[App] Kdo chce být milionářem?

Máte tip na zajímavou hru pro Windows Phone či Windows 10 Mobile? Podělte se o něj s ostatními!
Odpovědět
Bibo
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: čtv zář 22, 2011 9:16
Zařízení: iPhone 5

[App] Kdo chce být milionářem?

Příspěvek od Bibo »

Po delší době přicházím s novou aplikací a tentokrát jsem vytvořil mobilní variantu známé televizní soutěže.

Myslím si, že pravidla nemusím nějak vysvětlovat, tak snad jenom úpravy. V rozstřelu je dán časový limit podle obtížnosti otázky, kdy musí člověk správně seřadit odpovědi jinak nepostupuje. Pak už slouží čas výhradně jen pro počítání skóre. Nápovědy jsou potom klasické a snad jen bych upozornil, že je možné, že Vám mohou poradit špatně (přítel na telefonu nebo diváci, 50:50 samozřejmě ne :grin: ). Otázek je aktuálně něco málo přes 2 tisíce a s další aktualizací je plánuji rozšířit, takže pokud by měl někdo zájem, tak určitě mi může pomoci :) Stejně tak budu rád pokud budete psát Vaše nápady na vylepšení a co by podle Vás bylo potřeba změnit.

Aplikaci jsem dal placenou za minimální částku, protože přeci jen jsem se s tím nějakou dobu dělal :P Trial verzi můžete vyzkoušet do 8. otázky.

Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek
Pepa
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: úte bře 27, 2012 18:55
Zařízení: Nokia

[App] Kdo chce být milionářem?

Příspěvek od Pepa »

pekna hra, ale nektere otazky u roztrelu jsou docela tezky :D
martintrojanek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 242
Registrován: sob kvě 14, 2011 16:13
Zařízení: Nokia Lumia 1520 Black Windows Phone 8.1 GDR1 DP

[App] Kdo chce být milionářem?

Příspěvek od martintrojanek »

kru jsem zakoupil, abych podpořil autora, pěkná hra, kdysi jsem něco v tomto stylu dělal pro Windows mobile (http://stahovat.okamzite.eu/news.php?readmore=879" onclick="window.open(this.href);return false;) a co určitě dle mého názoru zaslouží zlepšit je přechody mezi otázkami, odpověďmi atd., hlavně co se týče zvukových předělů, takhle je to všechno osekaný, něco hraje celé, něco sotva půlku, působí to dost amatérsky... ale jak říkám, hra je dobrá, tak držím palce při zlepšování :)
Bibo
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: čtv zář 22, 2011 9:16
Zařízení: iPhone 5

[App] Kdo chce být milionářem?

Příspěvek od Bibo »

Ano, je pravda, že ten zvuk musím ještě trochu upravit. Ono na jednu stranu jsem chtěl vyhovět lidem, co by rádi rychle odpovídali na otázky a zase i vyhovovat lidem, kteří jsou i na ty efekty. Musím na tom zapracovat a vymyslet, jak co nejlépe to podat :)
Simon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 462
Registrován: pon led 21, 2013 10:21
Zařízení: Nokia Lumia 900 Cyan + Nexus 7 II

[App] Kdo chce být milionářem?

Příspěvek od Simon »

Myslím klasické nastavenie -> Zvuky On/Off, Efekty On/Off by vyhoveli každému užívatelovi :)
Odpovědět

Zpět na „Hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů