Nahrání aplikace do telefonu bez Marketplace

Vše okolo vývoje aplikací pro platformy Windows Phone a Windows 10 Mobile
Odpovědět
Bibo
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: čtv zář 22, 2011 9:16
Zařízení: iPhone 5

Nahrání aplikace do telefonu bez Marketplace

Příspěvek od Bibo »

Mám zapůjčený telefon s WP7 a aktualizací mango. Nemám ho na moc dlouho, takže se nechci zdržovat s nutností schválení aplikace a přidání na marketplace, ale chtěl bych rovnou testovat aplikaci v mobilu. Jaké mám možnosti?

Hledal jsem a našel jsem, že mohu na market přidat aplikaci jako beta a jen pro pozvané testery, ale to taky prochází schvalovacím procesem že? Takže spíš bych potřeboval odemknout mobil. Mohu odemknout mobil, který byl aktualizován na Mango? (pokud před tím nebyl odemknut) A pokud ano tak dáte mi prosím odkaz na nejnovější návod (klidně anglicky).

Když jsem hledal nějaké informace, tak tam byla zmínka o Chevronu a licenci za $9. Já hledám pokud možno, tak úplně zadarmo řešení. No a u této informace jsem taky našel zmínku, že je to alternativa k placení vývojářského účtu ($99) a teď jsem to úplně nepochopil. Když bych měl tento účet, tak mohu rovnou testovat aplikace v mobilu bez marketplacu? A platí to i pokud si tento účet zřídím zadarmo přes dreamspark?

Díky za vysvětlení :)
Bibo
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: čtv zář 22, 2011 9:16
Zařízení: iPhone 5

Nahrání aplikace do telefonu bez Marketplace

Příspěvek od Bibo »

Tak jsem měl pravdu s tím, že jako oficiálnímu vývojáři se mobil odemkne a to platí i pro studenta vývojaře, takže toto řešení je pro mě nejlepší a může se tento příspěvek zamknout.
Odpovědět

Zpět na „Programování a vývoj“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 hostů