[hra] Asphalt 7: Heat - závodní

Máte tip na zajímavou hru pro Windows Phone či Windows 10 Mobile? Podělte se o něj s ostatními!
Menty
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 198
Registrován: úte led 03, 2012 18:41
Zařízení: Nokia Lumia 920, 820, 830, Galaxy A5

[Hra] - Asphalt 7: Heat

Příspěvek od Menty »

Tady jde o princip. Takhle dobrá hra a na WP7 nejde i přesto, jak Microsoft kdysi deklaroval, že na WP7 budou ty nejlepší herní tituly. Sliby, chyby.
FraDiavolo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 100
Registrován: pon led 07, 2013 20:23
Zařízení: Nokia Lumia 920

[Hra] - Asphalt 7: Heat

Příspěvek od FraDiavolo »

Jde vám založit účet pro hraní přes internet?
Richard Bláha
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 53
Registrován: čtv bře 08, 2012 11:33
Zařízení: Microsoft Lumia 950 - DT900

[Hra] - Asphalt 7: Heat

Příspěvek od Richard Bláha »

Kdo to hraje, když tak napište nick, ať můžeme soupeřit. :-D Já mám stejně jako na Xboxu "Richard Blaha".
Jabarkas
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: ned čer 17, 2012 18:38
Zařízení: Nokia Lumia 820

[Hra] - Asphalt 7: Heat

Příspěvek od Jabarkas »

Na WP central si uživatelé stěžují, že spiderman a batman běhají ještě hůře (nízké fps). Docela zajímavé... Hardware WP telefonů sice není absolutní špička, ale s tímhle by problémy mít ještě nemusely. Nevylučoval bych, že chyba je na straně výrobce her.
hudyss
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 406
Registrován: pát led 19, 2007 17:07
Zařízení: Google Pixel 2

[Hra] - Asphalt 7: Heat

Příspěvek od hudyss »

Hra je uplne v pohode. Sice na tabletu se to hraje lepe, ale na zkraceni dlouhe chvile to staci :)
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

[Hra] - Asphalt 7: Heat

Příspěvek od mimonaut »

chyba je samozřejmě na straně gameloftu, který (což je pochopitelné) do konverze na wp nechtěl cpát příliš velké částky, protože by se mu to nevyplatilo. Bohužel, ta samá hra běhá na slabším železe na droidu lépe..
Velká škoda.
BTW hodnocení na marketplace, kde jsem si stěžoval na low fps bylo vymazáno.. Není to pěkná podívaná..
Jabarkas
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: ned čer 17, 2012 18:38
Zařízení: Nokia Lumia 820

[Hra] - Asphalt 7: Heat

Příspěvek od Jabarkas »

Asphalt 7 mi na Lumii 820 běhá ještě hezky, byť to příležitostně lehce škubne. Teď je ale dobrej joke Temple run. Jako aby na tohle nestačilo dvpujádro a 512 RAM... :)
Solverv
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob bře 23, 2013 12:15
Zařízení: HTC HD7

[Hra] - Asphalt 7: Heat

Příspěvek od Solverv »

rozchodím to aj na wp 7.8 ? htc hd7
bouskat
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 447
Registrován: ned pro 23, 2012 7:57
Zařízení: Nokia N97, Lumia 920, 950XL
Bydliště: Brno, Černovice
Kontaktovat uživatele:

[Hra] - Asphalt 7: Heat

Příspěvek od bouskat »

Za sebe hlásím absolutní plynulost...
Jabarkas
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: ned čer 17, 2012 18:38
Zařízení: Nokia Lumia 820

[Hra] - Asphalt 7: Heat

Příspěvek od Jabarkas »

Solverv píše:rozchodím to aj na wp 7.8 ? htc hd7
Je to hra jen na WP8 a ještě funguje jen na těch s 1024 RAM (aktuálně 4 telefony).
bouskat píše:Za sebe hlásím absolutní plynulost...
Už se staly i divnější věci... Při hře už mi také většinou neškube, ale to odpočítávání před startem občas s nějakým viditelným zpomalením je. Byť hra jako celek pak běží dobře.
MikeyMCZ
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 232
Registrován: sob úno 02, 2013 0:03
Zařízení: Nokia Lumia 920

[Hra] - Asphalt 7: Heat

Příspěvek od MikeyMCZ »

K dispozici je nova aktualizace, zda se mi, ze je hra plynulejsi - ikdyz, mne se zdala plynula vzdy. :) Vice treba zde: http://www.wpcentral.com/asphalt-7-heat ... -file-size" onclick="window.open(this.href);return false;
hamoun
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 325
Registrován: úte úno 05, 2013 8:48
Zařízení: Nokia 930 (W10M)

[Hra] - Asphalt 7: Heat

Příspěvek od hamoun »

taky jsem stahnul, ale jeste nehral (po aktualizaci), jen jsem koukal, ze se stahuje prave jen 512MB. hra mi jela uplne krasne i pred tim ... ale vylozene hrac nejsem, hraju jednou za cas na chvilku. a hra je paradni :)
Richard Bláha
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 53
Registrován: čtv bře 08, 2012 11:33
Zařízení: Microsoft Lumia 950 - DT900

[Hra] - Asphalt 7: Heat

Příspěvek od Richard Bláha »

přestože hra běžela dosud plynule, taky jsem zkusil stáhnout ... ouha, přestože jsem měl asi 700 MB volných, instalace opět přerušena pro nedostatek paměti a nyní mám volných 32 kB .. hupíjajou
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

[Hra] - Asphalt 7: Heat

Příspěvek od mimonaut »

Za mne hlásím konečně plynulou jízdu. Očividně za to může vypnutí jinak efektních, ale výpočetně náročných shaderů, např. odlesk světla od silnice apod.
takže hra na první pohled nevypadá už tolik "wow", ale konečně se výborně hraje.
EmteC.C
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon dub 08, 2013 20:20
Zařízení: HTC Windows Phone 8S by HTC

[Hra] - Asphalt 7: Heat

Příspěvek od EmteC.C »

Mám dotaz pojede mi po update této hry na mobilu HTC 8S ? 512 mb - ram a 2jádro díky za odpoveď 8-)
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

[Hra] - Asphalt 7: Heat

Příspěvek od mimonaut »

jj. mělo by, jen musíš mít dost místa. Ideální je stáhnout hru z webového store na SD kartu a instalovat z SD karty.
EmteC.C
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon dub 08, 2013 20:20
Zařízení: HTC Windows Phone 8S by HTC

[Hra] - Asphalt 7: Heat

Příspěvek od EmteC.C »

No když to stáhnu s windows store přes - Stáhnout a nainstalovat ručně a připojený mobil k pc a dám to na SD kartu tak to je sice na SD kartě ale instaluje se do mobilu zkušenost s ostatních her.. A kolik je potřeba volného místa k instalaci hry, protože mám pameť telefonu omezenou pouze na 1,3 gb a stoho 700MB volných :/ Dále mám hru v mobilu a objevila se mi v Nepodporované Aplikace a hry nechápu proč :???: důvod proč to musím stahovat do pc a dávat do mobilu je že když to chci stáhnout pomoci windows store přímo do mobilu, který je k pc připojený tak mobil nereaguje objeví se kontakuji váš telefon ale pak se objeví ( Pokusili jsme se odeslat do telefonu požadavek na stažení, ale nedostali jsme z něj žádnou odpověď ) .. díky za odpoveď. :???:
FraDiavolo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 100
Registrován: pon led 07, 2013 20:23
Zařízení: Nokia Lumia 920

[Hra] - Asphalt 7: Heat

Příspěvek od FraDiavolo »

To stažení do telefonu kliknutim na stránkách Store v PC s připojenim telefonu kabelem nijak nesouvisí. Prostě to kontaktuje telefon přes jeho internetový připojení a přes něj to pak taky stahuje onu aplikaci.
EmteC.C
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon dub 08, 2013 20:20
Zařízení: HTC Windows Phone 8S by HTC

[Hra] - Asphalt 7: Heat

Příspěvek od EmteC.C »

Pokud jsem to pochopil měl bych hru stáhnout přes jeho internetové připojení / wifi ? A pak hra půjde?
karelchadim
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 490
Registrován: stř říj 05, 2011 7:16
Zařízení: P9 lite|P8 lite|Lumia 830|HTC 8x|LG Optimus 7

[Hra] - Asphalt 7: Heat

Příspěvek od karelchadim »

stažení hry ze storu do počítače je jen kvůli tomu že při omezeném místě v mobilu se může stát, že nepůjde hra stáhnout přímo do telefonu, samotná instalace z karty se opět instaluje do paměti telefonu, někdo tu ale vysledoval, že do telefonu se mu hru nepodaří stáhnout přímo ale při stejně volné paměti se mu ji podaří alespoň nainstalovat z karty

ta instalace přímo ze storu se snaží kontaktovat telefon ve kterém by mělo být nastavené pod položkou "najít můj telefon" odesílat aplikace do telefonu pomocí nabízených oznámení (nikoliv SMS) a nedělá to nic jiného, že odpadne hledání té samé aplikace, kterou si prohlížím na počítači, znovu ve storu v mobilu
Odpovědět

Zpět na „Hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů