Acer M330

Diskuze věnovaná dalším chytrým telefonům se systémem Windows Phone
Odpovědět
CyberDeath
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: úte lis 22, 2016 18:16
Zařízení: Huawei Mate 10

Acer M330

Příspěvek od CyberDeath »

Recenze zde https://wmmania.cz/clanek/recenze-acer- ... 10-mobile/" onclick="window.open(this.href);return false;

Tak po zkušenostech s acer liquid jade primo který jsem díky zastavene podpore a tim zastaralem systemu ,vrátil do obchodu.
Jsem pred vánoci matce pořídil tuhle M330.Za 1670,- jde o super telefon v poměru cena výkon ... Navíc byl požadavek aby byl mensi nez 5".
Telefon na rozdíl od vlajkove lodi aceru ma aniversary update a aktualizace chodi ve stejný cas jako pro mou l950xl.
S Aniversary updatem ale telefon dostal divny lag ... Tzn odezva pri pohybu telefonem je taková zpomalena ... Ne ze by byl telefon zasekany ale reaguje trochu lagovite oproti l535. Ovsem stale reaguje lepe jak androidy za stejnou cenu a 1000x lepe nez jeji stary zasekany huawei y300.
Dale vypozorovala ze se telefon sem tam zaseka a je tak zpomaleny ze je nutno restartovat a vypinani pri tom trva velice dlouho...

Mam ale podezření ze za to muze fb a messeanger které hojně využívá a k pomalemu vypinani prispiva sd class 4 karta s velkým obsahem mp3.

Tento týden jsem pořídil druhy kousek pritelkyni , náhrada za l530 která zacla mit problémy s ukončováním odchoziho hovoru po 4s :-) ... A jako bonus poslední dobou vytočil hovor a po chvilce se ozvalo ze je obsazeno .... :-D , bez moznosti hovor na druhé straně zvednout.

No a z překvapením jsem zjistil ze telefon podporuje insider ! Tzn s posledním 726 release prewiev buildem , výše popsany lag stale pritomen ale odezva je oneco rychlejší... Zacykleni telefonu az po nutný restart zatím taky nepozorován

Takže problémy prvního kusu muzou byt i v tom ze jsem z threshold .26 který je vtelefonu aktualizoval ňa poslední aniversary bez hw resetu po aktualizaci. Zatímco u druhého kusu jsem hw reset udělal. Budu se muset zastavit a udělat HW reset ;-)

Jedna mala nevýhoda pro ty co nemaj neomezené sms je v tom ze z interpunkci odešle telefon jen 70 znaku do sms. Jedine reseni jak tomu predchzet je psát bez autokorekce.

Ovsem za tu cenu jde o luxus telefon ... A primy konkurent je ted jen drachzsi lumia 550 která ale nemá dual sim !
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Acer M330

Příspěvek od htcjirka »

Jedna mala nevýhoda pro ty co nemaj neomezené sms je v tom ze z interpunkci odešle telefon jen 70 znaku do sms. Jedine reseni jak tomu predchzet je psát bez autokorekce !
Tak to je logicke, takhle to funguje od jakživa a i tak to fungovat ma.
CyberDeath
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: úte lis 22, 2016 18:16
Zařízení: Huawei Mate 10

Acer M330

Příspěvek od CyberDeath »

Ano ale lumie maj funkci pro onezenou sadu která vyfiltruje spatne znaky sama a můžeš psát swipem atd ... Acer tohle nemá :-)
CyberDeath
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: úte lis 22, 2016 18:16
Zařízení: Huawei Mate 10

Acer M330

Příspěvek od CyberDeath »

Tak už jsem pořídil tyto telefony celkem 3ks a jeden mel vadny slot pro sd kartu vždy po par sekundách kartu odpojil.
Existuje několik verzi tohoto telefonu ... Ta s vadnou sd kartou nesla přehrát pres microsoft device recovery !


Za problémy ze zaseky mohla aktualizace z původní verze na aniversary bez hr. Po Hard resetu jsou všechny kusy ok. Jedine co zůstává je občasný drobny lag (zpozdeni) pri pouzivani telefonu.
Odpovědět

Zpět na „Další WP telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti