Desire HD a pondělní akce na prodejně HTC

Téma věnované výkonnému komunikátoru HTC Desire HD se systémem Android
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Desire HD a pondělní akce na prodejně HTC

Příspěvek od Jiří Hrma »

Pokud sledujete náš Twitter kanál, pak už určitě víte o akci, kterou naplánovalo české HTC na pondělí 18. října. Pokud do pražské prodejny HTC přinesete svůj smartphone, dostanete komunikátor HTC Desire HD za poloviční cenu. Ale pozor, akce platí jen pro prvních 100 nejrychlejších.

obrázek

V den konání akce by měla být na prodejně přítomná ochranka, která bude případný dav zájemců korigovat. Podle zpráv z Twitteru (thx to androweb_cz) byste svůj starý smartphone měli odevzdat včetně obsahu balení a především s nákupním listem, aby se zamezilo případným podvodům (nákup levného telefonu z bazaru a výměna za Desire HD). Doporučená koncová cena Desire HD je 14 499 Kč, v této akci vás tedy telefon vyjde na necelých 7 250 Kč.

Jsem docela zvědavý, jak početný dav se v pondělí před prodejnou utvoří. Chystáte se této akce využít a vyměníte svůj starý smartphone za nový nebo se na místo alespoň přijdete podívat?
Luboš Klicpouch
smartguru
smartguru
Příspěvky: 569
Registrován: pon pro 31, 2007 14:00
Zařízení: SGN
Bydliště: Praha

Desire HD a pondělní akce na prodejně HTC

Příspěvek od Luboš Klicpouch »

Já tam asi půjdu omrknout situaci už večer a uvidí se.. Myslím, že dav tam bude slušný, ovšem teď jde o to, jak to bude zvládat ochranka :)
cyberReal
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: pon srp 03, 2009 13:09
Zařízení: HTC Touch HD, Samsung omnia 7

Desire HD a pondělní akce na prodejně HTC

Příspěvek od cyberReal »

Dobra akce, s tim zarucakem si doufam delaji srandu, protoze ten si pres vikend opravdu privest nestiihnu. Tak snad zmirni podminky :)
Luboš Klicpouch
smartguru
smartguru
Příspěvky: 569
Registrován: pon pro 31, 2007 14:00
Zařízení: SGN
Bydliště: Praha

Desire HD a pondělní akce na prodejně HTC

Příspěvek od Luboš Klicpouch »

Ne. Vaše smartfouny musí být s příslušentsvím, v krabici a s nákupním dokladem či záručním listem. Jinak do fronty ani nechoďte. (Viz telefonát do prodejny)

Edit:
Jde jim o bezpečnost, aby nikdo nechtěl za HTC Desire HD vyměnit kradený smartfoun.
Smartfoun je dle slov pána, se kterým jsem mluvil jakýkoli telefon s operačním systémem.
Proč tyto informace nenapsali rovnou taky nechápu.
cyberReal
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: pon srp 03, 2009 13:09
Zařízení: HTC Touch HD, Samsung omnia 7

Desire HD a pondělní akce na prodejně HTC

Příspěvek od cyberReal »

Tak dekuji za informaci, kazdopadne velke zklamani, mohli to napsat do podminek okamzite, kdyz uz rozesilali tuto informaci pres emaily HTCfans.
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Desire HD a pondělní akce na prodejně HTC

Příspěvek od koumes »

Žebych donesl komplet Qtek 8310 s EN WM 6.1? :tlem:
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

Desire HD a pondělní akce na prodejně HTC

Příspěvek od janiss »

Mna by zaujimalo ci do tej predajne dostanu len 100kusov desire hd koli tejto akcii alebo sa uz zace od 18teho ofiacialne predavat?Uz nech ho maju aj na slovensku.
Tom077
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 84
Registrován: stř kvě 12, 2010 12:28
Zařízení: Dell Streak Black
Bydliště: Ostrava

Desire HD a pondělní akce na prodejně HTC

Příspěvek od Tom077 »

Tak za ten blázinec by mi to nestálo :D ikdyž mám ke své stařičké Nokii E50 vše (i krabici) tak z OVy tam určitě nepojedu ... takové masové akce nejsou pro mě .... no holt vydržím a v listopadu něco pořídím (SGS nebo HTC Desire HD nebo Dell Streak)
Jinak Nokii E50 by taky brali jako smartphone,co?? OS má ....
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Desire HD a pondělní akce na prodejně HTC

Příspěvek od barberry.pha »

No jelikoz uz to je i na mobilmanii a stacilo si precist diskuzi tak hodne stesti kdo se tam chystate. Jsem myslel ze to bude treba jenom na modely HTC, tak tam budou mit sbirky nokii :)
brembukr
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: sob říj 16, 2010 8:34
Zařízení: Nexus One

Desire HD a pondělní akce na prodejně HTC

Příspěvek od brembukr »

bflmpsvz
wolfix
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: sob říj 16, 2010 9:26
Zařízení: HTC

Desire HD a pondělní akce na prodejně HTC

Příspěvek od wolfix »

rekneme ze bych dorazil s timto :
http://aukro.cz/item1269520789_nokia_92 ... letni.html" onclick="window.open(this.href);return false;

myslite ze by to brali ?
Uživatelský avatar
Cleric
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1162
Registrován: pát dub 09, 2010 15:09
Zařízení: Apple iPhone 7 128 GB
Bydliště: Potkali se u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Desire HD a pondělní akce na prodejně HTC

Příspěvek od Cleric »

Za ten blázinec mi to nestojí. Kdyby to bylo alespoň někdy v létě, aby se tam dalo stepovat od půlnoci a né na podzim. A další věc mělo by to být HTC za HTC ale chápu že chtějí natáhnout nový lidi. Radši si počkám až půjde s cenou trochu dolů. A nebo se objeví něco co bude opravdu COOL zařízení.
Luboš Klicpouch
smartguru
smartguru
Příspěvky: 569
Registrován: pon pro 31, 2007 14:00
Zařízení: SGN
Bydliště: Praha

Desire HD a pondělní akce na prodejně HTC

Příspěvek od Luboš Klicpouch »

brembukr píše:Nabízím možnost někomu za mně vystát tu řadu před HTC storem.
Takhle to nefunguje. Nečetl jsi hlavní článek? Musíš tam být TY, jinak tě nepustí ochranka dovnitř.
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Desire HD a pondělní akce na prodejně HTC

Příspěvek od barberry.pha »

brembukr píše:Nabízím možnost někomu za mně vystát tu řadu před HTC storem. Měl by být přítomen v první desítce, tzn. být na místě už někdy o půlnoci z neděle na pondělí. Za to nabízím 1.500,- (500,- předem a 1000,- po mém příjezdu v pondělí 10:00) V případě zájmu volejte/pište na 773 505 512.
Tak jsem se uz dlouho nepobavil :) sorry za OT ale tady to si muzes napsat tak na mobilmanii. Za prachy nejde vsechno koupit ... Zkus to na HL

To bigis vsak psal ze prijede v 10hod a postavi se do fronty ovsem tak v prvni desitce :)) a kdyz koukam ze to je prvni prispevek tak no comment. Asi si spletl forum. Jinak nevim co si o takovem uzivateli myslet.
verxes
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: sob říj 16, 2010 21:43
Zařízení: HTC Desire Z

Desire HD a pondělní akce na prodejně HTC

Příspěvek od verxes »

S jakými "kousky na výměnu" tam kdo hodláte vyrazit? Aby se tam po ránu nezačala tvořit druhá fronta s lidma, co vymění svůj ještě starší Smartphone za ten Váš :tlem:
Já tam ani neplánuju jít, je to na dlouhý čekání - možná kdybych byl z Prahy, tak to prubnu, ale už jsem smířenej, že si Desire pořídím po Vánocích za full cenu :cry:
Stejně kolik je asi výrobní cena, když se vyplatí udělat takovou akci, že? :roll:
N3o21
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: ned úno 11, 2007 22:49
Zařízení: OnePlus 3
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Desire HD a pondělní akce na prodejně HTC

Příspěvek od N3o21 »

Někdo nějaké zprávy jak to tam vypadá?
Má cenu si tam zítra udělat malou zajížďku, nebo to nemá moc smysl? Takhle bych elegantně vyřešil přechod na Android z BB... A nemusel bych čekat na novou "dotaci" od operátora...
sotrava
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 155
Registrován: pon zář 13, 2010 9:08
Zařízení: Oneplus X
Bydliště: Benešov
Kontaktovat uživatele:

Re: Desire HD a pondělní akce na prodejně HTC

Příspěvek od sotrava »

Myslím že zítra to tam bude kruté

Sent from my HTC Desire using Tapatalk
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Desire HD a pondělní akce na prodejně HTC

Příspěvek od koumes »

Jak by to tam mělo vypadat?To není iPhone mánie.Otevírají v 10:00 a někteří ziskuchtivci tam určitě budou od svítání :tlem: Na výloze je popis a podmínky.A přidám foto,ale nic moc.
http://www.4shared.com/photo/K5l8mLln/Foto020.html" onclick="window.open(this.href);return false;
N3o21
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: ned úno 11, 2007 22:49
Zařízení: OnePlus 3
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Desire HD a pondělní akce na prodejně HTC

Příspěvek od N3o21 »

Já myslel jak to tam vypadá z pohledu toho, jestli tam ještě není dav, jako, že na FB vykřikovali nějací ostraváci, že přijednou v neděli odpoledne a zakempí tam :-D
Jde mi o to, jestli se vyplatí se tím zkoušet zdržovat. Tzn, že kdybych tam přišel ráno dejme tomu v 8, vzal si kindla, počkal do desáté, vyměnil BB za HTC a pokračoval normálně v denním režimu. Nebo zda to vypadá na takovou časovou ztrátu, že se to ani nevyplatí.


EDIT: obdivuji, že na Smartmanii je ještě diskuze nějak kvalitní... Tím humusem na MM jsem se radši nepročítal.
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Desire HD a pondělní akce na prodejně HTC

Příspěvek od koumes »

Nikdo tam ještě není,8má možná bude ok,asi to budou brát po 2-3 lidech a na jednoho cca 15 minut-jen odhad na test fcí smártu nebo PDA.
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 59 hostů