[DOTAZ] Lze po instalaci her z sd karty,kartu vyjmout?

Máte tip na zajímavou hru pro Windows Phone či Windows 10 Mobile? Podělte se o něj s ostatními!
Odpovědět
tuta
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 165
Registrován: stř pro 25, 2013 20:11
Zařízení: Nokia Lumia 930

[DOTAZ] Lze po instalaci her z sd karty,kartu vyjmout?

Příspěvek od tuta »

Dobrý den.
Chci stáhnout ze stránek Windows phone hry a aplikace zdarma pro LUmii 520.Chci to udělat ručně do PC a poté nakopírovat do rootu sd karty.Po instalaci z sd karty do mobilu,mohu tu sd kartu vytáhnout a nechat telefon po nainstalování bez ní?Myslím,že ano,ale raději se zeptám.
Děkuji.

Ještě podotázka,proč mám některé stáhlé hry z Widows phone v počítači jako zamčené?
A ty zámečky jsou vidět pouze při umístění další hry do složky,když ji chci stáhnout,když složku v PC se stáhlýma hrama otevřu normálně ,tak nic zamčeného není?
http://www.imagehosting.cz/?v=sdses.png" onclick="window.open(this.href);return false;
Simon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 462
Registrován: pon led 21, 2013 10:21
Zařízení: Nokia Lumia 900 Cyan + Nexus 7 II

Lze po instalaci her z sd karty,kartu vyjmout?

Příspěvek od Simon »

Prečo to komplikovať...veď pokiaľ viem tak staci dat instalovat na WP strankach a ono mi to same instaluje do telefonu kdyz sem pripojenej k internetu, ne snad?
tuta
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 165
Registrován: stř pro 25, 2013 20:11
Zařízení: Nokia Lumia 930

Lze po instalaci her z sd karty,kartu vyjmout?

Příspěvek od tuta »

Mě to zatím nejde,musím telefon přihlásit i s číslem a to jsem ještě neudělal protože převádím na novou simku ,která se vložila do Lumie staré číslo,to se převede 31.12.Rději počkám,až se tak stane,at v tom není chaos.
Simon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 462
Registrován: pon led 21, 2013 10:21
Zařízení: Nokia Lumia 900 Cyan + Nexus 7 II

Lze po instalaci her z sd karty,kartu vyjmout?

Příspěvek od Simon »

Stači mať zapnute "Najít muj telefon" nie?
Pripadne rovno z Marketplace v mobile a je to.
mceza

Lze po instalaci her z sd karty,kartu vyjmout?

Příspěvek od mceza »

SIMkarta nemá na nákup aplikací žádný vliv (tedy kromě možnosti platit přes operátora, to v případě freeware aplikací ale nehrozí).

Aplikace můžeš tak do telefonu stáhnout i když v něm není vložena SIMkarta. Pokud máš možnost připojit telefon na wifi, tak se vykašli na nějaké stahování přes počítač. I v případě, že si aplikaci stáhneš do počítače, tak po nakopírování do telefonu je při instalaci třeba být připojen k internetu a být přihlášen pod Live ID účtem. Telefon totiž ověřuje aktuálnost a legálnost instalace (zda máš nejnovější verzi a zda je free nebo ji máš zaplacenou).

Chaos v ničem nebude. SIMky v telefonu můžeš měnit dle libosti. Rozhodující je Live ID účet, který je vázán na Microsoft, nikoli na SIMku.

EDIT: Ty zámečky pravděpodobně ukazují, že jsou soubory digitálně podepsány a zašifrovány. MS všechny instalační soubory šifruje, aby se tak zamezilo jejich nelegálnímu stahování, crackování a distribuci.

EDIT2: Vzhledem k tomu, že Windows Phone v tuto chvíli neumožňuje instalaci aplikací jinam než do interní paměti telefonu, tak bych se vyjmutí nebál. Je to jako vyndat CD z mechaniky po instalaci programu... A i kdyby to tak nešlo - co by se stalo, kdyby si ji vyjmul? V nejhorším případě by aplikace nefungovala...
tuta
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 165
Registrován: stř pro 25, 2013 20:11
Zařízení: Nokia Lumia 930

Lze po instalaci her z sd karty,kartu vyjmout?

Příspěvek od tuta »

Mě to nedokáže najít telefon,ted jsem to zkoušel.
V tom telefonu jsem přihlášen já Microsoft účtem,ale né žádným emailem.Telefon je dcery,ta tam má nastavený svůj email,já tam svůj nedával-aby mi na její telefon nechodily moje emaily.Může to být problém?

http://www.imagehosting.cz/?v=8ntn.png" onclick="window.open(this.href);return false;

proto tam ty hry chci přes kompl
mceza

Lze po instalaci her z sd karty,kartu vyjmout?

Příspěvek od mceza »

Microsoft účet obsahuje i službu e-mail. A je ve tvaru [email protected]

Aby bylo možné instalovat (jakkoli!) aplikace, tak je třeba, aby byl v telefonu MS účet nastaven. Doporučuji dceři vytvořil vlastní Microsoft účet (a nenastavovat žádné platební údaje :wink: ).

Jak to celé funguje doporučuji nastudovat zde: http://www.windowsphone.com/cs-cz/how-t ... ws-phone-8" onclick="window.open(this.href);return false;
O MS účtu konkrétně tady: http://www.windowsphone.com/cs-CZ/how-t ... ft-account" onclick="window.open(this.href);return false;

EDIT: Aby byl telefon lokalizován přes web, musí být připojen k internetu, přihlášen pod daným MS účtem a mít povoleno zjišťování polohy.
tuta
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 165
Registrován: stř pro 25, 2013 20:11
Zařízení: Nokia Lumia 930

Lze po instalaci her z sd karty,kartu vyjmout?

Příspěvek od tuta »

Můžu u svého Windows Phone účtu jak jsou osobní údaje -Upřednostňovaný kontaktní e-mail-muj email,dát aktualizovat a napsat tam dceřin.Tudíž tím umožním komunikaci mezi Windoes phone a telefonem?

http://www.imagehosting.cz/?v=sshot41.png" onclick="window.open(this.href);return false;

Vidím to poprvé,mám v tom chaos,děkuju za rady.
mceza

Lze po instalaci her z sd karty,kartu vyjmout?

Příspěvek od mceza »

Ne, pokud otmu rozumím, tak tento e-mail by mě sloužit jako záložní například při ztrátě hesla, k zasílání např. právě informací o poloze a podobně. Stále to bude váš účet. Ne dcery.

(nejen) Microsoft razí myšlenku, že jeden účet = jeden člověk. Proto doporučuji dceři vytvořit vlastní účet. Tím oddělíte veškeré maily, SkyDrive, telefonní seznam a prostě vše, co máte na svém účtu vy od dcery. Je to zadarmo, trvá to pár vteřin a bude to pro všechny jednodušší.

Pak stačí se jen pod účtem přihlásit do telefonu a užívat si skvělého OS. (Pokud už tam nějaký účet nastaven je, je třeba u telefonu provést hard reset).
tuta
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 165
Registrován: stř pro 25, 2013 20:11
Zařízení: Nokia Lumia 930

Lze po instalaci her z sd karty,kartu vyjmout?

Příspěvek od tuta »

Ok a jak mám udělat,aby zmizel můj učet z toho jejího telefonu,tam žádný v emaily+učty- odstranit,smazat nevidím.
edit:
jo už jsi to dopsal :o)
Tovární nastavení nestačí nebo je to to samé jak hard reset?
Simon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 462
Registrován: pon led 21, 2013 10:21
Zařízení: Nokia Lumia 900 Cyan + Nexus 7 II

Lze po instalaci her z sd karty,kartu vyjmout?

Příspěvek od Simon »

Vratit do tovarniho nastaveni.
mceza

Lze po instalaci her z sd karty,kartu vyjmout?

Příspěvek od mceza »

Nastavení - O systému - Obnovit tovární nastavení. Pozor, z telefonu se smažou veškerá data.
tuta
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 165
Registrován: stř pro 25, 2013 20:11
Zařízení: Nokia Lumia 930

Lze po instalaci her z sd karty,kartu vyjmout?

Příspěvek od tuta »

OK,tak jsem to udělal ,vytvořil nový microsoft účet na mladou,přidal jí let,přihlásil se tím v telefonu a taky k emailu.
Ted s tím půjdu ke známýmu na wifinu,zaktualizuju to a snad pak pujdou dělat věci dál.
Díky.
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Lze po instalaci her z sd karty,kartu vyjmout?

Příspěvek od mimonaut »

Telefon nepřijde obnovením o aktualizace. Pokud jsi měl zaktualizováno už předtím, máš i teď
Odpovědět

Zpět na „Hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 53 hostů