Zveřejnění updatu na Marketplace

Vše okolo vývoje aplikací pro platformy Windows Phone a Windows 10 Mobile
Odpovědět
zbynda01
nováček
nováček
Příspěvky: 48
Registrován: pát říj 17, 2008 11:19

Zveřejnění updatu na Marketplace

Příspěvek od zbynda01 »

Ahoj...
jaké máte zkušenosti se zveřejňovaním aktualizací na Marketplace? Update mojí aplikace byl schválený v neděli, v pondělí jsem ho publishnul a tak asi včera se začala na webu Marketplace zobrazovat nová verze. Update se mi na telefonu ještě ani neukázal a když předchozí verzi smažu a stáhnu ji z Marketplace znovu, tak mi to stáhne starou verzi aplikace. Tak se jenom bojím, jestli jsem omylem nenahrál starý xap :) Nebo jestli v důsledku změn ohledně W8 a WP8 všechno dlouho trvá?
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Zveřejnění updatu na Marketplace

Příspěvek od Flynn »

Mám pocit, že současná nečinnost MP souvisí s uragánem Sandy. Také jsem nedostal již pár dní aktualizace na nic a v pondělí mi nefungovala aplikace, která je spojena se serverem v USA (není typicky cloudová, ale moje data se ukládají na onen server). Psal jsem na podporu a autor app mi odepsal, že dotazem prověří fungování serveru a vzápětí napsal, že tam měli poruchu vlivem Sandy. Poté to již začalo fungovat.
zbynda01
nováček
nováček
Příspěvky: 48
Registrován: pát říj 17, 2008 11:19

Zveřejnění updatu na Marketplace

Příspěvek od zbynda01 »

Je to možné. Ten Marketplace je teď vůbec nějaký zmotaný - v infomaci o appce vidím správné číslo té nové verze, ale datum aktualizace tam je z dubna.
mceza

Zveřejnění updatu na Marketplace

Příspěvek od mceza »

Opráším staré téma - všimli jste si, jak krátce nyní trvá schvalování updatů? Kompletní update aplikace mi nyní MS schvaluje za 2-3 hodiny. To je velmi rychlé a moc se mi to líbí. Ovšem líbí se mi to zejména jako vývojářovi. Jako uživatel doufám, že tím neutrpěla kvalita schvalovacího procesu (ta by možná ještě chtěla trochu vylepšit...).
Igor Kulman
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 228
Registrován: stř bře 28, 2012 12:46
Zařízení: ano

Zveřejnění updatu na Marketplace

Příspěvek od Igor Kulman »

Moja skúsenosť je, že občas je update schválený aj do 10 minút, ale väčšinou to trvá tak 5 dní aj viac. Pri tých 2-3 hodinách by som tipoval, že to vôbec netestujú, už som o tom raz písal a viacero ľudí má rovnakú skúsenosť: http://blog.kulman.sk/few-thoughts-abou ... n-process/
rybar73
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 134
Registrován: úte zář 22, 2009 9:53
Zařízení: Samsung B7610, Samsung Omnia 7
Bydliště: Kopřivnice

Zveřejnění updatu na Marketplace

Příspěvek od rybar73 »

Mi se zase stalo ze schvalovaci proces prosel taky velmi rychle ale asi o dva dny pozdeji mi prisel report s chybou kterou mi doporucuji opravit (chyba textu s bilym tematem). Z toho usuzuji ze moza maji nejaky zpusob prioritniho testovani.
Ale jinak souhlasim ze z toho poroste presny cas schvaleni nejde urcit ale mozna to souvisi s vyse uvedenyma vecma.
BEZY
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 89
Registrován: čtv srp 30, 2007 2:21
Zařízení: Lumia 925
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Zveřejnění updatu na Marketplace

Příspěvek od BEZY »

Podle mě placený appky schvalují hned, ale free nechávaj čekat dýl... Když se posílal svoje svátky, tak běžná verze fakt trvala několik dní ale placená PRO prošla během 10 minut
Odpovědět

Zpět na „Programování a vývoj“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 50 hostů