[Hra] Rune Legend

Máte tip na zajímavou hru pro Windows Phone či Windows 10 Mobile? Podělte se o něj s ostatními!
Odpovědět
Tomáš Slavíček
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 264
Registrován: stř srp 19, 2009 7:09
Zařízení: Nexus 5, Galaxy S3, Nokia X, iPad mini

[Hra] Rune Legend

Příspěvek od Tomáš Slavíček »

Včera se konečně objevila na marketplace hra Rune Legend od českého studia Dreadlocks. Troufnu si tvrdit, že je to zatím opravdu nejpropracovanější česká hra :)

Obrázek

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=GzxNNkCtnGg[/youtube]
Krusty
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: čtv srp 25, 2011 20:38
Zařízení: iPhone 6 64GB
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

[Hra] Rune Legend

Příspěvek od Krusty »

Tak tahle hra se mi zdá po určité době hodně stejnorodá- příběhovou linii to úplně zabijí. Jinak po grafické stránce hodně povedená hra ;-) P.S: taky Vám blbne hudba?
Tomáš Slavíček
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 264
Registrován: stř srp 19, 2009 7:09
Zařízení: Nexus 5, Galaxy S3, Nokia X, iPad mini

[Hra] Rune Legend

Příspěvek od Tomáš Slavíček »

Bejeweled máš taky pořád o tom samém... I když i já bych tady taky uvítal trochu různorodost, víc bonusových levelů apod. S tou hudbou, myslíš takové drobné zasekávání během gameplaye? Už jsem to autorům reportoval. Ale možná je to tak nahrané schválně, do sluchátek to zní OK.
Krusty
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: čtv srp 25, 2011 20:38
Zařízení: iPhone 6 64GB
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

[Hra] Rune Legend

Příspěvek od Krusty »

Jo přesně to jsem měl namysli :)
marcs
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: pát lis 25, 2011 6:09
Zařízení: Dell Venue Pro
Bydliště: Černá Hora

[Hra] Rune Legend

Příspěvek od marcs »

Graficky povedená hra, ale po čase nudnější a na můj vkus moc krátká, dohráno dřív než jsem myslel
Sirall
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pon led 09, 2012 0:37
Zařízení: hTC HD7

[Hra] Rune Legend

Příspěvek od Sirall »

Zdravím,

jsem programátor hry z týmu Dreadlocks. Nejprve bych rád poděkoval za feedback:)
Krusty píše:P.S: taky Vám blbne hudba?
Na problému s hudbou již pracujeme. Můžete mi prosím napsat, na jakém zařízení se chyba projevuje?? K dispozici máme 4 zařízení, ale ani na jednom chyba není.
Krusty píše:Tak tahle hra se mi zdá po určité době hodně stejnorodá- příběhovou linii to úplně zabijí.
V příběhovém módu se postupně mění velikost hry a tedy i obtížnost, můžete mi prosím napsat, co přesně myslíte stejnorodostí? :)
marcs píše:Graficky povedená hra, ale po čase nudnější a na můj vkus moc krátká, dohráno dřív než jsem myslel
Příběhový mód je opravdu hlavně o vyprávění příběhu a sbírání run, pokud Vám přijde krátký, doporučuji se pustit do rychlé hry, jsou tam tři druhy obtížnosti + automaticky stoupající obtížnost a počet plánů je neomezený. Nikdy tedy všechny plány nedohrajete:)

Do dalších updatů chystáme nové předpřipravené plány do jednotlivých módu a v některým z budoucích updatů bychom rádi přinesli další mód, který přinese trochu odlišnou hru. Určitě tedy je ještě na co se těšit. Všechny přídavky jsou navíc pro hráče, kteří si hru zakoupili zdarma:)
Tomáš Slavíček
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 264
Registrován: stř srp 19, 2009 7:09
Zařízení: Nexus 5, Galaxy S3, Nokia X, iPad mini

[Hra] Rune Legend

Příspěvek od Tomáš Slavíček »

Jinak připomínám pěkný rozhovor s autory, který vyšel na Windows magazínu: http://winmag.cz/interview-dreadlocks/
Krusty
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: čtv srp 25, 2011 20:38
Zařízení: iPhone 6 64GB
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

[Hra] Rune Legend

Příspěvek od Krusty »

Mám samsung omnia 7 oficiální mango... Stejnorodostí hsem myslel, že musím stále dělat to samé. Hru by jste mohli oživit např. Hrou se zabíjením brouků, nebo challengemi kterou jsou v PQ 2 .. ;-)
Tomáš Slavíček
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 264
Registrován: stř srp 19, 2009 7:09
Zařízení: Nexus 5, Galaxy S3, Nokia X, iPad mini

[Hra] Rune Legend

Příspěvek od Tomáš Slavíček »

No, v tomhle je výborné např. Plants vs. Zombies, hrajete dva nebo tři levely - a ve chvíli, kdy už by to pomalu začalo být pořád stejné, tak přijde změna a gameplay se na chvíli změní na úplně jiný styl hraní (ala bonusové kolo). Tím se to obrovsky oživí :) Nebo po pár levelech přibyde nový herní prvek... Ale je pravda, že existují různé hry (i velice hratelné), které se bez toho třeba obejdou a přitom také nenudí.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

[Hra] Rune Legend

Příspěvek od Jiří Hrma »

Hra je nyní dočasně ve slevě za 42 Kč :)
http://smartmania.cz/smartmarket/rune-legend-554" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „Hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 65 hostů