HTC TOUCH DIAMOND 2

Diskuze věnovaná dalším chytrým telefonům se systémem Windows Phone
Odpovědět
lenbur
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: sob lis 10, 2012 5:40
Zařízení: HTC Touch Diamond 2

HTC TOUCH DIAMOND 2

Příspěvek od lenbur »

Zdravím,
pořídila jsem si v bazaru HTC TD2 a mám problém. Nemohu stáhnout fotky do pc. Nainstalovala jsem si podle rad jakýsi program ActiveSync a stejně to nefunguje. Už nevím co s tím.
Můžete mi poradit?
Deaktivovaný účet (01.2013)

Re: HTC TOUCH DIAMOND 2

Příspěvek od Deaktivovaný účet (01.2013) »

Bude treba vic specifikovat problem. Activesync vam tedy funguje, muzete synchronizovat napr. kalendar s Outlookem? Slozky s fotkami i data na karte by mely byt pristupne pres Tento pocitac. Jaky mate system na PC?
Mesiah
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: čtv zář 17, 2009 16:43
Zařízení: HTC Touch Diamond2

HTC TOUCH DIAMOND 2

Příspěvek od Mesiah »

Mám MD IV4 od TMobile, což je jen maskovaný HTC D2... ActiveSync v podstatě nepotřebujete, hodí se většinou... No vlastně ani nevím na co, telefon mi normálně podporuje plug&play, sdílení internetu, ale taky mi umožňuje připojit pomocí ActiveSync, což se asi hodí na synchronizcikontaktů a zpráv s emailem...
Na druhou stranu mám upravenou ROM z xda developers, takže Vaše referenční se může chovat jinak... :)
Když připojíte telefon pomocí kabelu, naskočí Vám přehrát automaticky na PC? Naskočí Vám po připojení v telefonu možnost volby: ActyveSync, Disk Drive nebo Internet Share ?
lenbur
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: sob lis 10, 2012 5:40
Zařízení: HTC Touch Diamond 2

Re: HTC TOUCH DIAMOND 2

Příspěvek od lenbur »

pavelbures píše:Bude treba vic specifikovat problem. Activesync vam tedy funguje, muzete synchronizovat napr. kalendar s Outlookem? Slozky s fotkami i data na karte by mely byt pristupne pres Tento pocitac. Jaky mate system na PC?
přes Tento počítač to nefunguje, v telefonu Active Sync je a i když mi to píše, že synchronizace proběhla, tak se pořád nic neděje.
Nevíte nějaký program, který bych si stáhla do PC?
Jinak už nevím, nebo to asi vypadá, že půjdu telefon vrátit a pořídím jinou značku, tohle vědět, tak jsem si ho nepořizovala. Lámu si s tím hlavu už týden.

Pokud se tu objeví někdo, kdo tomu rozumí a poradí mi a nejlépe nějak srozumitelně, budu mu vděčná.
Díky
lenbur
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: sob lis 10, 2012 5:40
Zařízení: HTC Touch Diamond 2

HTC TOUCH DIAMOND 2

Příspěvek od lenbur »

Mesiah píše:Mám MD IV4 od TMobile, což je jen maskovaný HTC D2... ActiveSync v podstatě nepotřebujete, hodí se většinou... No vlastně ani nevím na co, telefon mi normálně podporuje plug&play, sdílení internetu, ale taky mi umožňuje připojit pomocí ActiveSync, což se asi hodí na synchronizcikontaktů a zpráv s emailem...
Na druhou stranu mám upravenou ROM z xda developers, takže Vaše referenční se může chovat jinak... :)
Když připojíte telefon pomocí kabelu, naskočí Vám přehrát automaticky na PC? Naskočí Vám po připojení v telefonu možnost volby: ActyveSync, Disk Drive nebo Internet Share ?
ano, ty tři možnosti nejníže vámi popsané mi naskočí, já potvrdím activesync, ale stejně nic. :cry:
lenbur
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: sob lis 10, 2012 5:40
Zařízení: HTC Touch Diamond 2

HTC TOUCH DIAMOND 2

Příspěvek od lenbur »

přátelé, ted jsem náhodou zmáčkla Drive a jde to, naskočil mi v Tento počítač Vyměnitelný disk (G) ufff, moc děkuji, vypadá to že to už bude chodit. Tak třeba pro ty, co budou mít problém jako já to bude přínosné.
Omlouvám se za mé výlevy, snad už se tu neobjevím :D
Odpovědět

Zpět na „Další WP telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů