Aplikace pro Garmin Vívofit

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
Uživatelský avatar
mposvar
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 403
Registrován: stř zář 03, 2014 13:40
Zařízení: Telefon

Aplikace pro Garmin Vívofit

Příspěvek od mposvar »

Mahtiel píše:Asi si sedím na vedení, ale příspěvek výše nechápu. :)
@mposvar. Se statistikami máš pravdu, ale díky náramku chodím více pešky :)
Jj s chůzí to je pravda, já to vydržel necelé dva roky.
Na ruce stačí že nosím standartní hodinky které nemusím dobíjet.
Dceru to ještě drží - Jawbone UP24 :-)

@SmetyCZ
Slovem "každý" jsem se snažil vyjádřit nejčastěji uváděné důvody prodejů po nějaké době používání těchto doplňků/zařízení, a i vlastní zkušenost.
Nevěřím že to je pro někoho dlouhodobá záležitost.
Jestli Ti však jde o to slovíčko "každý", tak ho nahradím "to" ...
Už je to uvěřitelné? :-)
Sentinel65
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 154
Registrován: úte pro 10, 2013 20:12
Zařízení: Honor 8

Aplikace pro Garmin Vívofit

Příspěvek od Sentinel65 »

Garmin Connect používám, koupil jsem si Garmin Vivofit2. Jak uz vzpominala Mahtiel, tak pro me to znamena motivaci vice chodit. Samotne zarizeni umi sledovat pocet kroku, automaticky se upravuje denni cil podle predchozich dni. Dokaze monitorovat spanek.
Pocty a statistiky je treba brat s rezervou, protoze vypocet kroku je technologicky uplne jiny, nez u ostatnich zarizeni.
Vice podrobnosti o tomto zarizeni zde a zde. Mohu jen konstatovat, ze na notasu s Win 10 je synchronizace naprosto bez problemu, na Lumii 735 s Win 10 mi to obcas blbne. Staci ale zresetovat telefon, spustit internet a BT a aplikaci Garmin Connect a zarizeni se synchronizuje.

Aplikace Garmin Connect pak dokaze nejen u tohoto, ale i mnoho dalsich zarizeni synchronizovat data v zavislosti na funkcich, kterymi dane zarizeni disponuje (pocet kroku u chuze, behu, spalene kalorie, pocet nachozenych, ubehnutych, ale i ujetych kilometru na kole, zde pak i prumerna rychlost, prevyseni terenu, zaznam trasy atd atd).
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 82 hostů