ceny WP7 telefonů o desítky % dolů...

Diskuze věnovaná dalším chytrým telefonům se systémem Windows Phone
Radek Hulán
smartstar
smartstar
Příspěvky: 992
Registrován: čtv led 03, 2008 10:51
Zařízení: Samsung S7 edge / Lumia 930/1020/920/900/800

ceny WP7 telefonů o desítky % dolů...

Příspěvek od Radek Hulán »

WP7 telefon (LG E900, 16GB paměť) za 7.190 Kč od solidního prodejce:
http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/069ZLG ... black.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Jsem rád z těch cen, asi si to pořídím jako hračku :)
Uživatelský avatar
pejvl
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 105
Registrován: úte kvě 19, 2009 20:46
Zařízení: Lumia 635, Band 2, Surface RT

ceny WP7 telefonů o desítky % dolů...

Příspěvek od pejvl »

jj, taky na mall.cz je velice pěkná cena Omnia 7 (cca 7 tisíc s dph) a to včetně orig. bluetooth bondovky a dalších sluchátek.
Uživatelský avatar
morro
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: pon říj 04, 2010 12:12
Zařízení: AT&T Samsung Focus™
Bydliště: Plzeň

ceny WP7 telefonů o desítky % dolů...

Příspěvek od morro »

Podle mě Microsoft neměl dopustit prodej právě v ČR. Lidi, kteří vyloženě Windows Phone chtějí by si ho koupili tak jako tak (to jsem třeba já) a lidi kteří tomu nerozumí a nevidí nic jiného než samotné devices apod. by si ho nekoupili Smartmania by byla ochuzena o rádoby uživatele (kteří si tu pak stěžují) Windows Phone,"což by ji strašně vadilo", a hlavně by ceny tak raketově neletěli dolů. Jsem zastánce toho, že dobrý produkt by se měl zaplatit a to podle mě Windows Phone je a nemyslím teď jenom samotné devices, ale i například appy atd., ale nejsme v USA kde jsou na to zvyklý a to už narážím na další problém, pročpak asi všichni chce odemknout phony? no protože nejsem zvyklý platit... (např. říct mámě hele tuhle MP3 můžeš mít za 99centů tak mě pošle do háje proč by jí platila ... ale opět nevidí ty klady...). Je to jedno s druhým, sečteno podtrženo, plus mínus autobus Windows Phone a ČR zatím NE.
biscuit84
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 330
Registrován: sob pro 11, 2010 13:31
Zařízení: iPhone X,Note8,Honor9,iPad Pro 10,5”
Bydliště: Olomouc

ceny WP7 telefonů o desítky % dolů...

Příspěvek od biscuit84 »

Morro, ty si riadne zaslepeny fanatik :) Takze podla teba za to, ze ceny WP7 telefonov padaju prudko dole moze vlastne zopar diskuterov na SM, ktori kritizuju nedostatky systemu :) Tato tvoja hlaska aspiruje na vtip roku :-D
Uživatelský avatar
morro
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: pon říj 04, 2010 12:12
Zařízení: AT&T Samsung Focus™
Bydliště: Plzeň

ceny WP7 telefonů o desítky % dolů...

Příspěvek od morro »

Ne to rozodně ne, ale proč byla Windows Vista "špatná", protože nějaký chalan ji vyzkoušel na nějakém LOL stroji a nešla, protože něco uměl tak začal bulíkovat jak je Vista špatná (což není tak pravda) a to se pak podepsalo na celém produktu, až v roce tak 2009 to vypadal jináč, ale to už byl trh jinde a pro Vistu pozdě, dneska všem s úsměvem říkám, když používají Windows 7, že vlastně používají skoro Vistu.

A klidně se přiznám, že jsem fanatikem Microsoftu, ale ne zaslepným! o chybách vím, protože narozdíl od jiných ty produkty používám. Nemusím pak snad dodávat že patřím pod křídlo této společnosti, protože má dost dobrý ekosystém ;)
biscuit84
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 330
Registrován: sob pro 11, 2010 13:31
Zařízení: iPhone X,Note8,Honor9,iPad Pro 10,5”
Bydliště: Olomouc

ceny WP7 telefonů o desítky % dolů...

Příspěvek od biscuit84 »

No tiez pozivam Vistu a "much" ma ten OS pomerne dost. Hlavne slovo stabilita je mu ocividne cudzie. Neviem ci Win7 pouziva rovnake jadro ako Vista, ale stabilitou je na tom rozhodne lepsie. O prehladnosti a ovladani systemu ani nehovorim :)

-- doplnění předchozího příspěvku (pon bře 28, 2011 17:30) --

No mna pri MS produktoch drzia skor aplikacie, ktore by som pod Linuxom ci Mac bohuzial nerozbehal :( Ale nakup Macu planujem uz v blizkej buducnosti. Apple pocitace zvladaju okrem Mac aj Windowsy a Linux :)
Radek Hulán
smartstar
smartstar
Příspěvky: 992
Registrován: čtv led 03, 2008 10:51
Zařízení: Samsung S7 edge / Lumia 930/1020/920/900/800

ceny WP7 telefonů o desítky % dolů...

Příspěvek od Radek Hulán »

pejvl píše:jj, taky na mall.cz je velice pěkná cena Omnia 7 (cca 7 tisíc s dph) a to včetně orig. bluetooth bondovky a dalších sluchátek.
Omnii 7 bych bral spíš (i když má jen 8GB), ale na Mall.cz za 7t určitě není.
Uživatelský avatar
miaggi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 118
Registrován: stř bře 23, 2011 13:19
Zařízení: LG G Flex 2
Bydliště: Praha

ceny WP7 telefonů o desítky % dolů...

Příspěvek od miaggi »

minulý týden byla za 6990Kč s DPH + zdarma Samsung HM3500 (cena 819Kč na Mall.cz).
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

ceny WP7 telefonů o desítky % dolů...

Příspěvek od Tomáš Kubec »

jj přesně tak, sám jsem kupoval :-D
Radek Hulán
smartstar
smartstar
Příspěvky: 992
Registrován: čtv led 03, 2008 10:51
Zařízení: Samsung S7 edge / Lumia 930/1020/920/900/800

ceny WP7 telefonů o desítky % dolů...

Příspěvek od Radek Hulán »

No, to je hezké, ale proč toho nebyl plný Twitter? ;)
pepe
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: úte zář 14, 2010 15:01
Zařízení: iPhone 6 64GB, Blackberry 9900
Bydliště: Hradec Králové

ceny WP7 telefonů o desítky % dolů...

Příspěvek od pepe »

Za propad ceny může malý trh. Potencionálních zákazníku zařízení s WP7 je málo, protože je to (dle mého názoru) zařízení pro práci. Asi největší výhodou je full exchange, office atd. A lidé, kteří chtějí pracovní telefon už mají většinou Blackberry a zatím nevidí důvod přecházet na novou nevyzkoušenou platformu.

WP7 má mouchy, ale je v začátcích. Ovšem čeští prodejci absolutně neodhadli trh a přesytili ho. Mají na skladech víc zařízení, než jsou schopni prodat. Kvůli tomu, aby vyprodali zásoby tlačí ceny dolů. Toť vše

Ono je lepší prodat s minimálním ziskem, než neprodat vůbec :)
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

ceny WP7 telefonů o desítky % dolů...

Příspěvek od Standa »

No BlackBerry je na tom co se týče základních funkcí mnohem líp. Tedy zatím. Věřím, že za rok už bude WP rozjetá platforma použitelná pro všechny.
JInak pořád čekám, kdy za sedm tisíc začnou prodávat Dell Venue Pro :-).
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

ceny WP7 telefonů o desítky % dolů...

Příspěvek od GreenArrow »

Neboli,jak psali na mobilmanii,o WP7 telefony není zájem,zkrátka je nikdo nechce(jen pár zoufalců)....proč asi?
Uživatelský avatar
pejvl
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 105
Registrován: úte kvě 19, 2009 20:46
Zařízení: Lumia 635, Band 2, Surface RT

ceny WP7 telefonů o desítky % dolů...

Příspěvek od pejvl »

aha, tak na tom Mall to bylo časově omezený, naštěstí dva kolegové ještě stihli, takže už je nás s WP7 v oddělení převaha :-)
Radek Hulán
smartstar
smartstar
Příspěvky: 992
Registrován: čtv led 03, 2008 10:51
Zařízení: Samsung S7 edge / Lumia 930/1020/920/900/800

ceny WP7 telefonů o desítky % dolů...

Příspěvek od Radek Hulán »

No, za 7t Kč je to dobrá platforma už teď, ty telefony jsou hardwarově velice dobré, marketplace se dá řešit oklikou s MoneyBookers. Jediné co mi opravdu chybí, abych to používal jako hlavní telefon, je offline navigace a SIM Toolkit (Raifka). Mít jen WP7 telefon, nejsem se schopen přiihlásit do inet bankingu...
Uživatelský avatar
pejvl
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 105
Registrován: úte kvě 19, 2009 20:46
Zařízení: Lumia 635, Band 2, Surface RT

ceny WP7 telefonů o desítky % dolů...

Příspěvek od pejvl »

GreenArrow: hlavní důvod je pro většinu lidí podle mě neexistující čeština a nemožnost kupovat placený aplikace

-- doplnění předchozího příspěvku (pon bře 28, 2011 19:41) --

ono je taky blbý, že se světem šíří bludy a pro jednodušší lidi který bludům věří je pak při rozhodování jaký smartphone Android jasná volba. než si dva kolegové foun koupili, tak se mě ptali, co je pravda na to, že tam nejde nahrát vlastní hudba. takže asi tak...
pepe
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: úte zář 14, 2010 15:01
Zařízení: iPhone 6 64GB, Blackberry 9900
Bydliště: Hradec Králové

ceny WP7 telefonů o desítky % dolů...

Příspěvek od pepe »

Tak čeština mi nechybí vůbec. Osobně mi vadí Zune. Je to zbytečně složité a nějak se mi ani nedaří přenést do telefonu některou muziku, protože mi ji Zune nedovolí importovat (i když je ve stejném formátu). Dále mě vytáčí, že je kvůli zlatému řezu je cca o 1cm uříznutá klávesnice v landscape režimu. Psaní je tak zbytečně nepřesné...

Jinak já dávám systému šanci a když bude funkční navigace a dostatek aplikací, zauvažuji, zda ho nezačnu používat jako primární telefon (nyní mám jako havní DHD)
Uživatelský avatar
pejvl
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 105
Registrován: úte kvě 19, 2009 20:46
Zařízení: Lumia 635, Band 2, Surface RT

ceny WP7 telefonů o desítky % dolů...

Příspěvek od pejvl »

me taky cestina nechybi. me staci CZ Locale, kdy je v CZ aspon kalendář a ostatní jednotky. s tou muzikou je to divný. já mám hooodne velkou sbírku budby, files starý x let, různě kodovaný a jeste se mi nestalo, ze by mi tam nešlo něco nahrat.
a ano, taky mám k UI Zune několik výhrad, ale obecně jsem s nim spokojenej.
pepe
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: úte zář 14, 2010 15:01
Zařízení: iPhone 6 64GB, Blackberry 9900
Bydliště: Hradec Králové

ceny WP7 telefonů o desítky % dolů...

Příspěvek od pepe »

Nevím, proč to někdy jde a jindy ne :) . Zkoušel jsem Zune jsem aktualizoval a dál se mi nepodařilo tam některé složky dostat. Ale tohle je banalita. Důležitější pro mne je, že moje počáteční obavy se ukázaly jako neopodstatněné a systém je pro většinu lidí použitelný pro běžnou práci
pinhead
smartguru
smartguru
Příspěvky: 547
Registrován: pon pro 20, 2010 19:22
Zařízení: LG G3 32GB
Bydliště: Kladno

ceny WP7 telefonů o desítky % dolů...

Příspěvek od pinhead »

proč já vůl nepočkal 5 měsíců :-) Mohl jsem mít Omnii za 7.000,- ušetřil bych 4000,- :tlem: :tlem: :tlem:
Odpovědět

Zpět na „Další WP telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů