Tisková konference HTC v Londýně: Desire HD a Desire Z

Téma věnované výkonnému komunikátoru HTC Desire HD se systémem Android
Uživatelský avatar
Dany0
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: ned čer 20, 2010 13:34
Zařízení: HTC Desire

Tisková konference HTC v Londýně: Desire HD a Z

Příspěvek od Dany0 »

prcek15
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 128
Registrován: sob říj 24, 2009 14:35
Zařízení: LG G3
Bydliště: Slaný

Tisková konference HTC v Londýně: Desire HD a Z

Příspěvek od prcek15 »

Já přejdu z HD2 na nějaký Android od HTC, ale ještě stále čekám. Pokud se do konce roku nedočkám, jdu do iP4. :)
Uživatelský avatar
Dany0
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: ned čer 20, 2010 13:34
Zařízení: HTC Desire

Tisková konference HTC v Londýně: Desire HD a Z

Příspěvek od Dany0 »

co? tebe snad HTC Desire HD nepřesvědčil? :D
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Tisková konference HTC v Londýně: Desire HD a Z

Příspěvek od uni »

NeoPlex: Ano, prodejní čísla v řádu tisíců někde v ČR v porovnání s globálním významem je zbytečné rozebírat. Ale celé to není nic nového, vyvinout (a uvést na trh) zařízení trvá dva roky, než se objevilo něco kloudného konkurující iPhone po jeho uvedení, tak jak je tomu nyní u iPadu. Ne nadarmo jsou odhady, že ještě příští rok bude iPad dominantní. Což přesně odpovídá onomu 2 letému cyklu uvádění produktu.
prcek15
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 128
Registrován: sob říj 24, 2009 14:35
Zařízení: LG G3
Bydliště: Slaný

Tisková konference HTC v Londýně: Desire HD a Z

Příspěvek od prcek15 »

Dany0: Ne. :)
cryingfreeman
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 238
Registrován: sob říj 17, 2009 11:22
Zařízení: Samsung Galaxy

Tisková konference HTC v Londýně: Desire HD a Z

Příspěvek od cryingfreeman »

ta navigácia poteší, uvidí sa ako bude kvalitná
Vlastimil Bartošák
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 360
Registrován: pát úno 01, 2008 12:13
Zařízení: LG V10
Bydliště: Teplice v Čechách, Krupka
Kontaktovat uživatele:

Tisková konference HTC v Londýně: Desire HD a Z

Příspěvek od Vlastimil Bartošák »

Ten procesor to je dual-core ? Ted si nejsem. dík.. Jinak vypadá krásně už se na něj těším v listopadu si na něj budu čekat tak jak lidi na iPhone 4.... :tlem:
cryingfreeman
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 238
Registrován: sob říj 17, 2009 11:22
Zařízení: Samsung Galaxy

Tisková konference HTC v Londýně: Desire HD a Z

Příspěvek od cryingfreeman »

nie je to jedno jadro, ale je lepší než ten v Desire
koulou
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 126
Registrován: pon říj 20, 2008 14:27
Zařízení: Samsung Galaxy Note II
Bydliště: Petřvald

Tisková konference HTC v Londýně: Desire HD a Z

Příspěvek od koulou »

Nevíte náhodou někdo, zda se k Desire HD bude přidávat paměťová karta a popřípadě jaká?

Jinak, v jakém českém e-shopu se dá sehnat 32GB MicroSDHC od Sandisku? Co jsem se tak zběžně díval tak třeba AlfaComp a Alza mají 32GB jen od Nokie...

Že by HamaShop http://www.hama.cz/ProductDetail.aspx?i ... tove-karty" onclick="window.open(this.href);return false; ale na to, že je to jenom Class 2 se mi to zdá za 4 tácy trochu drahé.

Ale tak na CZC.cz mají už přijatelnou cenu :) http://www.czechcomputer.cz/product.jsp ... medium=ppc" onclick="window.open(this.href);return false;
mlndsk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 200
Registrován: pát kvě 29, 2009 14:53
Zařízení: Nokia Lumia 920 Black
Bydliště: Brno

Tisková konference HTC v Londýně: Desire HD a Z

Příspěvek od mlndsk »

Pridam se i ja.

ad Desire HD - parada, fakt velmi dobre zarizeni

ad WP7 - nepredstaveni konkretniho zarizeni by se dalo pochopit, nepredstaveni niceho je fiasko (nove Sense, sluzby s tim spojene na wp7, atd.)

ad predstaveni 2 telefonu - byt novinarem, tak pozaduji po HTC dotaci na dopravu, ano jiste, 15 telefonu je nesmysl, 5 nikdo necekal, ale 2 z cehoz je jeden jiz predstaven jako jiny brand a druhy se pul roku prodava jako EVO?!
premikkoci
smartguru
smartguru
Příspěvky: 746
Registrován: stř dub 21, 2010 22:24
Zařízení: iPhone 4S, iPad 2

Tisková konference HTC v Londýně: Desire HD a Z

Příspěvek od premikkoci »

Co si furt stěžujete? Šak ste furt chtěli evropskou verzi EVO 4G a tady jí máte. Sice je pravda, že mohli přidat pár kousků. Ale myslím, že to bohatě stačí. Telefony mají nový typ displaye a nový procák.
koulou
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 126
Registrován: pon říj 20, 2008 14:27
Zařízení: Samsung Galaxy Note II
Bydliště: Petřvald

Tisková konference HTC v Londýně: Desire HD a Z

Příspěvek od koulou »

Já jsem plně spokojený. Po dnešním dni oficiálně stvrzuji, že hned jak bude Desire HD k mání, udělám po dvou letech update ze svého Touch HD právě na Desire HD.

Kdyby někdo chtěl HTC Touch HD s 8GB Sandisk MicroSDHC kartou, obalem, nikdy nepoužitými HTC sluchátky, dvěma stylusy, nabíječkou a kabel, softem a manuálem - prostě komplet balení. V záruce do 13.11.2010. Vždy používaný s folií Brando, takže displej je netknutý, tak si řekněte. Klidně prodám. Cenu bych si představoval tak od 3999 Kč do 4499 Kč. Ted tam mám zrovna nahrané WM6.5 a HTC Sense z Rhodia.

Omlouvám se za reklamu a trochu offtopic. V nejhorším to zachrání Aukro, ale raději to prvně nabídnu zde :)
roxtedy
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 158
Registrován: pon lis 24, 2008 7:50

Tisková konference HTC v Londýně: Desire HD a Z

Příspěvek od roxtedy »

Mně se Desire HD taky líbí, až na tu cenu, takových 13 000 by mu slušelo víc... Oproti Desire má lepší procesor(45 nm), 4x rychlejší GPU srovnatelné s Galaxy s, nesrovnatelné s Iphone 4:), KONEČNĚ MÁ DOSTATEK VNITŘNÍ PAMĚTI!!!,dobrý displej, kvalitní zpracování z hliníku, a možná snad už i lepší repráček...zlepšení na všech směrech...co víc by jste chtěli??Trochu zamrzí absence druhé kamery. Zajímalo by mě jestli někdo neví, jestli je na displeji sklo, nebo plast jak na Desire?
rulezzzor
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 200
Registrován: úte zář 23, 2008 11:33
Zařízení: Omnia W

Tisková konference HTC v Londýně: Desire HD a Z

Příspěvek od rulezzzor »

heh, coze ?:D nepis bludy prosimte :D desire ma 40 mil.p./s a SGS ma 80 iphone ma taky 80 .........
roxtedy
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 158
Registrován: pon lis 24, 2008 7:50

Tisková konference HTC v Londýně: Desire HD a Z

Příspěvek od roxtedy »

Chlapče prvně si něco přečti a pak se teprv zapoj do diskuze.....Jediný kdo tady píše nesmysly jseš ty...

HTC Desire má andreno 200 - 22 million triangles/sec
HTC Desire HD má adreno 205 - 4x výkonější než adreno 200, 90 million triangles/sec
Samsung galaxy s má PowerVR SGX540 - 90 million triangles/sec
Iphone 4 má PowerVR SGX535 stejné jako v Iphone 3 GS - 28 million triangles/sec

Adreno 205 a PowerVR SGX540 jsou cca srovnatelné a jsou cca 4x výkonější než než adreno 200 a PowerVR SGX535 který je v Iphone4.
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

Tisková konference HTC v Londýně: Desire HD a Z

Příspěvek od NeoPlex »

s timhle bych i souhlasil, jeste jsem nekoukal presne na tyhle hodnoty a myslel jsem si, ze Adreno 205 na tom bude o neco lepe nez Galaxy S, ale i tak je to velmi pekne... kupodivu musim uznat, ze na to, ze ma HTC ve zvyku pomerne pomalu inovovat nebo presneji vic linearne, tak HD ma pomerne dost zmen. Zvuk by konecne mohl byt nadprumerny, idkyz ruku na srdce kdo to kdy vyuzije? Sem tam na film, ale to je tak vse... sluchatka maji porad prim, aspon u me teda. Ale vykon spojeny s velkym displejem.. to je prijemna zmena :)
Diamant
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 388
Registrován: ned kvě 20, 2007 17:15
Zařízení: HTC Touch HD2
Bydliště: Košice

Tisková konference HTC v Londýně: Desire HD a Z

Příspěvek od Diamant »

Myslím, že HTC má pripravených viac telefónov, ale tie v WP7 mu MS zrejme nedovolil predstaviť. Tak si budeme musieť počkať na oficiálne predstavenie WP7 samotným Microsoftom a počítam, že krátko po tom HTC predstaví aj zvyšné WP7 modely. Rozhodne si nenechajú ujsť predvianočný trh, nemyslíte?
roxtedy
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 158
Registrován: pon lis 24, 2008 7:50

Tisková konference HTC v Londýně: Desire HD a Z

Příspěvek od roxtedy »

Chybí už jen pár věcí a bude to opravdu mašina... HDMI, přední kamera, kvalitní gorrila glass a AKTUALIZACE OS, na které HTC hodně kašle. Taky jsem se docela divil, že v tak krátké době dotáhli výkon Samsung galaxy s, když qualcomm měl vždy pověst špatných grafických výkonů. Jako ten repráček co zatím montovali do současných telefonů za 10 litrů se rovná asi telefonu za 1000 kč, když dám hlasitý odposlech při hovoru, repráček tak rezonuje, že když se mnou někdo jede v autě,tak to raději ani nepoužívám, jak se stydím...

Od WP7 si moc neslibuji,moc se mně ani nelíbí ten jejich koncept, koncept alá Android mně osobně příjde lepší, hodně ploch přeskládání si aplikací a widgetů podle mých představ a hlavně rychlost. Viděl jsem nějaká videa a WM7 byl strasně pomalý, s androidem a iphonem se to nedalo srovnat...nemyslím přímo OS,ale spuštění aplikací...spuštěli se tam nějaké mapy a snad 10 sekund, MS měl takový náskok s WM 6,5 a absolutně zaspal, nemyslím si že se z ničeho nic vzmůže s jeho uzavřeným systémem konkurovat androidu a dalším...Ale určitě z větší konkurence budeme jen těžit, jen se dívejte na apple jak s ohledem na konkurenci změkčuje svá přísná pravidla...
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

Tisková konference HTC v Londýně: Desire HD a Z

Příspěvek od NeoPlex »

predni kamerku jsem v zivote nepouzil :) takze mi ted ani nechybi.. jinak aktualizace OS nema ted HTC spatny.. od te doby co to jde pres FOTA, tak na Desire uz prisly 3 nebo 4 myslim. Posledni je neco pres tyden stara. Kazdopadne vse se jeste ukaze az v testech.. na papire to vzdy vypada nejak :)
premikkoci
smartguru
smartguru
Příspěvky: 746
Registrován: stř dub 21, 2010 22:24
Zařízení: iPhone 4S, iPad 2

Tisková konference HTC v Londýně: Desire HD a Z

Příspěvek od premikkoci »

Dovol, aby se zasmál. Rychlost WP7 je parádní! Asi si těch videí moc neviděl. Jestli si to, ale myslíš, tak se ti nedivím, že se ti WP7 nelíbí. Možná sice myslíš WM7, na který se microsoft dávno vykašlal. Nevím proč lidi stále používají výraz WM7, když všude se píše windows phone či wp7.
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů