HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Téma věnované výkonnému komunikátoru HTC Desire HD se systémem Android
Odpovědět
nyyo
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: pon čer 22, 2009 15:14
Zařízení: HTC DESIRE HD - OFFICIAL - FROYO_2.2

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od nyyo »

msv - tak to iste aj ja tiez ti vyhadzuje hlasku o nenajdeni polozky alebo ukoncenie aplykacie market?
Jindřich Veselý

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Jindřich Veselý »

market funguje/nefunguje, cca na 10 pokus stahnout/zrusit stahovani. market blbne posledni tri dny ale vzdy k veceru, prez den v poradku.

k tomu HTC Sense, musi byt zapnuty telefon, jinak to fakt nekomunikuje :D
msv
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: sob srp 15, 2009 15:33
Zařízení: BB Q10
Bydliště: Liberec

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od msv »

Správně by to mělo probíhat tak, že v horní liště nalevo od hodin by se mělo zobrazit stahování, potom instalace a následně krátké oznámení o tom, že bylo nainstalováno. Mě se pouze ukáže ikonka, že se stahuje a potom mi ikonka zmizí. A pokud otevřu v marketu složku stažené, tak tam probíhá stahování, ale nic se neděje. Pokud se pletu, tak mě zkušenější uživatelé opravte.
Jinak, jak píše diablo, taky to řeším, tak, že stahování několikrát zruším a zase obnovím. Nakonec se to podaří.
Lenochod
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob srp 28, 2010 13:09
Zařízení: HTC Sensation S-OFF, Root
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Lenochod »

msv píše: Lenochod - Nezkoušel jsem, ale předpokládám, že musí být zapnutý. :)
Dík :-)
nyyo
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: pon čer 22, 2009 15:14
Zařízení: HTC DESIRE HD - OFFICIAL - FROYO_2.2

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od nyyo »

TO: diablo_II

Tebe ten zadny kryt sedi prese a nevrzga? Myslim pri stlaceni? Z bokov zo spodu alebo zo zadu.
Jindřich Veselý

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Jindřich Veselý »

nyyo: Hele spodek mi nesedi, krome toho ze mam malinkatou mezeru na zadni strane mezi krytem a telem telefonu, tak mam i v pravem rohu znatelnej prechod z tela telefonu na kryt. Jinak nevrze mi nic :)
msv
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: sob srp 15, 2009 15:33
Zařízení: BB Q10
Bydliště: Liberec

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od msv »

Nezkoušel jste někdo aktualizaci systémového softwaru? Mě to ukáže, že je k dispozici aktualizace 1.32.405.3, ale pokud dám stáhnou pomocí libovolného připojení ( mám neomezený tarif ), tak se spustí stahování, ale okamžitě během cca. 2 vteřin se telefon odpojí a stahování pozastaví. Přitom v nastavení připojení, mám mobilní připojení zaškrtlé, ale při pokusu o stažení aktualizace se vypne a neběží. V ostatních případech, prohlížení netu, Face atd. žádné výpadky připojení nemám.
Jindřich Veselý

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Jindřich Veselý »

aktualizaci mam stazenou a nainstalovanou v pohode. Zkus zrestartovat telefon (podrzet tlacitko vypnuti, spustit znovu) popr. to tedy zkus prez wifi, ale melo by ti to jit normalne i prez datovej tarif
msv
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: sob srp 15, 2009 15:33
Zařízení: BB Q10
Bydliště: Liberec

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od msv »

Restart jsem zkoušel to nepomohlo, zítra zkusím ještě wifi. :cry:
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od janiss »

fuha tak som skusal market ani mne nejde necakal som take nieco od htc..Som zvedavy kedy to pojde.Inac moze mi niekto objasnit veci ohladom toho sense tie nove vymozenosti co tam su neviem o co ide mam uz ucet ale neviem co z toho ake moznosti a co s rym mozem robit a tak.Inac niekedy som mal Htc hd2 a ten fotil velmi dobre makro aj za tmy s bleskom a desire tiez na tom bolo odbre ale DHD to nejak nevie zaostri ale potom to rozmaze.Len mam podozrenie ze ked uz prisiel fon v takej rozflakanej krabicke ci sa nemohla nejak poskodit sosovka fotaku alebo neveim no.Moze niekto poslat foto za tmy napriklad kalvesnice od pc z cca 10cm dialky?
msv
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: sob srp 15, 2009 15:33
Zařízení: BB Q10
Bydliště: Liberec

