Spoticast for Spotify - má smysl koupit?

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
Odpovědět
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Spoticast for Spotify - má smysl koupit?

Příspěvek od Mahtiel »

Přemýšlím o zakoupení aplikace Spoticast for Spotify. Cena je 140 Kč, což není zrovna málo. Za to aplikace umožňuje lepší poslech hudby než samotné Spotify, a to bez otravných reklam Bojím se ovšem, že to nebude dlouho trvat a Spoticastu odzvoní hrana a já přijdu o své investované peníze. Netušíte někdo podrobnější info, zda má zakoupení plné verze aplikace vůbec smysl. Moc děkuji za případnou odpověď. ;)
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Spoticast for Spotify - má smysl koupit?

Příspěvek od veigy »

Já to testoval hned první den, co vyšla a nějak mě nepřesvědčila ke koupi. Strašně rád bych viděl UWP Spotify, ale Spoticast mi přišla trošku přeplácaná a občas taková natvrdlá. A samozřejmě otázkou je, co na to řekne Spotify. Ale nejspíš je otázkou času, kdy to zatrhne. Osobně si platím Spotify Premium, takže i kdyby se v budoucnu Spoticast omezila jen na premium účty, by mi to nevadilo.
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Spoticast for Spotify - má smysl koupit?

Příspěvek od imperator »

mne vadilo GUIcko a to ze trial nedal aspon na 2-3 dni aby som dlhsie poskusal - spotify urcite zakroci proti prehravaniu bez reklam... skusala si inak deezer uwp preview app ? ta sa mi zda lepsia
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 81 hostů