hry na windows phone

Máte tip na zajímavou hru pro Windows Phone či Windows 10 Mobile? Podělte se o něj s ostatními!
Odpovědět
Dominik556
nováček
nováček
Zařízení: omnia 7

hry na windows phone

Příspěvek od Dominik556 » sob pro 17, 2011 15:45

Zdravím. Teď vyšlo GTA 3 na iOS a Android a znovu ve mě oživilo myšlenku, jak je na tom windows phone s hrami bídně. Jistě mobil nemám kvůli hrám, ale zamrzí, když ostatní můžou hrát super hry a já s omnií nic. Navíc, když třeba zmíněné GTA 3 jde na samsung galaxy S, s kterým má omnia stejný HW. Ale i třeba angry birds je placené a vůbec celkově je (kvalitních) her je hrozně málo s porovnáním iOS/Android. WP je kvalitní systém (takhle proti němu nic moc nemám, navíc xbox live vypadá slibně, ale stejně ho nemám jak moc využít), ale tohle by byla jedna z věcí proč bych příště do něj nešel. Myslíte, že microsoft na tom zapracuje nebo bude na to nadále kašlat?

Lukáš Křepelka
přispěvatel
přispěvatel
Zařízení: Samsung Omnia 7, Nokia Lumia 800

hry na windows phone

Příspěvek od Lukáš Křepelka » sob pro 17, 2011 16:32

Tak takovej dojem z WP nemám... Kvalitních her mi přijde dostatek. Neni tu sice žádná vyloženě exluzivní pecka ale všechny úspěšné hry z jiných platforem portovaný jsou. Já mám telefon od září a her mám nekoupenejch a dohranejch spoustu. Ještě jsem se nedostal do stádia že bych řek "sakra už sem všechno dorbý dohrál a už na tom marketu nic neni." Telefon mám hlavně na hry ikdyž jsem ho s tím nekupoval. A zrovna to GTA mě nemrzí ale to bude asi tím že mě nikdy nebralo ani na PC. Jo a ještě Galaxy S neni po HW stránce stejnej s Omnii. Má jinej procesor a horší grafiku.

GreenArrow
Ban
Ban
Zařízení: iPhone 6

hry na windows phone

Příspěvek od GreenArrow » sob pro 17, 2011 17:17

Lukáš Křepelka: Ano,omnia 7 má horší grafiku než galaxy S ne naopak ja jste napsal. Tohle mě ale taky zajímalo,chápu,že na hry na tegra zone apod HW windows phonů asi nestačí,ale nějaký obyčejný věci-jako třeba to GTA III by na to taky mohly vycházet

Lukáš Křepelka
přispěvatel
přispěvatel
Zařízení: Samsung Omnia 7, Nokia Lumia 800

hry na windows phone

Příspěvek od Lukáš Křepelka » sob pro 17, 2011 18:45

Omnia má horší grafiku než Galaxy S. Tak jsem to myslel. Špatně jsem to jen napsal.

luckyfer
nováček
nováček
Zařízení: LG E900 Optimus 7

hry na windows phone

Příspěvek od luckyfer » úte pro 20, 2011 8:15

neviete, ci sa chysta nejaka vianocna akcia na marketplace, ze by dali niektore platene hry zadarmo napriklad?

TomasSX1
moderátor
moderátor
Zařízení: Lumia 950XL DS White / Lumia 920 White

hry na windows phone

Příspěvek od TomasSX1 » úte pro 20, 2011 8:26

Zadarmo nie ale sa chystaju tri platene hry za zlavnenu cenu. Konkretne to maju byt Fruit Ninja, Fable: Coin Golf a Hydro Thunder GO. Akcia by sa mala zacat dnesnim dnom cize 20.12.2011 a koncit by sa mala 2.1.2012.

Este ktomu budu klasika Deal of the week. :)

Odpovědět

Zpět na „Hry“