HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Téma věnované výkonnému komunikátoru HTC Desire HD se systémem Android
Odpovědět
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od barberry.pha »

tak ono by to na tom slunci melo prave dat jas naplno a na minimum to stahnout ve tme? :)
asahi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 73
Registrován: úte srp 31, 2010 11:27
Zařízení: Xperia X1, Xperia Arc

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od asahi »

2barberry.pha: no je to logicky, ze na slunci by mel byt jas maximalni, aby neco bylo videt a ve tme pak stazenej, aby clovek nemel vypaleny oci, ne?
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od mike-biker »

Mě to u HD2 funguje parádně, zde vyzkouším. To by mohl být vážný problém, i když by stačilo si hodit na plochu zástupce nastavení a dělat to růčo. :-)
kostohris
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 71
Registrován: čtv led 10, 2008 0:25
Zařízení: Motorola D160+Desire HD
Bydliště: Litomyšl

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od kostohris »

Tak jsem taky neco vyfotil, vetsina fotek je s manualnim nastavenim bile a expozice. Je to mozna o trosku lepsi.

http://www.flickr.com/photos/macik2009/ ... 204824542/


HD Video 720p v interieru
http://www.youtube.com/watch?v=PvHPY7z-rGY

Quadrant Benchmark
http://www.youtube.com/watch?v=UJd_FzjxF4g

Proximity a svetelny senzor u me zatim v pohode.
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od janiss »

Chalani ja ho mam objednany z Agem.sk neviete ako mam zistit ci to bude sedivka alebo nie?co sa ich mam opytat a ci mi to vobec budu ochotny prezradit.Inac aky je rozdiel medzi sedivkov?
janac_marek
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte čer 08, 2010 9:44
Zařízení: Lumia 950XL, S7 Edge, iPhone 7

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od janac_marek »

Ja ho chcem tiež z Agem.sk. Potom daj vedieť 8-)
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od janiss »

Thak ale co ti mam dat vediet ked neviem ako to mam zistit ale ja potrebujem aby mi niekto odpovedal na moje otazky ohladom toho lebo ked je to sedivka a je nejaky rozdiel v sedivke zasadny tak ja zrusim objednavku a pockam aj tak sa mi nezda nejak prilis vela ludi pise uz teraz dost chyb.Tesil som sa na super konstrukciu a niekto nakoniec pise ze tam nelicuje krit a hneto a tamto a nieco s displayom.Som dost sklamany velmi som sa tesil na zariadenie po akom som vzdy tuzil a nadsenie opadlo.
Uživatelský avatar
HanysR
smartguru
smartguru
Příspěvky: 559
Registrován: ned říj 26, 2008 20:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note II
Bydliště: Ostrava!!!

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od HanysR »

Takže dnes mi D HD dorazil domů. Nemohu ještě nijak hodnotit protože v něm mám SIMku cca 4 hodiny. Ale co se týče přístroje tak je to moc pěkný strojek, podotýkám že jsem vlastnil i HD2. Displej hezký a je mi celkem jedno jaký je v něm panel. Důležité je, že vypadá dobře a o tom to je. Co se týče lícování, vše je OK, možná u SIM/paměť karty je vlasová škvíra kterou bych ale rozhodně nějak neprožíval. Prach atd se dostane do přítroje kudykoli - reproduktory, u přístrojů s tlačítky kolem nich atd. Prostě naprosto v pohodě. Jinak každý telefon má vždy nějaké ALE. Takové hlášky typu - asi raději počkám na Scorpiona apod jsou úsměvné protože u dalších zařízení bude zase něco jiného. To by člověk mohl čekat jako na smilování a nikdy nic nekoupit. Jinak proximity + senzor okolního osvětlení mi funguje naprosto v pohodě ale říkám, zatím těžko hodnotit sw záležitosti. Jediné co mi celkem vadí je, že zvonění a systémové zvuky jsou fakt docela dost tiché. Ani ne tak zvonění u hovorů jako hlavně notifikace - sms, maily apod. To je fakt nic moc. Jinak je to rychlé, nikde nic nevrže - prostě unibody. Vůbec nelituji koupě. Zatím se ale zžívám s Androidem jako takovým protože v tomhle jsem zelenáč. Už jsem měl leccos ale Androida ne.
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od barberry.pha »

To Janiss: u sedivek je vesmes moznost reklamace jenom u prodejce, pokud to je oficialni dovoz tak by mel byt nejaky ofiko zarucak a muzes ho pripadne reklamovat sam v autorizovanem servisu nebo vyuzit prodejce ktery to tam posle, u nekterych modelu je pak treba jina barva, vybava, nizka cena atd. Ale u tveho pripadu bych se poptal na ten zarucak, pokud ti reknou ze jenom u nich tak to vypada na dovoz.
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od janiss »

Aha no oks ja som myslel ci nieje nejaky rozdiel ze tam budem mat len anglicku klavesnicu alebo nieco ze ked bude updat softu tak ze s tym bude problem ale zaruka mi ani velmi nevadi.To je ok.Ale opytam sa ze ako to je len neviem co sa mam pytat aku otazku im mam polozit.??

A este sa chcem opytat ako hraje reproduktor na desire hd??Dost ma prekvapuje ze tu niekto pise ze potichu ale tak nepochopil som ci potichu len pri notifikaciach alebo aj pri hovore a prehravani hudby?A kvalita je aka?
CSCicus
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 54
Registrován: sob led 16, 2010 21:03
Zařízení: Samsung Galaxy S2 root
Bydliště: Ivanka pri Dunaji

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od CSCicus »

Video telefonu:
http://www.youtube.com/watch?v=eTBE9OkDRnU" onclick="window.open(this.href);return false;

test natáčania videa a porovnanie s Galaxy S

HTC Desire HD vs Samsung Galaxy S Video outside 1/2 Desire
http://www.youtube.com/watch?v=88AOI87y_mo" onclick="window.open(this.href);return false; na konci videa je odkaz na 2/2 Galaxy S
a
ešte jedno v int
HTC Desire HD vs Samsung Galaxy S Video inside 1/2 Desire
http://www.youtube.com/watch?v=iivpp7GXAAw" onclick="window.open(this.href);return false; na konci videa je odkaz na 2/2 Galaxy S

a tu su foto aj z akcie htczapolovic aj telefonu teda telefonou
http://picasaweb.google.sk/Andrej.Lisicky/HTCDesireHD#" onclick="window.open(this.href);return false;

Keby niekto chcel mam jeden na predaj zatiaľ fungujú bez problemov (500€)

výdrž:
DHD 1 priamary phone 10h online, 50min calling, wifi 10h, Twitter facebook google sync, display 20 min and i have 38percent left.

DHD 2 secondary 1day 11h 22min, 43min calling display 1h 31min wifi and bluetooth 1d 11h 22min

Mne vydrži jeden den čo mi úplne stači a ten druhy 2 dni ale je pravda že ten som používal menej.
Celkovo som spokojný škoda toho videa ale inak je to super rýchle zariadenie. Nemám problém ani s baterkou ani proximity Galaxy S mi vydržal presne tak isto a to mal 1500mAh
Tom077
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 84
Registrován: stř kvě 12, 2010 12:28
Zařízení: Dell Streak Black
Bydliště: Ostrava

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Tom077 »

Už stihl někdo kouknout na tu navigaci??? Podle odkazu co jsem vkládal,ale znovu přiložím,by to mělo být něco od TomToma

zdroj informace:

http://pocketnow.com/tech-news/tomtom-a ... t-services
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od mike-biker »

Tak TomTom tam samozřejmě není, je tam 30 days trial verze velmi jednoduché navigace - vyzkouším během zítřka. :-)
Jinak velice užitečná aplikace je Location - ale abych nebyl za vola - Androida mám poprvé, tak mě neduste, že to měl i Eclair a Donut. :tlem:
kostohris
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 71
Registrován: čtv led 10, 2008 0:25
Zařízení: Motorola D160+Desire HD
Bydliště: Litomyšl

Re: HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od kostohris »

Ta zminoana navigace je Rounte 66, uz to tu bylo.

Sent from my Desire HD
Uživatelský avatar
HanysR
smartguru
smartguru
Příspěvky: 559
Registrován: ned říj 26, 2008 20:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note II
Bydliště: Ostrava!!!

Re: HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od HanysR »

Sice jsem se tim nejak silene nezabyval ale nenarazili jste jak se daji nahrat do Desire mapy pro tu Route66 aby to jelo offline ? Mi to tak prijde ze poprve je dycky stahne ze site a az pro dalsi pouziti tu oblast pouziva z pristroje. Urcuje se totiz velikost vyhrazeneho mista pro mapy 50 nebo 100MB. Jinak Miku potvrzuju, ze aplikace "Místa" je fakt parada. Taky jsem v Androidu novackem :)

Sent from my Desire HD using Tapatalk
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od jacek »

Lidi, jak je na tom DHD se zvukovým výstupem z repra při volání? Čistý, kvalitní, dostatečně silný zvuk? (ne jako zpočátku u HD2?)
xxmz
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: čtv říj 01, 2009 14:42
Zařízení: E-TEN X500 WM 6.5

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od xxmz »

CSCicus: Díky za videa. Jak to hraje na vnější reproduktor, je to výrazně lepší ne běžně?
pretorian
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: sob úno 17, 2007 23:28
Zařízení: HTC Desire HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od pretorian »

Take se připojuji k dotazu jak vyzvaní(hraje hlas.repro) a co sluchátko na hovory je kvalitní přenos nebo nakřáplej jak u HD2
kostohris
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 71
Registrován: čtv led 10, 2008 0:25
Zařízení: Motorola D160+Desire HD
Bydliště: Litomyšl

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od kostohris »

Bohuzel musim konstatovat, ze kvalita zvukoveho vystupu neni moc valna, ve sluchatku mi pomerne casto praska a mam pocit, ze obcas zavibruje kryci plisek sluchatka. Zadni repro neni bohuzel taky moc nehraje a vylepsovace zvuku v podobe SRS a Dolby Mobile to moc zachranit nedokazou a bohuzel je i celkova hlasitost dost nizka.
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od mike-biker »

Zvuk z repro je čistý, ale zdá se nic moc hlasitost - pro pubescenta, jak ho okázale položí na stůl ve třídě a pustí naplno v příšerné kvalitě svou oblíbenou muziku to není to pravé. Jinak zvuk při hovoru je OK. Čistý a jasný. 8-)
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů