Navigace Drive ve WP10 - Zmizela?

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
Odpovědět
Petrbo
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: ned pro 06, 2015 15:01
Zařízení: Lumia 930

Navigace Drive ve WP10 - Zmizela?

Příspěvek od Petrbo »

Zdravím

Jak je to nyní s offline navigací na mobilním telefonu Nokia se systémem WP10 (Insider program)? Před zapojením do insideru jsem měl aplikaci „Drive“, která byla od nokie přímo předinstalovaná, ale nyní ji v systému nemám. Místo ní je aplikace „Mapy“ a doposud jsem předpokládal, že je to obdoba. Jak ale pozoruji, „Mapy“ se chová spíše jako online aplikace. Kontroloval jsem v nastavení v offline mapách a mám staženo několik evropských států, ale mapy s nimi asi nijak nespolupracují.

Jak je to nyní s offline navigací u telefonů Nokia? Existuje ještě Drive? Chápu Mapy nějak špatně?
Radim Stehlík
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 445
Registrován: čtv zář 19, 2013 19:24
Zařízení: Nokia Lumia 640DS

Navigace Drive ve WP10 - Zmizela?

Příspěvek od Radim Stehlík »

jednak jsou to WM10 a pak Drive na nich nebude. ale Mapy normálně fungují jako navigace.
Stáhneš offline mapy, funguje naprosto stejně.
Jediné co, tak zatím mi v posledním buildu nemluví, ale o tom se ví a pracuje se na tom.
Petrbo
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: ned pro 06, 2015 15:01
Zařízení: Lumia 930

Navigace Drive ve WP10 - Zmizela?

Příspěvek od Petrbo »

Pouříval jsem Windows Mobile a Windows Phone byl jeho nástupce. Asi se to zase vrátilo k Mobile.
Každopádně, jsem si jist, že jsem stáhl mapu České republiky, Rakouska, Itálie, ale trasu do Říma mi to nenajde (vypíše jen "mezi těmito místy jsme nemohli sestavit navigační pokyny pro cestu autem", ale zkoušel jsem i Benátky, Bibione a taky nic). Stejně tak jsem byl v Polsku minulý týden a hledal jednu vesničku. Když jsem zadal název, vyzval mě telefon, že se bude připojovat k internetu. Tehdy jsem si myslel, že nemám asi mapu Polska, ale doma jsem kontroloval a mapa Polska je také stažená. Takže asi nějaký problém u mě.
Krayzie
smartguru
smartguru
Příspěvky: 659
Registrován: stř led 19, 2011 21:49
Zařízení: Lumia 950, iPhone SE

Navigace Drive ve WP10 - Zmizela?

Příspěvek od Krayzie »

Ja mam momentalne v aute L830 s W10M, ktoru obcas vyuzivam ako nudzovku v navigovani. Nie je tam vlozena SIM karta a teda telefon nema pristup na net. Navigacia funguje uplne v pohode (aj vyhladavanie). Zo zaciatku nefungovali POIs v offline rezime, ale v change logu k poslednej aktualizacii aplikacie MAPY bolo pisane, ze zlepsili offline vyuzitie a uz funguju aj POIs (zatial som neskusal). Skusa sa uistit, ze mas aktualnu verziu aplikacie, inak neviem poradit.
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 34 hostů