HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Téma věnované výkonnému komunikátoru HTC Desire HD se systémem Android
Odpovědět
laco73
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 263
Registrován: pon čer 07, 2010 8:12
Zařízení: , LG G2, Miix 2 8" 3G

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od laco73 »

je nutná folia, vzhladom na tvrdené sklo?
Misha kulicka
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 98
Registrován: pon kvě 26, 2008 12:24
Zařízení: BlackBerry Passport
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Misha kulicka »

Jistota je jistota :-) Není ani poznat, že tam nějaká je.
petrher
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: sob říj 23, 2010 15:40
Zařízení: HTC Desire HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od petrher »

V HTC Na Poříčí mi po telefonu řekli, že mají folii Kč 99,-- za dva kusy.
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Balrog »

Tak jsem od 11 hodiny majitelem HTC Desire HD,po výměně za iphone 4.Zatím zkušenosti:Kryt baterie a simky má mezery,ale kdybych to nečetl na těchto stránkách tak bych si toho nevšiml.Sice je větší než normálně,ale co se dá dělat?mě napadlo,že se asi nedělají ty kryty také třeba s hliníku?to bych chtěl asi moc?Jinak zatím SW vše v pořádku,snad se to nezmění?Zatím jsem s Androidem spokojený,měl jsem i Xperii ale tam byl pouze Android 1.6.U iphone 4 my jediné vadilo,že neměl Widgety.Na HTC se mi hodně líbí to počasí a hlavně,že mám kalendář hned na celé obrazovce.
Juris17
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob lis 06, 2010 18:17
Zařízení: HTC Desire HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Juris17 »

Mohl byste mi někdo prosím poradit, jak vyřešit, aby se mi v galerii zobrazovali složky, tak jak je davám na kartu a ne jen obecne fotografie. Mam spoustu fotek a nebavi me vzdy hledat v 1 000 fotkach tu kterou chci. Hledal jsem vsude mozne, ale nic jsem nenašel tak prosím poradte. Díky :-)
Vitezslav2
smartguru
smartguru
Příspěvky: 515
Registrován: sob úno 09, 2008 15:23
Zařízení: Samsung Galaxy S7,iPhone 7

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Vitezslav2 »

Můžete mi někdo poskytnout složky co byly na Micro SD při zakoupení?Díky moc.
Uživatelský avatar
DonGiovanni
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: čtv lis 04, 2010 20:11
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Strakonice

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od DonGiovanni »

Pro Pistolník a YAMATO, samozřejmě z Vás žádný blbce nedělám! A jak je vidět každý dobrý skutek musí být po zásluze potrestán... Ale jestli jsem se Vás nějak dotknul, tak se tedy hluboce omlouvám... :-D :-p
Mě emaily šlapou úplně bez problémů. To jest, když mi přijde email, hned ho mám i v telefonu a hned mi to telefon oznamuje.
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od mike-biker »

První věc, co jsem "chytře" udělal, byl formát karty. :tlem:
Uživatelský avatar
Pistolník
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 308
Registrován: pát úno 27, 2009 12:34
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Brno

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Pistolník »

Původní kartu jsem vyndal a mám ji teda v origo stavu, ale k ničemu ji nepotřebujete. Telefon si sám ihned udělá složky, které potřebuje. A mapy do navigace se dají stáhnout dodatečně - stejně je jich tam většina zbytečná (východní Evropa). Kdyby někdo moc chtěl, tak to někam postnu (ještě jsem to nikdy nedělal, ale pro vás všechno).
2 DonGiovanni(krásná přezdívka). O nic nejde v poho. Jem mi řekni, jak Ti může pošta dojít okamžitě, nejmenší interval na automat. stahování je tuším po 5 minutách. Nemáš to náhodou přes Exchange server?
mjozef
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: sob lis 06, 2010 20:05
Zařízení: HTC Desire HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od mjozef »

Tiez som stastnym majitelom uz 10 dni. Spokojnost bez problemov, len jedna vec neviem ako nastavit aby sa nevypinal display pri nabijani a bez nabijania sa vypol po urcenom case. V nastaveniach to neni iba jedno nastavenie. Dik
Roman Vitámvás
redaktor
redaktor
Příspěvky: 47
Registrován: pát črc 25, 2008 14:08
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Nový Vestec

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Roman Vitámvás »

Misha kulicka píše:Tak už ho mám taky doma, jsem nadšen. Žádné problémy s konstrukcí nemám.
Jestli někdo uvažuje o fólii, tak doporučuju tuto. Sedí naprosto přesně a ani není poznat, že tam nějaká je.
Jako pouzdro jsem zvolil Krusell HECTOR, až dojde, tak dám vědět, jak sedí.
Tak ti nevím, ale jsem zvědavý jak tam HDčko nacpeš. Mám tohle pouzdro na Omnii II a Desire HD se tam nevejde. Je to patrné i z rozměrů pouzdra v popisu.
kostohris
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 71
Registrován: čtv led 10, 2008 0:25
Zařízení: Motorola D160+Desire HD
Bydliště: Litomyšl

Re: HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od kostohris »

Mjosef: nastaveni-zobrazeni-interval vypnuti obrazovky, nastaveni-aplikace-vyvoj-nevypinat obrazovku.

Send from my Motorola D160
mjozef
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: sob lis 06, 2010 20:05
Zařízení: HTC Desire HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od mjozef »

Len teraz sa mi zas nevypina automaticky obrazovka ked neni nabijane HTC. Vypnem iba tacitkom hore vypnut. Ale dik asi sa to neda oddelene nastavit. Jedna sa mi hlavne o navigaciu ked mam zapnutu aby sa nevypinal dislay.
janac_marek
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte čer 08, 2010 9:44
Zařízení: Lumia 950XL, S7 Edge, iPhone 7

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od janac_marek »

Je to tak zlé s odrzami, odleskami na displeji ako vravia tu?
http://www.youtube.com/watch?v=MY5eoJ2G ... ploademail" onclick="window.open(this.href);return false;
bugsy
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: čtv lis 20, 2008 15:41
Zařízení: iPhone 4 16GB
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od bugsy »

po 2 rokoch s "hraním" sa na HTC Touch HD a neustálom hľadaní optimálnej "ROM" od chlapcov z XDA, (keďže my to nedokázal zabezpečiť výrobca) sa my žiada zmeny a tak uvažujem nad HTC Desire HD, Samsung Galaxy S alebo iPhone 4G...
Samsung okrem SAMOLED u mňa nemá čím zabodovať (problémy s fixáciou GPS, horšou citlivosťou WIFI, lagovaním systému a čo je ešte horšie je absolútne žiadna alebo veľmi zdĺhavá podpora nejakého update frimwaru alebo OS zo strany Samsungu, nato aby system fungoval ako-tak je potreba chlapcov z XDA) je to to isté ako s mojím súčasným Touch HD a to už proste riešiť nechcem, stále sa vŕtať v systéme aby to fungovalo ako má

u DHD zas vidieť že HTC konečne ako tak promptne rieši problémy a predpokladám že ani s prípadným ďalším update OS nebude problém (skúsenosť s Desire), ale zas my prekáža o poznanie slabší displej a vstavaný reproduktor, viď príklad:
http://www.youtube.com/watch?v=Hc6C0plYWts&NR=1" onclick="window.open(this.href);return false; cca od 07:00 do 10:00
skutočne je na tom tak "zle" ten vstavaný reproduktor u DHD? jeho zvukový prejav oproti iPhonu my pripadá žalostne slabý,
http://www.youtube.com/watch?v=nY7AK417 ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false; cca 1:20
je to s tým displejom až tak "zle" oproti iPhonu 4G alebo SAMOLED?? alebo je to len "blbosťou" dotyčného a zlému nastaveniu kontrastu a jasu DHD?

na iPhone my zas vadí uzavretosť systému, ako aj absencie flashu, FM rádia, prehrávania rôznych formátov videí .. (zas je to ale daň za bezproblemový chod OS, žiadne zaseknutie systému, potreba resetu, spomalenie systému po dlhšom používani bez reštaru zariadenia, nato sa nechytá ani jeden... android ani WM (ako to bude s WM 7 nwm)

prečo nemôže byť konečne všetko v jednom ?
chcem smartphone s OS Android 2.2 FroYo ( + rýchli a bezproblémový ďalší update) so SAMOLED WVGA displejom s uhlopriečkou minimálne 4'' s kvalitným výstupným reproduktorom, dobrou optikou, spracovaním konštrukcie ... prečo my to všetko nedokáže dať jeden výrobca?? :smt022
to chcem skutočne tak veľa aby som za 500 - 600€ dostal od výrobcu "super" telefón po každej stránke?? a nemusel riešiť výber medzi telefónmi kompromisom medzi tým a tým :?: :?:

hold, kde sú tie časy keď som mal Nokiu 3310i a tešil sa z toho ako krásne vyzerá, ako všetko perfektne funguje po každej stránke a má popri bezproblémovému telefonovaniu, sms, doteraz podľa mňa bezkonkurenčnej hre Snake aj možnosť pripojiť sa na "wap" :-D 8-)
laco73
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 263
Registrován: pon čer 07, 2010 8:12
Zařízení: , LG G2, Miix 2 8" 3G

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od laco73 »

Tento "super mobil" existuje. Staci si len počkať do začiatku roka a spoločnosť Synapse-Phones ti ho vyrobí podľa tvojích požiadaviek. Aj do ceny sa vojdeš. Myslím, že i Nexus Two by mohol splniť tvoje podmienky. Počkaj za pár dní.
janac_marek
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte čer 08, 2010 9:44
Zařízení: Lumia 950XL, S7 Edge, iPhone 7

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od janac_marek »

to bugsy: Hovoríš mi z duše.
Našťastie musím mať 2 telefóny, tak môžem skúšať iOS + Android alebo iOS + WP7 :) .

Ale čím viac recenzií pozerávam, tým viac sa mi zdá, že DHD nie je taký, ako som očakával - dokonalý.
bugsy
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: čtv lis 20, 2008 15:41
Zařízení: iPhone 4 16GB
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od bugsy »

uvažoval som už aj nad tým, že prečo neexistuje výrobca ktorý my spraví mobil na mieru podľa mojich požiadaviek... tak dik za info, o tom Synapse-Phones počujem prvý krát... o Nexus Two som už čo to započul, ma ho vraj vyrábať Samsung so svojím SAMOLED, tak my neostáva nič len počkať hádam sa už konečne dočkám 8-)
EDIT: ako tak pozerám tak Synapse-Phones vyrobí "len" smartphone so SuperLCD bez možnosti zmeny na SAMOLED, čiže to samé ako DHD (Samsung zrejme SAMOLED inému výrobcovi už len tak displej nedodá, to je zrejme jediné čo predáva ako-tak jeho high smartphony)
Misha kulicka
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 98
Registrován: pon kvě 26, 2008 12:24
Zařízení: BlackBerry Passport
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Misha kulicka »

osud píše:
Misha kulicka píše:Tak už ho mám taky doma, jsem nadšen. Žádné problémy s konstrukcí nemám.
Jestli někdo uvažuje o fólii, tak doporučuju tuto. Sedí naprosto přesně a ani není poznat, že tam nějaká je.
Jako pouzdro jsem zvolil Krusell HECTOR, až dojde, tak dám vědět, jak sedí.
Tak ti nevím, ale jsem zvědavý jak tam HDčko nacpeš. Mám tohle pouzdro na Omnii II a Desire HD se tam nevejde. Je to patrné i z rozměrů pouzdra v popisu.
Dle popisu je toto pouzdro určené i pro HD2, který je jen o milimetr v každém směru větší, takže jsem předpokládal, že se tam DHD vejde. Máš verzi large?
Uživatelský avatar
Pistolník
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 308
Registrován: pát úno 27, 2009 12:34
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Brno

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Pistolník »

mjozef píše:Len teraz sa mi zas nevypina automaticky obrazovka ked neni nabijane HTC. Vypnem iba tacitkom hore vypnut. Ale dik asi sa to neda oddelene nastavit. Jedna sa mi hlavne o navigaciu ked mam zapnutu aby sa nevypinal dislay.
U navigace se display nevypíná. A je jedno , co nastavíš. Tak buď v klidu 8-)
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 52 hostů