HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Téma věnované výkonnému komunikátoru HTC Desire HD se systémem Android
Odpovědět
Mirko
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: sob srp 25, 2007 18:10
Zařízení: HTC Desire HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Mirko »

Na webu htc je info o update firmware over the air : Update Information: Screen control and photo message compatibility enhancements
kostohris
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 71
Registrován: čtv led 10, 2008 0:25
Zařízení: Motorola D160+Desire HD
Bydliště: Litomyšl

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od kostohris »

Tak jsem to ted zkusil a opravdu je dostupna nejaka aktualizace, zlepseni ovladani obrazovky a funkce multimedialnich zprav, velikost 24MB.

Edit: Dle nekterych lidi z XDA, by udajne tato aktualizace mela obsahovat i opravu pro proximity sensor.

Tak jsem to tam nahodil, ale nejake rozdily jsem zatim nezaznamenal, proximity u mne fungoval normalne. Zkuste to nekdo overit.
nyyo
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: pon čer 22, 2009 15:14
Zařízení: HTC DESIRE HD - OFFICIAL - FROYO_2.2

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od nyyo »

Zdravim prave sa mi na DHD objavila aktualizacia OTA co vsetko vsak prinasa tak to neviem.

Ja som ho prave doniesol z obchodu a zatial vsetko OK.
Jindřich Veselý

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Jindřich Veselý »

jj, taky sem nekde cetl ze to ma opravovat proximity senzor, jenze to HTC nenapise protoze by tim oficialne priznalo tuto chybu ktera je docela zavazna...
asahi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 73
Registrován: úte srp 31, 2010 11:27
Zařízení: Xperia X1, Xperia Arc

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od asahi »

Tak ja vam udelam test. Prave asi pred dvema hodinama jsem poprve z telefonu volal a ihned po vytoceni cisla ztmavne obrazovka a uz se nerozne. Pomuze jedine vyndani baterie. Jdu zkusit udelat aktualizaci.

edit: skvely, aktualizace problem vyresila!

Zitra otestuju light sensor, jestli uz taky facha jak ma.
Jinak asi 2x, 3x se mi stalo, ze mi v prubehu psani uplne zmizela klavesnice a neslo tudiz dal psat, jedina moznost bylo dat zpet a vse psat znova. Ale tohle neni zadna tragedie, hlavni je, ze se z mobilu da konecne i volat. :lol:
Jindřich Veselý

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Jindřich Veselý »

tak to je super zprava. Konecne se nebude muset litat na HTC kuli reklamaci :D... bal sem se ze az to utnou tak clovek bude 16dni bez telefonu
kostohris
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 71
Registrován: čtv led 10, 2008 0:25
Zařízení: Motorola D160+Desire HD
Bydliště: Litomyšl

Re: HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od kostohris »

Ashasi: Konecne nejaka dobra zprava, vypada to, ze to opravdu bude fungovat jak ma.

Sent from my Desire HD
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od YAMATO »

No nevim, HDH mě hodně láká, ale zatím je to zas klasika HTC, tj. neodladěný sw a vady na hw...
jiribar
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: pát lis 13, 2009 9:28
Zařízení: HTC HD2

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od jiribar »

Tak DHD mám druhý den. Zatím se mi žádné závady zde uvedené neprojevily. Zařízení HTC používám osm let. dnes HD2, Desire a DHD. Svým zpracováním byl HD2 v době uvedení na trh klenot, Desire je luxusně proveden "uvnitř" i z venku - dle mého soudu dokonalý přístroj (až na to že má malý displej). DHD má kvalitní displej, ale zpracováním zadní části patří někam mezi amatéry, asi tak, jako bych to dělal já doma na koleně. Jo a nahoře uložené zapínací tlačítko je hrozně utopené, což chce cvik .
Jinak systém reaguje bleskově a bez zaškobrtnutí. Integrovaná navigace se nejeví jako špatná, nepoznal jsem, je-li to Route 66 nebo klon Tom-toma, leč má platnou licenci na 30 dní. Zatím jsem nepátral, jak ji zaplatit, a kolik stojí. Jinak jsem zkusil Motonav (iGO pro Motorku) - běhá korektně jako na Desire.
Finessi jako osmi megapixel a HD video, považuji jen za marketingový tah(foťák je foťák). Citlivost FM radia se mi oproti HD2 či Desire taky nezdá výrazně lepší. Ale pro mě byl lákavý větší displej, a to mi účel splnilo .
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od YAMATO »

Nemůžete sem někdo dát pořádné fotky těch konstrukčních vad?
petrher
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: sob říj 23, 2010 15:40
Zařízení: HTC Desire HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od petrher »

