První fotografie tajného Asusu s Windows Phone 7

Diskuze věnovaná dalším chytrým telefonům se systémem Windows Phone
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

První fotografie tajného Asusu s Windows Phone 7

Příspěvek od Jiří Hrma »

Asus patří mezi jednoho z pěti výrobců, kteří pro letošní rok potvrdili uvedení vlastního zařízení s operačním systémem Windows Phone 7, nicméně doposud jsme nevěděli, co na nás právě tento výrobce chystá. Skrze účet pákistánského uživatele sítě Twitter však před několika hodinami unikla první fotografie, na které je zachycený tajemný telefon od Asusu s Windows Phone 7. Neznáme název ani podrobnější hardwarové parametry; jisté je pouze to, že se dočkáme WVGA displeje a chybět nebude ani přední kamerka pro videohovory. Samozřejmostí je podpora Bluetooth, Wi-Fi a minimálně 5MPx fotoaparát na zadní straně. Na další detaily si tedy ještě musíme počkat, ale snad to nebude dlouho trvat, protože uvedení na trh je naplánováno už na přelom října a listopadu.

obrázek

Zdroj: WMPowerUser
mlndsk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 200
Registrován: pát kvě 29, 2009 14:53
Zařízení: Nokia Lumia 920 Black
Bydliště: Brno

První fotografie tajného Asusu s Windows Phone 7

Příspěvek od mlndsk »

Vypada pekne. Pockam si s cim prijde HTC.

Idealni by bylo, aby se povedl port w7 na hd2, tam si to osahat a pokud ok, tak zarizeni primo na to.
OVCA
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 72
Registrován: sob črc 26, 2008 16:33

První fotografie tajného Asusu s Windows Phone 7

Příspěvek od OVCA »

neviem kto by dnes chcel WP7?
strojvudce
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 175
Registrován: stř led 30, 2008 0:56
Zařízení: HTC Desire HD

První fotografie tajného Asusu s Windows Phone 7

Příspěvek od strojvudce »

Třeba já, ty chytrolíne. ;)
Matrix44
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 86
Registrován: úte lis 07, 2006 20:09
Zařízení: Samsung Galaxy S
Bydliště: Slovakia

První fotografie tajného Asusu s Windows Phone 7

Příspěvek od Matrix44 »

ten WP7 je ale des ! Ten uzasny cierny pruzok na pravej strane ma proste berie ! Hned mam chut si prelepit ciernou lepiacou paskou svoj displej aby som si ho trosku zmensil, alebo by som mohol tresnut svoj phone o stenu a hned by som mal update na WP7.
Sorry, ale som nahnevany a sklamany zaroven co nam to tu serviruju za katastrofu. Pride mi ze cely vyvoj Windos Mobile hodily do smetia, a z ineho odpadkoveho kosa nejaky zhuleny zamestnanec mrkvosoftu vydoloval tento des !
Tak velmi som sa tesil na novy WP7 ale toto nechcem ani nahodou :cry:

Majte sa,
Matrix44
Uživatelský avatar
Jiří Hanč
smartguru
smartguru
Příspěvky: 553
Registrován: pon bře 19, 2007 14:47
Zařízení: HTC HD2 NANDroid

První fotografie tajného Asusu s Windows Phone 7

Příspěvek od Jiří Hanč »

OVCA píše:neviem kto by dnes chcel WP7?
Nevím, proč sem píšeš takové posty bez nulové informační hodnoty, příště se prosím podobných příspěvků vyvaruj.
Uživatelský avatar
kome
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř říj 03, 2007 14:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note3 32GB/64GB SDXC 1 Sandisk
Bydliště: Praha

První fotografie tajného Asusu s Windows Phone 7

Příspěvek od kome »

Pokud pujde na hlavi obrazovce nechat zobrazit informace o zmeskanych udalostech, kalendar a ukoly, a zarizeni bude mit dostacny vykon ,tak se toho vubec nebojim. Tesim se az tu konecne neco bude. Snad to brzy portujou ,aby jsme si to mohli osahat.
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

První fotografie tajného Asusu s Windows Phone 7

Příspěvek od jacek »

Taky dumám nad tím širokým, nevyužitým místem v pravo.....proč tak plácají místem? co tam bude? respektive může být?
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

První fotografie tajného Asusu s Windows Phone 7

Příspěvek od IkE Blaster »

Předpokládám, že tam nic nebude, ale nebyl by špatný seznam běžících aplikací, nebo posledních spuštěných (jelikož poběží pořád)
Uživatelský avatar
Lupik
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 159
Registrován: sob lis 01, 2008 12:29
Zařízení: Iphone 4S

První fotografie tajného Asusu s Windows Phone 7

Příspěvek od Lupik »

Každý má na to svůj názor. Mě to připadne jako telefon pro malé děti, na kterém je prostě to co potřebuje vidět 10 letý kluk....sms, telefon, hry, internet. Já bych na hlavní obrazovce chtěl vidět víc, abych nemusel pořád listovat. Tak třeba nevím kde je napsaný operátor, kalendář bych chtěl větší jelikož si do něj pořád píši. Jak už bylo řečeno s černým proužkem...je to nevyužité místo a jestli animace budou příliš zdlouhavé tak bych nejspíš u telefonu usl než bych něco udělal. Doufám že mě ale také něčím překvapí, ale čím? No nechám se tedy překvapit.

Jinak telefon hezký, ale mohu se zeptat co znamenají nad reproduktorem nahoře ty čísla a písmeno S2281910? Možná blbá otázka ale děkuji.
Uživatelský avatar
Jiří Hanč
smartguru
smartguru
Příspěvky: 553
Registrován: pon bře 19, 2007 14:47
Zařízení: HTC HD2 NANDroid

První fotografie tajného Asusu s Windows Phone 7

Příspěvek od Jiří Hanč »

Lupik: Asi nějaké značení prototypu :)

IkEho idea se mi docela líbí, kdyby to byla forma taskbaru, třeba by to nebylo úplně k zahození :)
janac_marek
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte čer 08, 2010 9:44
Zařízení: Lumia 950XL, S7 Edge, iPhone 7

První fotografie tajného Asusu s Windows Phone 7

Příspěvek od janac_marek »

No presne tak. Ten pruh napravo mi prekáža. Ideálne by bolo, ak by ten button, co je v tom pruhu, bol v hornom riadku spolu so silou signálu, operátorom, atď...

WP7 device si asi zaobstarám. Používam súkromný a firemný telefón. Momentálne mám Symbian a WM6.5.
Do januára plánujem zaobstarať ako jeden telefón iPhone a druhý ako WP7. Problém je, že neviem na ktorý dať internet (nechcem platiť za internet pre oboch). iPhone bez internetu a mimo domova bez WiFi je oničom, ale to isté platí aj pre WP7, hlavne kôli exchange.

No každopádne som zvedavý ako to dopadne, ale držím Microsoftu palce. Pretože mne prístup Apple moc nesedí. Takto budú dva OS, čo budú priamimi konkurentmi.

Niektoré veci operačnými systémami ako má iPhone a ako je WP7 strácame, ale niektoré získavame a tie, čo získavame môžu podstatne urýchliť prácu s telefónom.

PS: Odkedy má iPhone multitasking, už to považujem za normálny OS, pretoźe prepínanie medzi aplikáciami je pre výkon práce velmi dôležité. Chýba mi tam stršne today obrazovka, verím, že raz pridajú aj to, ale tuto je MS hneď popredu. Snáď budú aplikácie pre WP7 vznikať v hojnom počte.

Ale na iPhone aj na WP7 mi vadí malý počet HW tlačidiel. Predsalen by som uvítal ešte aspoň jedno ďalšie.
Uživatelský avatar
Dark_cz
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: ned srp 09, 2009 14:45
Zařízení: HTC Touch HD, HTC Desire
Kontaktovat uživatele:

První fotografie tajného Asusu s Windows Phone 7

Příspěvek od Dark_cz »

To chci :) ale jen pokud pujde prehrat na wm nebo android :D
elcrys
smartguru
smartguru
Příspěvky: 541
Registrován: pát bře 14, 2008 13:05
Zařízení: Sony Ericsson Xperia mini, Nexus 7 (2013)

První fotografie tajného Asusu s Windows Phone 7

Příspěvek od elcrys »

Zdá se mi to, nebo zatím všechny "uniklé" WP 7 telefony vypadají skoro stejně? - A to nezmiňuji bezpochyby identickou HW konfiguraci. Vypadá to, že uživatel tohoto systému bude mít značně ulehčenou práci při výběru svého budoucího stroje. Výrobci asi vědí nejlépe, co uživatel potřebuje (což mi silně připomíná filosofii jednoho obchodu s jablky).
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

První fotografie tajného Asusu s Windows Phone 7

Příspěvek od IkE Blaster »

elcrys: Také jsem si říkal, ale přeci jen je Asus ošklivější, než ostatní :lol:
shrek961206
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: úte říj 06, 2009 16:02
Zařízení: htc touch hd

První fotografie tajného Asusu s Windows Phone 7

Příspěvek od shrek961206 »

Nechápu proč si hned někdo stěžuje na černý prázdný pruh na pravé straně displeje mluvím za sebe když říkam že jsem ještě neměl finální verzi žádného smartphonu s WM7 takže ještě nemohu říci jestli mi to bude vadit nebo ne . Nebo se obávat že se tam vše co potřebujete nevejde když jsem si s tímto prosředím neměl možnost pohrát tak přece nemohu tvrdit že to má negativní účinek .


Zdeněk bezucha.
vaseks0001
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 218
Registrován: pon črc 06, 2009 14:08
Zařízení: HTC HD2

První fotografie tajného Asusu s Windows Phone 7

Příspěvek od vaseks0001 »

No zarizeni ujde ale ten OS. To je opravdu hruza. Na youtube jsem videl par recenzi a musim rict opravdu slabota. System je dobrej pro lidi co s MDA posilaj jen sms a max volaj. Ale pro lidi co ho potrebuji k praci atd tak skoro nepouzitelnej
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

První fotografie tajného Asusu s Windows Phone 7

Příspěvek od Standa »

No k práci... výrazná většina uživatelů komunikátorů používá opravdu jen pár základních funkcí. Proto měl iPhone úspěch a ze stejného důvodu bude většině stačit i WP7. Tedy bohužel pro nás :-).
vaseks0001
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 218
Registrován: pon črc 06, 2009 14:08
Zařízení: HTC HD2

První fotografie tajného Asusu s Windows Phone 7

Příspěvek od vaseks0001 »

Presne no, ale zase na druhou stranu Microsoft chapu proc sel touhle cestou. Jeste tak pred 4 lety si lide kupovali pda a mda kdyz opravdu je meli k praci nebo proste vedeli vo cem to je a vyuzivali je na plno. Nebyl zadnej problem. Ale Dneska? se to rve vsude. Kupujou si to lidi co wm pristroje maji na sms, volani a hry nebo lidi co chcou jen machrovat. Vyskoci jim nejaka hlaska a pro ne to uz je na h***o a ja nevim co. Uz na to nadavaji, je to pro ne slozite. A ti lide na to nejvice nadavaj odsuzuji Windows. A proto microsoft se rozhodnul ze jde touhle cestou. Mohli udelat dve verze systemu jedna co bude pro lidi kteri wm pristroje maj na sms a volani a druha verze pro lidi co tenhle systen potrebujou na praci atd. Ne to vsechno omezit. Plnohodnotnej os bude tetka jen Android. Ale to se uvidi jak WP bude na trhu
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

První fotografie tajného Asusu s Windows Phone 7

Příspěvek od tslany »

Plnohodnotný OS, reps. náhrada za současné WM, je Windows for Embedded Handheld. Android mi moc jako plnohodnotný nepipadá, když se musí rootovat... :-)
Odpovědět

Zpět na „Další WP telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů