Aplikacia na ovladanie TV

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
Odpovědět
spire011
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 180
Registrován: stř lis 06, 2013 23:06
Zařízení: Xiaomi Mi Note 10 Lite

Aplikacia na ovladanie TV

Příspěvek od spire011 »

Zdravim. Chcem sa spytat, ci niekto uspesne pouziva HOCIJAKU aplikaciu na ovladanie TV (Panasonic Viera). Existuje pre W10 nejaka aplikacia? Nasiel som ich asi 4, viac nie - vsetky som vyskusal, vratane platenych, ale ani jedna nefunguje - ani jedna mi nenajde televizor ....ani cez wifi, ani cez manualne zadanu IP adresu... Windows zacina byt tusim ciste zufalstvo. Kupil som si minule Wifi tlaciaren a ani len tu mi nenajde... V sufliku mam 7 rocny samsung s Androidom 2.2 a ten mi najde telku bezproblemov, rovnako tak tlaciaren... som uz dost znechuteny... :???: Vdaka za rady.
Sinpa
smartstar
smartstar
Příspěvky: 976
Registrován: sob zář 21, 2013 16:12
Zařízení: Galaxy S8 @ Lumia 950

Aplikacia na ovladanie TV

Příspěvek od Sinpa »

Používám tuhle https://www.microsoft.com/cs-cz/store/p ... blggh08vc2" onclick="window.open(this.href);return false;
P42G30, pozor při zadávání IP je třeba zadat tečku místo čárky, která je na klávesnici aplikace (přidrž tečku a vyběhne nabídka).
spire011
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 180
Registrován: stř lis 06, 2013 23:06
Zařízení: Xiaomi Mi Note 10 Lite

Aplikacia na ovladanie TV

Příspěvek od spire011 »

Aha super, vdaka. Ja tu aplikaciu dokonca aj mam, ale nefungovala mi - samozrejme som zadaval ciarku a myslel som si, ze to prave tak ma byt .... uz to ide ako ma. A nevies - je nejaky rozdiel medzi platenou appkou a jej bezplatnou verziou? Vdaka.
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů