane nic.Krabica prisla zablombovana takze ako mam v tomto pripade postupovat?
Roman Vitámvás
redaktor
redaktor
Příspěvky: 47
Registrován: pát črc 25, 2008 14:08
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Nový Vestec

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Roman Vitámvás »

Jo to jsem našel. Ale radši bych klasiku na pásek s magnetickým zámkem. Tohle asi objednám taky.
K té výdrži, taky sem byl z počátku rozčarován, ale už se to zlepšilo. Ale s denním nabíjením je při větší zátěži nutno počítat. Tohle je čistě individuální věc jak kdo intenzivně telefon používá. Ale už teď po cca 10 dnech je mi jasné, že výdrž bude jedna z věcí kdy budu vzpomínat na Omnii II. Klidně bych oželel 1-2mm tlouštky a měl v HD radši 1500mAh baterku jako v Omnii. U ní tu nižší spotřebu podpořil ještě Amoled displej.
Uživatelský avatar
semacik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: ned lis 07, 2010 21:14
Zařízení: HTC DESIRE HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od semacik »

prave som zistil ze mam "zazracny" DHD , dokaze vsetko ma uzasne licovanie ziadny proximity senzor problemy, ziadny ruzovy nadych ale asi mam daco vadne alebo je vada vomne , moj DHD sa nevie restartovat, ci uz dam aktualizaciu sw tak sa stiahne a ma restarnut a on sa vypne a nic, alebo dam HR a ma sa restartovat ale on sa len vypne.. :((( som z toho uz zufaly ... :(( tak som sa tesil ze je uzasny a toto zistim . :(((
Roman Vitámvás
redaktor
redaktor
Příspěvky: 47
Registrován: pát črc 25, 2008 14:08
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Nový Vestec

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Roman Vitámvás »

A děláš ten Hard Reset v Menu nebo pomocí tlačítek?
Uživatelský avatar
semacik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: ned lis 07, 2010 21:14
Zařízení: HTC DESIRE HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od semacik »

vravim som v androidu novacik , zatial viem len o tej verzii cez menu , o pomoci tlacitok zatial neviem....
Roman Vitámvás
redaktor
redaktor
Příspěvky: 47
Registrován: pát črc 25, 2008 14:08
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Nový Vestec

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Roman Vitámvás »

Taky jsem Android zelenáč, HD je můj první po několika WM zařízeních. V manuálu to je na straně 220, jsou tam popsány obě varianty.

Provedení hardwarového obnovení původního nastavení prostřednictvím nabídky
Na obrazovce Plocha stiskněte tlačítko MENU, pak klepněte na Nastavení.
Klepněte na položky Karta SD a paměť telefonu > Obnovení továrních dat.
Na obrazovce Obnovení továrních dat klepněte na položku Resetovat telefon,
pak na Vymazat vše.

Obnovení továrních dat pomocí tlačítek telefonu
Pokud nemůžete zapnout telefon nebo zpřístupnit nabídku nastavení telefonu, můžete
přesto provést obnovení pomocí tlačítek na telefonu.
Když je telefon vypnutý, stiskněte a podržte tlačítka SNÍŽIT HLASITOST a potom
krátce stiskněte tlačítko NAPÁJENÍ.
Vyčkejte na zobrazení obrazovky se 3 snímky Android, pak uvolněte tlačítko
SNÍŽIT HLASITOST.
Stiskněte tlačítko SNÍŽIT HLASITOST a zvolte možnost OBNOVENÍ TOVÁRNÍCH
DAT a pak stiskněte tlačítko NAPÁJENÍ.
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od janiss »

Balrog píše:No právě,já měl i HD2 a ta měla stejný display a výdrž byla tedy lepší.Při tom podle parametrů by měl být DHD lepší ve výdrži,díky displayi a froyu nebo se pletu?

No ja som tiez mal HD2 a tiez sa pamatam ze mal lepsiu vydrz a aj desire mal lepsiu vydrz ako DHD a SGS mal asi zo vsetkych najlepsiu ale taktiez bol SGS najvecsi smejd.Neviem co v DHD tak papa baterku ale vzdy mi to ukazuje ze vyse 80% zjedlo zobrazovanie.
Starbuck
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 297
Registrován: úte pro 09, 2008 18:52
Zařízení: HTC Desire HD, SG Note

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Starbuck »

2 janiss & jackal - dík moc! Asi to budu muset oželet ale s..e mě to! Ale doufám, že je čitelnější než na HáDéčku. Přesto přezevšechno jdu do něj a už se moc těším, až ho Vodafoun naskladní.
BTW - jak dlouho trvá proces nabíjení?
BBTW - možné(?) řešení výdrže baterie na cesty http://www.iphonemili.cz/Power-miracle" onclick="window.open(this.href);return false;
udim
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: čtv črc 16, 2009 21:17
Zařízení: iPhone 4 16GB white
Bydliště: Praha

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od udim »

taky by mne zajimalo jake jste si kdo vybral pouzdro? Nevite nekdo jestli by se DHD dal nacpat do kozeneho pouzdra na HD2? Na strankach HTC sice maji pouzdro se zasouvanim shora, ale nejakych 26 euro se mi za nej davat nechce :roll:
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 51 hostů