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od msv »

Pokud chceš vědět něco základního o Sense, koukni třeba na článek od Jirky H.
gm10
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon říj 25, 2010 19:28
Zařízení: HTC HD2

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od gm10 »

Já jsem se díval v HTC v Praze na to, že slícované to je jak u kterého kusu.Každopádně ty problémy ,které se zde popisují jsem nečekal.Byl jsem zcela rozhodnut pro HD ale nyní váhám a počkám ještě na Z.Pak se uvidí.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Jiří Hrma »

Případně tady je ještě bližší pohled na HTCSense.com.
pretorian
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: sob úno 17, 2007 23:28
Zařízení: HTC Desire HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od pretorian »

Tak dnes nám došlo na prodejnu 5ks Desire HD a jsem hodně zklamaný :( u všech to licování je odfláklé jak u telefonu za 2000 :( když se to trošku pomačká tak to nakonec celkem sedne,ale i tak je to shit konstrukce lemování kolem LCD je celkem dost ostré ,aspoň na pravé straně je tam cítit nějaké těsnění či co to je navíc je celkem dost velká mezera mezi lcd a krytem takže se do něj bude určo prášit co se týká tlačítka on/off tak je v pohodě,sw také rychlej bez chyb co tu jsou popisované
fore
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 178
Registrován: stř zář 09, 2009 15:49
Zařízení: Samsung Galaxy S2 i9100 16 GB + 32 GB Lexar c.10

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od fore »

no v tom pripade si teda radsi pockam az se tyhle prvni nedojety kousky rozeberou , pac po tomhle bych netouzil
kostohris
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 71
Registrován: čtv led 10, 2008 0:25
Zařízení: Motorola D160+Desire HD
Bydliště: Litomyšl

Re: HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od kostohris »

Mne ten market taky nefakci, kamos na Desire v pohode stahuje a ja ani prd. Jak jste ted na tom.

Send from my Motorola D160
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od YAMATO »

msv píše:
YAMATO píše:Hele, chlapi, jak je to s tou konstrukcí? Každej píše něco jinýho. Vyfoťte někdo novýho miláčka.
Tak přikládám foto, obou krytů. Je fakt, že hlavně u toho spodního od SIM a pam.karty je malinko mezera, ale není to nic hrozného. Drží pevně a co se týče prachu, tak se tam nedostane určitě víc, než z jakéhokoli jiného místa. Ten horní od baterie drží také pevně, jen je malinko při přejetí prstem cítit, že horní část je trochu více vystouplá. Ale zase nic hrozného, člověk si toho při běžném používání ani nevšimne. Celkově si myslím, že to je ok, nic nevrže, vše drží. A ty malinké vůle v lícování, no asi tradice.

http://cid-b5042c5bf7e98552.photos.live ... esire%20HD" onclick="window.open(this.href);return false;
No vypadá to bídně, ale asi to zkousnu. Ovšem za ty peníze bych čekal víc :-/
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od mike-biker »

Market fachá v pohodě, taky jsem se byl podívat minulý týden na prodejně HTC a všechny kusy mají v podstatě stejnou "vadu" konstrukce. Toto je maličkost, ale nepovedlo se. Faktem je, že jsem nepochopil, proč nepoužili osvědčenou konstrukci od HD2, ten je vepředu perfektní a vzadu kryt též.
Na druhou stranu nikde nic nevrže, LCD je výrazně čistší a krásnější než u HD2, psaní naprosto srovnatelné s iPhone. 8-)
Když vezmu HD2, už mi to vadí, tam se píše někdy děsně! :evil:
BTW. jsem Androidí LAMA, kde je ta aktualizace SW? Mám ho v EN, ptz. jsem tak už léta zvyklý.

EDIT: Ke konstrukci mám drobné připomínky, ale není to důvod si DHD nekoupit. ;-)
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od NeoPlex »

pravda je takova, ze market posledni dny zlobi, dnes jsem mel velky problem stahnout apps v ramci zalohy googlu, dokonce u aplikace quadrant pri pozadavku na ukonceni DL, market padal a znova DL spoustel. Snad to brzo odstrani
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od janiss »

a vam funguje ten server sense.Mne to nejde polohu mi to nenaslo a vo fone mam asi vsetko nastavene dobre a ani prezvonit ma to nechce,Sprvay zobrazuje aj hovory ale kontakty nie.
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 57 hostů