Tisková konference HTC v Londýně: Desire HD a Desire Z

Téma věnované výkonnému komunikátoru HTC Desire HD se systémem Android
roxtedy
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 158
Registrován: pon lis 24, 2008 7:50

Tisková konference HTC v Londýně: Desire HD a Z

Příspěvek od roxtedy »

Asi myslíš OTA. Ale podívej se na HTC Hero,jak tam dlouho čekali na novou verzi androidu.Nakonec se dočkali 2.1, když už nexus one měl Froyo 2.2 a další verze se už nedočkají. HTC vydá drobné aktualizace,to ano. I na Desire bylo Froyo hned,ale to jen z toho důvodu,že je přislíbili. Další verze Androidu se Desire na 95% nedočká, jedině,že by je přitlačila konkurence,ale když vidím jak je Samsung neschopný vydat Froyo na Galaxy s, tak pochybuju,že se pohrnou do dalších aktualizací.
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

Tisková konference HTC v Londýně: Desire HD a Z

Příspěvek od NeoPlex »

tak ted se pletes. Za prve myslim spravne FOTA (firmware over the air), ano HTC tomu opravdu rika takhle a ne po vzoru Googlu OTA a za druhe Desire dostal po updatu na Froyo jiz dalsi aktualizaci... vzdyt jsem to psal minuly post, ze je stara neco pres tyden. Ano s Herem to pokazili, ale co se tyka Desire, tak si nikdo nemuze stezovat na nedostatek aktualizaci
roxtedy
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 158
Registrován: pon lis 24, 2008 7:50

Tisková konference HTC v Londýně: Desire HD a Z

Příspěvek od roxtedy »

Pokud by přední kamera šla využít jako Face Time u Iphone, věřím,že by ji používalo hodně lidí. Ok, nevěděl jsem že tomu HTC říká jinak. Asi si nerozumíme odstranění bugů se věnují,ale koncem roku bude možná představen nový android a pak si povykládáme o aktualizacích...Novou verzi androidu vydají pouze pokud jí slíbí, na desire neslíbili další verzi androidu a ani nebude, uvidíš..Htc se věnuje pouze novým modelům, na rok staré stroje kašle, podívej se jak je to s rok starýma strojama, na jakým jedou androidu a uvidíš...

Dovol abych se zasmál.....nevím kde jsem na to video narazil,ale spuštění obyčejných map trvalo cca 5 sekund, tak snad boude finální verze rychlejší. Samotné prostředí jak jsem psal bylo docela svižné. Jsem zvědaví jak to bude s lokalizací, jestli jí zase budou řešit přes sunnysoft,tak jak jí řešili u WM6,5. Z příspěvku je jasné,že jsem se přepsal, jednou jsem použil WP7 a jednou WM7, tak se z toho nezblázni....
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

Tisková konference HTC v Londýně: Desire HD a Z

Příspěvek od NeoPlex »

to je ve hvezdach a netroufnu si rici, jak to bude vypadat... osobne si myslim, ze 2.5 Androida jeste vyfasuje, ale 3.0 uz ne.. to obecne spis pujde jen na tablety.

WP7 mno rikaji o nem z videii, ze je super rychle a dokonce i bylo na videiich, pak jsem ale videl jedno realne video z nejakeho predstaveni a sekaly se a pulka veci padalo, ale nebyla to jeste finalni verze. Takze zatim bych se spis priklonil k tomu, ze zatim moc dobre nejedou. Jediny cemu bych veril, ze jede dobre, tak bude prohlizec. Ale co, jeste to MS ani ofiko nepredstavil, takze vse muze byt jeste jinak
janac_marek
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte čer 08, 2010 9:44
Zařízení: Lumia 950XL, S7 Edge, iPhone 7

Tisková konference HTC v Londýně: Desire HD a Z

Příspěvek od janac_marek »

Nie som zástancom iPhone, ani ho ešte nemám.
Ale darmo sa tu budeme oháňať neviem akými HW parametrami, keď iPhone má proste vyladený OS a tie app tam štartujú ako raketa (a veľmi pomáha aj to, že minimalizované app sú takmer všetky freezed).
WP7 bude v tomto smere predpokladám ako iPhone - bude to veľmi svižný OS, ale to si nechajme, až kým to príde.

Čo sa týka aktualizácií, je škoda, že u WM sa trebalo spoliehať na výrobcov. MS pridal ikonku Win update, ale nepoužil to. Takto isto to funguje u Androidu a i symbianu. OS musí dať výrobca. V tomto má Apple navrch, keďže on je výrobcov, o OS sa stará on.
Je veľký predpoklad (podľa videí), že WP7 konečne prinesie to, že o update sa bude starať microsoft. Veľmi som zvedavý ako budú riešené ovládače atď... ale myslím, že takáto forma distrubúcie aktualizácií je tá najlepšia.
Samozrejme netvrdím, že update donekonečna zdarma. Za každý update by sa mohol platiť malý poplatok, ako je tomu v prípade iPodu Toch napríklad.
roxtedy
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 158
Registrován: pon lis 24, 2008 7:50

Tisková konference HTC v Londýně: Desire HD a Z

Příspěvek od roxtedy »

Uvidíme jak to s těma aktualizacema bude,ale osobně tomu moc nevěřím. WP7 musí výrobce doladit na své zařízení, hlavně ovladače. Není možné aby WP7 dodával se všemi ovladači na všechny typy zařízení. Navíc se do toho zase HTC nasere s tím jejich zasra... touch flem,ale asi nějakým novým, které bude vhodné na styl WP7. Kdyby se radši vykašlali na touch flo a dodavali founy jako čistý android a vydávali aktualizace. S tím poplatkem za aktualizaci by to nemuselo být špatný, ale možná by měl výrobce po dobu záruky se o svá zařízení trochu starat..
Lenochod
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob srp 28, 2010 13:09
Zařízení: HTC Sensation S-OFF, Root
Kontaktovat uživatele:

Tisková konference HTC v Londýně: Desire HD a Z

Příspěvek od Lenochod »

Nevíte někdo, jestli bude mít Desire HD také tvrzený display? Jako tomu bylo u HD2? Neví někdo?
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

Tisková konference HTC v Londýně: Desire HD a Z

Příspěvek od NeoPlex »

myslis HTC Sense? Ve sve podstate to je velmi dobra vec, ktera ma sve kouzlo.. nekomu sedi nekomu ne, navic ted v nove verzi prinasi i vzdalenou spravu, coz je pomerne zajimave
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

Tisková konference HTC v Londýně: Desire HD a Z

Příspěvek od NeoPlex »

TouchWiz jsem videl na vlastni oci jednou a taky me moc neoslovilo
roxtedy
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 158
Registrován: pon lis 24, 2008 7:50

Tisková konference HTC v Londýně: Desire HD a Z

Příspěvek od roxtedy »

Mně vadí jen kvůli absenci dalších aktualizací. Taky jsem trošku znechucený z dob WM 6,5 když mně někdo volal, tak to slavné sence zazvonilo za 3 sekundy, ted jsem je zkoušel na desire a zpoždění nepozoruji i když na nexusu zvoní telefon dřív...

Jsou to jen spekulace,ale jeden článek poukazuje na možné omezení WP7:

- funkcionalita Marketplace bude omezená, což v praxi znamená opět pouze možnost stahování freeware aplikací
- absence služby Xbox Live
- chybějící podpora pro nákup hudby ze obchodu Zune
- v systému bude pro začátek pouze výchozí systémová klávesnice bez podpory místních znaků (diakritika)
- absence funkce "Kopírovat a Vložit" (globální omezení)

Více zde:
http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=39&t=20822
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Tisková konference HTC v Londýně: Desire HD a Desire Z

Příspěvek od Jiří Hrma »

