Problém s Mapy

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
Odpovědět
spire011
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 180
Registrován: stř lis 06, 2013 23:06
Zařízení: Xiaomi Mi Note 10 Lite

Problém s Mapy

Příspěvek od spire011 »

Zdravim. Mam taky dotaz - nenasiel som, ze by sa to tu riesilo, mozno som iba zle hladal :( Odkedy zmizlo Here, tak neviem nejako najst vhodnu nahradu. Mne celkom vyhovovali aj Mapy, akurat ze po niekolkych aktualizaciach operacneho systemu mi uz absolutne odmietaju ist. Jednoducho mapy takmer NIKDY nenajdu moju polohu. Skratka 9 z 10 ciest telefon 20 minut hlada GPS signal, ale nenajde ho. O hláškach "Zdá sa, že Vás nemôžeme nájsť" prípadne "Hľadanie Vašej polohy trvá neočakávane dlho" sa mi už sníva. Mam zopar aplikacii, ktore vyuzivaju GPS (napr. speedmeter, nieco ohladom športu, potom appka GPS satelity) - vsetky tieto aplikacie moju polohu najdu do niekolkych sekund ... akurat mapy nie (kde to samozrejme potrebujem najviac)... ide ma trafit slak.. co sa s tym da robit? Mate niekto takyto problem? Aku navigaciu by ste odporucali na navigovanie? Vdaka.

S mapami mam aj taky problem, ze dam navigovat do nejakeho mesta a navigacia mi vypise, ze "Našli sme niekoľko výsledkov, zvoľte správny" - alebo take nieco.... samozrejme neexistuje sposob, ako zvolit spravny vysledok. Kedze Bratislava je na Slovensku iba jedna .... aj Nitra... aj Topolcany .... ale podla "Mapy" nie - vraj je vela vysledkov a hotovo. Nic viac sa robit neda :(
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 60 hostů