100x Nokia Lumia pro Windows Phone vývojáře (diskuze)

Vše okolo vývoje aplikací pro platformy Windows Phone a Windows 10 Mobile
Odpovědět
Tomáš Slavíček
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 264
Registrován: stř srp 19, 2009 7:09
Zařízení: Nexus 5, Galaxy S3, Nokia X, iPad mini

100x Nokia Lumia pro vývojáře WP7

Příspěvek od Tomáš Slavíček »

Petrroll: Zatím bych se nestresoval, 100 lidí a 300 hotových aplikací snad tak rychle nebude... Ale tak nějak se už taky obávám, že to asi zase nevyjde... Ještě musím dořešit státnice a pak dokončit tu hru na zakázku (pro jednu významnou českou nadnárodní firmu). Oproti původním plánům mi zkrátili termín o měsíc, tak to budu stíhat jen tak tak (ale určitě se můžete těšit, bude to pěkné ;)
Sandak
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: ned led 31, 2010 19:12
Zařízení: Samsung Omnia 7, Nokia Lumia 800 Black
Kontaktovat uživatele:

100x Nokia Lumia pro vývojáře WP7

Příspěvek od Sandak »

Zajímalo by mě, jaká je konkurence. Kolik je přihlášených lidí :-) Na stránkách té soutěže, bohužel není vidět seznam registrovaných apps ani vývojářů.
Člověk potom neví jak moc se má stresovat a pospíchat s vývojem, nebo zda mým být v klídku 8-)
Martin Suchan
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1138
Registrován: pát bře 11, 2011 10:48
Zařízení: Nokia Lumia 925
Bydliště: Praha

100x Nokia Lumia pro vývojáře WP7

Příspěvek od Martin Suchan »

Muj odhad je, ze tech registrovanych v soutezi zatim bude tak max 10-20. Vetsinou to budou zname tvare, co uz nejakou appku publikovali a vytvorit tri nove nebude problem :) Ta stovka je na ceske pomery opravdu hodne, zalezi ale, jak moc se tam treba prihlasi novacci a studenti.
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

100x Nokia Lumia pro vývojáře WP7

Příspěvek od matoman »

No ja dnes koncim s druhou appkou :), snad zajtra dam vacsiu polovicu ten tretej.... zaujimalo by ma ci to potom este nejako budu hodnotit celkove prevedenie a tak a ci i schvalenu appku mozu vylucit (Samozrejme sa to snazim robit kvalitne).
Sandak
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: ned led 31, 2010 19:12
Zařízení: Samsung Omnia 7, Nokia Lumia 800 Black
Kontaktovat uživatele:

100x Nokia Lumia pro vývojáře WP7

Příspěvek od Sandak »

Už končíš druhou a zítra rozjedeš třetí jo? No koukám, že konkurence je veliká :-) to já ještě musím čekat zda mi schválí mojí 3. abych ji mohl začít dělat, ale nejdřív musím dodělat druhou ... Bohužel jednu z těch tří mi zamítli, že ji někdo registroval dříve :-(
Petrroll
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 92
Registrován: sob bře 06, 2010 15:24
Zařízení: Samsung galaxy S

100x Nokia Lumia pro vývojáře WP7

Příspěvek od Petrroll »

Heh, takže s výhledem, že ty tři dodělám tak do měsíce dvou, se asi můžu jít pomalu zahrabat. Chtělo by to z MS dostat seznam, přece jenom, takhle se stresuju a flákám školu jenom kvůli Lumii :D
Uživatelský avatar
Robert Varga
smartguru
smartguru
Příspěvky: 607
Registrován: ned dub 03, 2011 15:07
Zařízení: HTC Titan

100x Nokia Lumia pro vývojáře WP7

Příspěvek od Robert Varga »

JJ, bude zveřejňován seznam, takže budeš vidět jak na tom jsi. Ze začátku to bude rychlovka, pak se to ale utlumí. Myslím, že 100 vývojářů, kteří udělají úspěšně 3 aplikace (už jen projít schvalovacím procesem s jednou aplikací pro začátečníka nemusí být snadný, a může to trvat několik týdnů :-D), to je docela hodně na naše poměry a mládí platformy. Hlavně víru! :-D

//Třetí appka ve fázi 50% done http://www.nabody.cz/commingsoon.png (RSS čtečka je pouze doplňující funkčnost, jinak stále platí že neslušně-jednoduché-RSS-čtečky ne)
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

100x Nokia Lumia pro vývojáře WP7

Příspěvek od matoman »

Roberte, co to mas za Tool v pozadi? :)
Tomáš Slavíček
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 264
Registrován: stř srp 19, 2009 7:09
Zařízení: Nexus 5, Galaxy S3, Nokia X, iPad mini

100x Nokia Lumia pro vývojáře WP7

Příspěvek od Tomáš Slavíček »

Přesně tak, co to je za tool? To je generátor Windows Phone aplikací? :D

PS. a pak, že Robert nebude soutěžit ;) Ale tak to má být!
MartinKase
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: čtv zář 22, 2011 18:00
Zařízení: Nokia lumia 800
Bydliště: Ústí nad Labem

100x Nokia Lumia pro vývojáře WP7

Příspěvek od MartinKase »

Už mám všechny 3 aplikace schválené a 2 z nich na marketu, takže kdeby my někdo chtěl přispět stažením tak tady :).
http://www.windowsphone.com/cs-CZ/apps/ ... b99c676afb" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.windowsphone.com/cs-CZ/apps/ ... 37bb11ac7e" onclick="window.open(this.href);return false;
PS: Docela by mi to bodlo kdeby jste si to klidně jen stáhli a smazali ;)
baxx007
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: stř úno 01, 2012 16:26
Zařízení: Nokia
Bydliště: Brno

100x Nokia Lumia pro vývojáře WP7

Příspěvek od baxx007 »

Odeslal sem popis 5 aplikací, tak doufám, že mi aspoň 3 z nich uznají.
premikkoci
smartguru
smartguru
Příspěvky: 746
Registrován: stř dub 21, 2010 22:24
Zařízení: iPhone 4S, iPad 2

100x Nokia Lumia pro vývojáře WP7

Příspěvek od premikkoci »

Co třeba udělat aplikaci se zákony ČR? Nebo české filmové hlášky? To si stáhne každý.
Sandak
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: ned led 31, 2010 19:12
Zařízení: Samsung Omnia 7, Nokia Lumia 800 Black
Kontaktovat uživatele:

100x Nokia Lumia pro vývojáře WP7

Příspěvek od Sandak »

Tak a je to tu.. Na stránkách soutěže se konečně objevil seznam registrovaných aplikací. Sice aktuální k 2.2 ale aspoň pro představu...
Prozatím 42 registrovaných soutěžících k datu 2.2.. Přijde vám to hodně nebo málo?
Vladimír Maška
nováček
nováček
Příspěvky: 48
Registrován: úte lis 22, 2011 5:40
Zařízení: Nokia Lumia 925

100x Nokia Lumia pro vývojáře WP7

Příspěvek od Vladimír Maška »

Mě to přijde docela hodně. Na druhou stranu první vlna registrací už zřejmě proběhla a přibývat to bude asi pomaleji.
Tomáš Slavíček
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 264
Registrován: stř srp 19, 2009 7:09
Zařízení: Nexus 5, Galaxy S3, Nokia X, iPad mini

100x Nokia Lumia pro vývojáře WP7

Příspěvek od Tomáš Slavíček »

No, uvidíme, jak rychle budou lidi programovat. Doufám, že aplikace budou podléhat ještě nějaké "výstupní kontrole kvality"... Protože už včera prolétla Twitterem docela velká vlna nesouhlasu. Ale ten seznam je zajímavý :)
Dokonce se tam najdou i programátorky... Konkrétně na dílo Veronika Dlouhá: Erotické povídky budu docela zvědavý :D
Martin Suchan
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1138
Registrován: pát bře 11, 2011 10:48
Zařízení: Nokia Lumia 925
Bydliště: Praha

100x Nokia Lumia pro vývojáře WP7

Příspěvek od Martin Suchan »

Uz 42? No to jsem zvedav na vysledne aplikace a jejich kvalitu - aby potom nebyl Marketplace plny jednoucelovych zbytecnosti :roll:
Ono vymyslet 100x3 originalni aplikace a kvalitne je dotahnout do konce neni jen tak.

Ja vcera cely den zapasil s aktualizaci zivych dlazdic z BackgroundAgenta a posilani dat mezi agentem a aplikci pres isolated storage a docela mi to stacilo, nicmene prvni appka je uz na dobre ceste :)
Uživatelský avatar
Fixie
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 210
Registrován: pát kvě 13, 2011 14:21
Zařízení: Omnia W

100x Nokia Lumia pro vývojáře WP7

Příspěvek od Fixie »

Tomáš Slavíček píše:No, uvidíme, jak rychle budou lidi programovat. Doufám, že aplikace budou podléhat ještě nějaké "výstupní kontrole kvality"... Protože už včera prolétla Twitterem docela velká vlna nesouhlasu. Ale ten seznam je zajímavý :)
Dokonce se tam najdou i programátorky... Konkrétně na dílo Veronika Dlouhá: Erotické povídky budu docela zvědavý :D
Tam bych se o 50 downloadů nebál :D

Jinak kvalita některých mě překvapila, jak negativně tak pozitivně.
Tomáš Slavíček
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 264
Registrován: stř srp 19, 2009 7:09
Zařízení: Nexus 5, Galaxy S3, Nokia X, iPad mini

100x Nokia Lumia pro vývojáře WP7

Příspěvek od Tomáš Slavíček »

Ještě jsem jim poslal mail... Snad jejich odpověď nějak urovná tuhle vyhrocenou atmosféru.
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

100x Nokia Lumia pro vývojáře WP7

Příspěvek od matoman »

Necromane:
MHD+ Uživatel by si mohl uložit nejčastěji hledané trasy buď do favorites, nebo jako live tiles. jedním kliknutím by tak třeba zjistil, kdy mu jede bus z Hradce Králové do Prahy, pokud to často hledá. Už sice existují různé hledače spojů, ale toto pokud vím nikde není. Cílem není plný klient, ale využití live tiles pro časté tasky.
a
Odjezdy na Live Tile (pracovni nazev) Jednoducha aplikace, ktera po zadani odkud, kam a linka, vytvori livet ile, aktualizovany raz za pul hodiny, ktery zobrazi odchody linky ze zastavky na nejblizsi hodiny (cca 5hodin dopredu, je to dobre, pokud by akutalizace neprebehla), po kliku se otvori idos s detailem celeho dne.
Vidim sme mali skoro rovnaky napad :)
Martin Suchan
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1138
Registrován: pát bře 11, 2011 10:48
Zařízení: Nokia Lumia 925
Bydliště: Praha

100x Nokia Lumia pro vývojáře WP7

Příspěvek od Martin Suchan »

No, hlavne jsem pozdeji zjistil, ze WMM Jizdni rady uz presne tuto funkci umi, take nakonec tuto vec resit nebudu :)
Odpovědět

Zpět na „Programování a vývoj“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 43 hostů