Desire HD a pondělní akce na prodejně HTC

Téma věnované výkonnému komunikátoru HTC Desire HD se systémem Android
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Desire HD a pondělní akce na prodejně HTC

Příspěvek od mike-biker »

To já si myslím, že tam bude fronta určitě od noci, pro spoustu lidí je 6.000 ušetřených (13.500 u VF) docela dost. A když tam budou od půlnoci - tak je to 500 Kč/hod. A to se vyplatí! 8-)
N3o21
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: ned úno 11, 2007 22:49
Zařízení: OnePlus 3
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Desire HD a pondělní akce na prodejně HTC

Příspěvek od N3o21 »

No nevím jestli je to taková bomba... Osobně to tak nevidím.

Já to mám asi tak, že po Androidu koukám už od modelu HTC Hero. Potom mě Legend zaujal svou konstrukcí, a byl sem si jej ochoten koupit při dalším prodloužení smlouvy s operátorem (nebo jeho nástupce). Trošku mě zvyklal Galaxy S... Ale když HTC přišlo se službou Sense.com, měl sem jasno, že se chci vrátit k HTC (dříve jsem od nich měl WM telefony, naposled Diamonda). No, a pořád tu byl ten podle mě dokonalý Legend.

Desire HD mě samo o sobě tak neláká. Ale konstrukčně je shodný s Legendem, je výkonější, a cena je po téhle slevě víceméně stejná jako bych dal za dotovaného Legenda (či jeho nástupce na jaře). Takže je to pro mě elegantní řešení.
Jako ve chvíli, kdy bych tam měl čekat nějakou dlouhou frontu bych se na to vykašlal a kpupil si něco jiného jindy (btw, teď momentálně mi přijdezajímavá Nokia N8).

Nemyslím si, že by si to měl počítat takhle... Tady jde o to, že mnoho lidí by si Desire HD stejně nekoupilo, jako já, protože myslím, že takovou cenu ten telefon nemá. Ale když mi ho někdo nabídne za tuhle cenu, pak o něm začnu hodně přemýšlet... A asi si ho koupím, protože poměr cena/funkce jsou skvělé. Faktem ale je, že kdyby stál víc, prostě ho nechci.

Ono i tak je to relativně drahé, vezmu-li to tak. Když vezmu v úvahu, že tu je třeba o chlup slabší Wildfire... Pak ano, Desire HD má v této akci přesně tu cenu odpovídající tomu, o kolik je Desire HD lepší než třeba ten Wildfire (lepší konstrukce a výkon).
Osobně mám 2 názory na tuto akci... Buďto je to čistý marketing... A nebo chce HTC zkusit prodat telefony s měnší marží, a když jim za to lidi utrhají ruce (jako že asi jo), začnou dost uvažovat o snížení ceny (jelikož za 15000 je to prostě takový "ležák", no. To už si každý radší koupí iPhone za stejnou cenu)

(mimochodem... navíc tam zákazník musí nechat svůj smartphone, který by střelil třeba za 3-4 tisíce, takže reálná "sleva" (spíše snížení marže) je tak 2 - 3 tisíce... Takže tak...)
AtoM.
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 406
Registrován: čtv kvě 28, 2009 15:11
Zařízení: Samsung Galaxy S II

Desire HD a pondělní akce na prodejně HTC

Příspěvek od AtoM. »

Asi tam někdo poblíž není webkamera, co? :grin:
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Desire HD a pondělní akce na prodejně HTC

Příspěvek od Standa »

Když odpočtu veškeré náklady, zisk ze současného telefonu atd., zůstávám na slevě přinejlepším 1750,- spíš ještě méně. A tipuju, že tak to bude mít většina republiky, Takže krom lokálních bych žádnou velkou akci nečekal :).
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Desire HD a pondělní akce na prodejně HTC

Příspěvek od barberry.pha »

Tak nejaky aktualni foto :
http://img257.imageshack.us/img257/4553 ... 172257.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
http://twitpic.com/2yk04d" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Cleric
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1162
Registrován: pát dub 09, 2010 15:09
Zařízení: Apple iPhone 7 128 GB
Bydliště: Potkali se u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Desire HD a pondělní akce na prodejně HTC

Příspěvek od Cleric »

Co na to říci?? Fotky jsou dostačující důkaz, že je spousta lidí kterým se to oplatí. Osobně si počkám až budu potřebovat nový zařízení. Takže tak ještě rok.
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Desire HD a pondělní akce na prodejně HTC

Příspěvek od mike-biker »

Byl jsem tam, částečně abych zažil atmosféru takové akce a jednak jsem HTC S HD chtěl, neboť je čas ozkoušet Androida a WP7 zatím nevěřím a má pro mne nestravitelná omezení.

K samotné akci:
Přijel jsem autem okolo 0:40, kdy tam již "tábořilo zhruba 50 lidí, první tuším dorazil již okolo 17 hod. Naštěstí díky ochotnému spoluorganizátorovi od fy HTC a nápadu na pořadník nedošlo během celé akce k vůbec žádným problémům a excesům. Kdo přišel před 6 hodinou ranní, ještě se "vtlačil" do magické stovky "vyvolených". Přece jen úspora ca 6.300 je hodně i pro mě, který zrovna popelnice vybírat nemusím.
Okolo 9 hodiny ranní se konečně začalo něco dít - v prodejně se natáčelo a naváželo zboží - respektive spíše naneslo. :grin:
Davem proběhla krátká vlna naděje, že se otevře dříve, ale ten okamžik nastal přesně v úřední otevírací hodinu - v 10. hod. Po krátkém zdržení díky natáčení záběrů z prvních prodejů se začalo naplno prodávat. Pracovníci prodejny HTC naprosto profesionálně a velice plynule odbavovali zákazníky a já tak po zhruba hodině a půl opouštěl s novým komunikátorem prodejnu. Celá akce dle mě mohla skončit zhruba před hodinou, neboť jsem byl zhruba v polovině.
Takže suma sumárum. Čekáním jsem strávil ca 11 hod. mohl jsem si i krátce zdřímnout a odskočit.
Že bych se štěstím rozplýval nad takto stráveným časem - to rozhodně ne, ale vůbec toho nelituji a jsem velmi rád, že jsem se k tomu odhodlal.
Promo akci hodnotím jako velmi vydařenou, chování lidí a pracovníků prodejny vynikající. Nyní se již budu jen těšit z nového komunikátoru, který mne jako androidího "newbieho" snad nezklame. :-)
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 56 hostů