HTC Desire HD: Upřesnění specifikací a první fotografie

Téma věnované výkonnému komunikátoru HTC Desire HD se systémem Android
Martin Prokop
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 225
Registrován: čtv led 07, 2010 19:08
Zařízení: HTC 8X, Optimus 4X HD a HP Touchpad
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD: Upřesnění specifikací a první fotografie

Příspěvek od Martin Prokop »

Před nedávnem jsme vás informovali o možné "zvětšené" verzi přístroje HTC Desire s přídomkem HD (kódové označení Ace). Nyní se internetu objevila první skutečná fotografie, ze které můžeme určitě hned několik věcí. Zařízení se velmi podobá americkému HTC Evo 4G, které disponuje displejem o velikosti 4,3 palce a pohání jej gigahertzový procesor Snapdragon. To samé můžete čekat i u modelu Desire HD. Další podobností je čtveřice dotykových tlačítek pod displejem a absence trackballu.

obrázek
HTC Desire a jeho "zvětšená" verze Desire HD, neboli Ace

Potvrzený je také operační systém Android ve verzi 2.2; 8MPx fotoaparát se záznamem videa v HD rozlišení (720p); 4 GB interní paměti a hliníkové tělo, podobně jak jej známe z HTC Legend. Zařízení by se mělo na trhu objevit letos v říjnu a bude určeno výhradně pro evropský trh.

Zdroj: Androidcentral.com
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD, alias Ace, nabírá podobu

Příspěvek od IkE Blaster »

To už se jako opět vracíme k černému klavírnímu lesku? Desire je o mnoho praktičtější.
carnero
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 333
Registrován: pon čer 09, 2008 14:03
Zařízení: Galaxy Nexus, Incredible S
Bydliště: Praha

HTC Desire HD: Upřesnění specifikace a první fotografie

Příspěvek od carnero »

Nemyslím si, že se něco někam vrací. Spíš se mi zdá, že Desire HD nijak nesouvisí s Desire ale snaží se běžným uživatelům Androidu přinést něco jako HD2 (klavír) nebo EVO 4G (taky klavír). To druhé sice je Android, ale jen pro hodně úzkou skupinu uživatelů.
miczk
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: pon srp 02, 2010 19:45
Zařízení: HtC Desire @ SLCD | SE W610i

HTC Desire HD: Upřesnění specifikací a první fotografie

Příspěvek od miczk »

Já v tom vidím jen EVO pro Evropský trh, nic jiného. Každopádně se mi vzhledově líbí více než Desire ( mám totiž raději ty mobily, které se lépe upatlávají, jak někteří s oblibou říkají ) , pokud bude za pěknou cenu, proč si ho nekoupit ? :)
RDT
VIP
VIP
Příspěvky: 450
Registrován: úte dub 10, 2007 21:59
Zařízení: HTC HD7, Sony Vaio UX380N (100GB) a P92KS
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD: Upřesnění specifikací a první fotografie

Příspěvek od RDT »

Já tedy vidím mezi HTC Desire a HTC Desire HD minimálně designovou podobnost. Podívejte se na vrchní rohy!

Hardwarově krása. Co se týče designu s minimálním rámečkem okolo displeje: Tam to prostě spěje. Už se těším na první úplně bezokrajové zařízení, které bude jenom displej. Tlačítka pod displejem jsou stejně dotyková, tak co... Jednoho dne bude zařízení jenom uživatelské prostředí, protože budou všechna vypadat jako lesklý nebo matný skleněný obdélník.
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

HTC Desire HD: Upřesnění specifikace a první fotografie

Příspěvek od YAMATO »

carnero píše:Nemyslím si, že se něco někam vrací. Spíš se mi zdá, že Desire HD nijak nesouvisí s Desire ale snaží se běžným uživatelům Androidu přinést něco jako HD2 (klavír) nebo EVO 4G (taky klavír). To druhé sice je Android, ale jen pro hodně úzkou skupinu uživatelů.
HD2 klavír?

Jinak konečně Android s pořádným displayem. Ale zas ty dotyková tlačítka. A trckbal pryč. Ach jo. No a kdyby to mělo možnosti WM...
Dweep
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: pon dub 12, 2010 6:21
Zařízení: Samsung Galaxy S

HTC Desire HD: Upřesnění specifikací a první fotografie

Příspěvek od Dweep »

Mno musim rict ze Galaxy S se svymi 4'' displeje me hodne zarazil kdzy jsem jej poprve drzel v ruce (po tom co me zaplatpanbuh opustil iPhone 2G) a tohle ma mit 4.3"... mno uz to je asi moc:)
jinak proti Galaxy S neprinasi nic noveho - tak radeji berte samsung :)
carnero
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 333
Registrován: pon čer 09, 2008 14:03
Zařízení: Galaxy Nexus, Incredible S
Bydliště: Praha

HTC Desire HD: Upřesnění specifikací a první fotografie

Příspěvek od carnero »

@YAMATO: Rozhodně je HD2 klavír, jen to trochu narušují tlačítka co se snaží vypadat jako kartáčovaný hliník. Ale pořád je to černá lesklá placka - víc klavír než Desire na kterém není černého lesklého prakticky nic kromě displeje samotného.

Jojo, nemá to stylus, D-pad, kuličku, rezistivní displej ani Windows... děsný.
koulou
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 126
Registrován: pon říj 20, 2008 14:27
Zařízení: Samsung Galaxy Note II
Bydliště: Petřvald

HTC Desire HD: Upřesnění specifikací a první fotografie

Příspěvek od koulou »

Už pár týdnů, od první šuškandy s HW specifikací HTC Desire HD o něm velmi vážně uvažuji po dvou letech jako o nástupcí svého HTC Touch HD. Ta fotka je pro mě dost nekvalitní a ty čínské znaky na displeji tomu taky moc na kráse nepřidávají :) Nicméně velmi se těším na oficiální představení, které by snad mohlo být někdy na přelomu srpna a září, když jej chtějí mít na trhu už v říjnu.
U svého Blackstona si vzpomínám, že první HW specifikace a amatérské fotky unikly v polovině září 2008 a v polovině listopadu 2008 jsem ho už měl doma :)
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

HTC Desire HD: Upřesnění specifikací a první fotografie

Příspěvek od Standa »

HD2 nevypadá tak "klavírně" právě kvůli těm pseudohliníkovým kartáčovaným tlačítkům, které mu dodávají trochu na solidnosti. Mít místo nich lesklou plochu s dotekovými tlačítky, byl by to typický leskloplast jako blázen :-).
OVCA
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 72
Registrován: sob črc 26, 2008 16:33

HTC Desire HD: Upřesnění specifikací a první fotografie

Příspěvek od OVCA »

pekne, ale zas ten slabý procesor, prečo nedajú to čo dáva motorola do droid X, kde je výkon 3 násobný.

uvidíme, ale zatiaľ sa mi páči viac Motorola Droid X
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

HTC Desire HD: Upřesnění specifikací a první fotografie

Příspěvek od YAMATO »

carnero píše:@YAMATO: Rozhodně je HD2 klavír, jen to trochu narušují tlačítka co se snaží vypadat jako kartáčovaný hliník. Ale pořád je to černá lesklá placka - víc klavír než Desire na kterém není černého lesklého prakticky nic kromě displeje samotného.
Vždyť je lesklej jen zepředu, jinak vše matný a festovně pevný. Klavír byl třeba Diamond, Diamond 2, ba i HD, ale HD2 bych neřekl. I když ano, mohlo to být jen na displayi, to souhlas.
carnero píše:Jojo, nemá to stylus, D-pad, kuličku, rezistivní displej ani Windows... děsný.
No zrovna trackbal je myslím hodně šikovná věc i na Androidu, ne? Ale jak koukám tak už se taky vytrácí.
JackalJackal píše:YAMATO:Ty a ten tvůj WM. Trend už je jinde, pane. :lol:
Trend, trend...já klidně hned zítra půjdu a něco s Androidem si koupím, ale musí to umět co potřebuju :lol: Proč mi třeba na Desire stále nejde nastavit email...úplně obyčejný [email protected]? Kde je ta 100% funkčnost a intuitivnost?

Ale vážně, ve skutečnosti toho není až tak moc, co by mi chybělo, problém je spíš, že na WM to mám zatím lépe. Ostatně to není jen o samotném Androidu, ale často prostě o aplikacích, které zatím prostě nejsou tak kvalitní (porovnal jsem si třeba IM+ na WM a A, RescoExplorer a ASTRO FileManager, AllReader+ a iReader a další - a většinou to zatím ty Andoidí prohrály (tedy ovšem až na cenu)...a nebo jsou, ale není možnost si je koupit. A už jen tím je to poloviční. Já vím, že jsou často sehnat i jinak než přes Market, ale pak už jsme tam, kde byl WM kritisován a jedna z předností Androidu je pryč.
anawarr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 310
Registrován: úte led 17, 2006 8:28
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD: Upřesnění specifikací a první fotografie

Příspěvek od anawarr »

všechno je hw moc hezké, ale pro mě bude rozhodující typ displeje a jeho rozlišení. pokud to nebude srovnatelné se superamloed, nebo alespoň amoled, nebude to moje další "mašinka" a rozlišení 800x480 by se mohlo na 4,3" změnit na 1000x600 :-)
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 762
Registrován: sob črc 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Bydliště: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

HTC Desire HD: Upřesnění specifikací a první fotografie

Příspěvek od Milan Pištělka »

YAMATO píše: Trend, trend...já klidně hned zítra půjdu a něco s Androidem si koupím, ale musí to umět co potřebuju :lol: Proč mi třeba na Desire stále nejde nastavit email...úplně obyčejný [email protected]? Kde je ta 100% funkčnost a intuitivnost?
Problém s nastavením pošty od Seznamu není na straně Androida, ale údajně na straně Seznamu.
Dá se to velmi snadno vyřešit automatickým přeposíláním na gmail.
Uživatelský avatar
Dany0
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: ned čer 20, 2010 13:34
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire HD: Upřesnění specifikací a první fotografie

Příspěvek od Dany0 »

No teda, hezký překvápko. Vyšší rozlišení bude mít určitě. Bylo by to logický, vzhledem k velikosti a technologii výroby(HTC přešlo na SLCD, pamatujete?). 1000x600 to nebude, ale něco co překoná iPhone 4 určitě.

Doufám že ho někdo bud chtít vyměnit za můj desire :) No viděl jsem už chlapíka co chtěl vyměnit galaxy S na desire, desire na iPhone 4... atd. Tentokrát to už ale bude chtít HDčko obalit, hliník je hliník a sklo je sklo :)
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

HTC Desire HD: Upřesnění specifikací a první fotografie

Příspěvek od YAMATO »

Milan Pištělka píše:
YAMATO píše: Trend, trend...já klidně hned zítra půjdu a něco s Androidem si koupím, ale musí to umět co potřebuju :lol: Proč mi třeba na Desire stále nejde nastavit email...úplně obyčejný [email protected]? Kde je ta 100% funkčnost a intuitivnost?
Problém s nastavením pošty od Seznamu není na straně Androida, ale údajně na straně Seznamu.
Dá se to velmi snadno vyřešit automatickým přeposíláním na gmail.
Aha, tak to díky za informaci.

Mimochodem, odložení událostí (upomínky atp.) opravdu jde jen o pevně zadaný čas?
anawarr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 310
Registrován: úte led 17, 2006 8:28
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD: Upřesnění specifikací a první fotografie

Příspěvek od anawarr »

Milan Pištělka píše:Problém s nastavením pošty od Seznamu není na straně Androida, ale údajně na straně Seznamu.
to si nemyslím. na desire to nešlo nastavit, ale na galaxy s, se mi pop3 na seznam.cz nastavil napoprve úplně normálně, takže chyba bude někde uprostřed
lc42
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: pon dub 12, 2010 9:34
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire HD: Upřesnění specifikací a první fotografie

Příspěvek od lc42 »

Nechapu, proc na zarizeni s 4,3" displayem musi nutne cpat zbytecne zavazi v podobe HW klavesnice. Uz na Desire je psani velice pohodlne i pro nas s velkymi prsty. Tohle je podle me krok zpatky.
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD: Upřesnění specifikací a první fotografie

Příspěvek od IkE Blaster »

lc42: O jakém zařízení to mluvíš? :lol:
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: stř črc 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Bydliště: Brno

Re: HTC Desire HD: Upřesnění specifikací a první fotografie

Příspěvek od jerry_stolarik »

Me taky seznam email frci naprosto v pohode...
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 53 hostů