Omlouvám se všem, kteří včera čekali na živé zpravodajství přímo z místa činu. Na tiskovku jsme dorazili s předstihem, Wi-Fi fungovala výborně a nálada byla skvělá. S ostatními novináři jsme čekali na vpuštění do hlavního sálu a čas jsem si krátil prvními (a zároveň posledními příspěvky na Twitter a už jsem se chystal spustit přepis na live.smartmania.cz). Jakmile jsme vlezli do sálu a usadili jsme se (seděl jsem v druhé řadě, takže výborná pozice), opět spadla Wi-Fi (stejná situace jako na MWC v Barceloně) a už se nedařilo připojit. Zkoušel jsem v rychlosti shánět klíče na další zabezpečené sítě, ale to bylo bez šance. Kolega ze Slovenska se po chvíli zkoušel připojit přes klasické datové přenosy, ale ani to příliš dlouho nevydrželo a cca 20 minut po začátku tiskovky byla i lokální BTS přetížená. Článek s informacemi tedy nebylo nijak možné odeslat. Po ukončení tiskovky jsem se vrhnul alespoň na testování představených telefonů, kterých zde v součtu bylo přes 50, takže se nemuselo nijak dlouho čekat. No a pak už následoval transport zpět na letiště a následný přesun z Prahy domů... článek jsem vydal teprve před chvílí, ale dříve to bohužel nešlo. Díky všem za pochopení, ale z mé strany to bohužel nijak ovlivnit nešlo.
radospol
smartstar
smartstar
Příspěvky: 896
Registrován: pát pro 26, 2008 18:30
Zařízení: Huawei U8650 (sonic)

Tisková konference HTC v Londýně: Desire HD a Desire Z

Příspěvek od radospol »

Jirko v pohode...tych 50 vystavenych telefonov som najskor pochopil,ze 50 noviniek:)))
Trepifajkslak
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř zář 15, 2010 15:04
Zařízení: Nokia 5230

Tisková konference HTC v Londýně: Desire HD a Desire Z

Příspěvek od Trepifajkslak »

co mě dostává na Desire HD je ta baterka ? kapacita 1230 Mah - to má utáhnout 1GHZ procík , 4.3" displey atd... viď i Desire Z má víc (1300 Mah) a normál Desire dokonce 1400 Mah !!! to bude člověk nabíjet fakt každý 3 hodiny .Místo toho aby tam daly MINIMÁLNĚ 1500 Mah cpou tam co nejmenší a totéž i Nokia. Hold se snažej nahnat co nejmenší šírku telefonu a šetřej na špatném místě
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Tisková konference HTC v Londýně: Desire HD a Desire Z

Příspěvek od IkE Blaster »

HD2 má také 1230 mAh (ty MAh by byly zajímavější, to by vydržel snad rok) a není problém. Oproti Touch Diamondu s 900mAh nebe a dudy :) Navíc jsi opravdu vtipně porovnal 1230 vs 1300. Těch 70 je rozdíl ja Brno :lol: A myšlenka že při 1230mAh budeš muset nabíjet každé 3 hodiny - to musíš i u Desire, pokud naviguješ a stahuješ z wifi zároveň.
nyyo
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: pon čer 22, 2009 15:14
Zařízení: HTC DESIRE HD - OFFICIAL - FROYO_2.2

Re: Tisková konference HTC v Londýně: Desire HD a Desire Z

Příspěvek od nyyo »

Co by ma este zaujimalo je ci display bude mat ozaj iba 262 000 farieb?!
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

Tisková konference HTC v Londýně: Desire HD a Desire Z

Příspěvek od YAMATO »

A k čemu víc, k chlubení před kamarády?
nyyo
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: pon čer 22, 2009 15:14
Zařízení: HTC DESIRE HD - OFFICIAL - FROYO_2.2

Re: Tisková konference HTC v Londýně: Desire HD a Desire Z

Příspěvek od nyyo »

Na chvalenie urcite nie len je to matuce ked jeden zdroj uvadza 16 mil a dalsi 262 000 tisic a ci to nebude krok spat?
Daidalos
smartstar
smartstar
Příspěvky: 923
Registrován: čtv lis 13, 2008 13:57
Zařízení: Xiaomi Mi4
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Tisková konference HTC v Londýně: Desire HD a Desire Z

Příspěvek od Daidalos »

Nevíte někdo přibližné datum zahájení prodeje HTC Desire HD? A docela by mne také zajímala cena :).
Lenochod
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob srp 28, 2010 13:09
Zařízení: HTC Sensation S-OFF, Root
Kontaktovat uživatele:

Tisková konference HTC v Londýně: Desire HD a Desire Z

Příspěvek od Lenochod »

Cena se odhaduje na 14 500 Kč.
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

Tisková konference HTC v Londýně: Desire HD a Desire Z

Příspěvek od NeoPlex »

a zhruba prelom rijen a listopad
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 55 hostů