Marně hledám ty nedostatky v lícování dílů. Mě všechno sedí perfektně - na desetinu milimetru. Docela by mě zajímalo, kde má kdo problém. Na zadní straně také evidím žádné nedostatky.Asi bych volil jinou barvu i namám moc rád ty HTC zaoblení zadní strany, ale to je můj problém
Navigaci jsem zkoumal. Je to opravdu třicetidenní verze. Nakonec jsem se proklikal, jak se dá stáhnout .V Locations přes menu a aktualizace. Evropa stojí na rok 39.99 EUR. Dá se koupit i na měsíc za 9.99 a na "Životnost" za 49.99 Eur. To fakt nevím co znamená - jestli doživotně, tak je to zajímavý. Psal jsem na HTC - taky mě zajímalo, jestli je možno koupit nějak jinak, než přes telefon kartou, jak je uvedeno.
Jinak žádné problémy nemám, dvakrát se zaseklo stahování z marketu, ale včera večer jsem aktualizoval - možná opraveno.
Baterka moc nevydrží, ale to je tím,že si s ním dost hraju. A když ne já, tak manžela hraje Angry Birds :) .
axeDawe
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 51
Registrován: čtv pro 18, 2008 11:35
Zařízení: HTC One X with Beats Audio

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od axeDawe »

Jak se dělá ta aktualizace?Musí se něčím vynutit??V Nastavení apod?Mi tel nic nenabízí.Díky
petrher
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: sob říj 23, 2010 15:40
Zařízení: HTC Desire HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od petrher »

Menu/Nastavení/Info o telefonu/Aktualizace systémového softwaru
ucla220
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: čtv říj 21, 2010 12:58
Zařízení: HTC Desire HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od ucla220 »

mam druhy kousek a proximity senzor opet v hajzlu... zacinam byt fakt vyveden z miry, neb od telefonu za 14500 bych cekal, ze z nej pujde bezproblemu volat - trable bych cekal uplne nekde jinde. Vymenim za 3. a pak zacnu zjistovat, jak lze odstoupit od smlouvy, prestoze jsem to ani jednou radne nereklamoval. Z HTC mi odepsali, ze chybu zatim neresi jako obecnou, cili nebudou se tim zabyvat driv, nez se vrati vice telefonu. Nehorazny. Stacilo by, kdyby se podivali na fora, pocet poskozenych uz je v desitkach, mozna stovkach za 1 tyden, co je telefon v prodeji.

Telefon je fajn, ale vyckejte s nakupem do doby, nez vyresi proximity senzor, ten telefon je v tuto chvili vyborne PDA, ale volat nelze (kdyby to vyndavani baterky nebyl alespon takovy ohjeb (!!!!) ). Jinak upozornuji, ze u obou kusu mi 1-2 dny senzor problem nevykazal, pak se to jednou stane a od te doby si nezavolate.. Resp. zavolate, ale hovor musite ukoncit rozebiranim telefonu :evil:
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od htcjirka »

Je zbytecna neustala vymena,jedna se o SW problem,update ktery vysel jsi vyzkousel??
ucla220
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: čtv říj 21, 2010 12:58
Zařízení: HTC Desire HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od ucla220 »

vyzkousim dam hned vedet, budu se modlit, protoze toho telefonu bych se nerad vzdaval, jinak je spicovy..
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od janiss »

No dufam ze to ten updat dokaze vyriesit lebo ak nie tak ma porazi objednal som dhd s eshopu a je to zlozite a zdlhave ho posielat tam a cakat za dalsim kusom asi by ma porazilo.

ucla220:daj vedeiet prosim ci to pomohlo alebo nie.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od htcjirka »

To je nevyhoda vsech novinek nejen v mobilni oblasti-sw chyby.I v autopravarenstvi se casto resi u novych vozu sw problemy ruznych RJ jednotek.
janac_marek
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte čer 08, 2010 9:44
Zařízení: Lumia 950XL, S7 Edge, iPhone 7

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od janac_marek »

Ukážkou je Volvo C60 :-D :-D :-D
Oni toho majú na rováší dosť
http://www.youtube.com/watch?v=aNi17YLn ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.youtube.com/watch?v=B7J9yJxy ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
Doza
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: ned říj 24, 2010 15:46
Zařízení: N95 8GB

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Doza »

Zdravím,
taky vážně přemýšlím o koupi DHD, ale vrásky mi dělá jedna věc, a to kvalita zvuku při natáčení videa a výchozí formát videa 3gp... Je kvalita toho výstupního zvuku opravdu tak žalostná, nebo se dá něco nastavit, popřípadě napravit aktualizací? Nebo je snad zhoršená kvalita zvuku zapřičiněna konvertováním, či kompresi videa? Je jasný že to je jen telefon, ale mám pocit, že i moje n95 zvládá zvuk u videa dvakrát líp... máte někdo osobní zkušenosti?
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů