UBER

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
Odpovědět
MKLumia1020
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Zařízení: Lumia 1020

UBER

Příspěvek od MKLumia1020 » ned srp 17, 2014 9:10

Ahoj ve store se objevila nová aplikace UBER na ,,taxíky,, :) Chci se zeptat zda jí někdo má a hlavně zda už se někdo svezl, jak to celé funguje a jak se vám to líbí/nelíbí - taxikáři prosím nepsat :-D

murder
smartguru
smartguru
Zařízení: LG G3 Android 6 Marshmallow

UBER

Příspěvek od murder » ned srp 17, 2014 10:46

Ještě jsem se nesvezl, ale co se mi nelíbí je cena za km 25,- a nástup 40,- už se dá dnes jezdit spolehlivě a levněji. Opět specifický český trh, tady nefunguje UBER jak bylo tvůrci myšleno, tady se můžou registrovat pouze taxikáři s koncesí, jasně ochrana podnikání/ nenapadnutelnost českým právním systémem, ale tím to zlikvidovalo konkurenčnost. Prostě se jedná jen o další taxislužbu která má navíc aplikaci používanou ve světě... Snad pro turisty, vědí za co pojedou...

MKLumia1020
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Zařízení: Lumia 1020

UBER

Příspěvek od MKLumia1020 » ned srp 17, 2014 11:03

JJ no zatím začli jen s tím BLACK - limuzíny, což je zrovna to nejdražší, na druhou stranu třeba se to časem rozroste a tak trošku člověk bude mít přehled o tom za kolik pojede. Zažil jsem ,,taxišmejda,, co nás chtěl tak trošku ,,povozit,, asi si myslel, že máme zájem o vyhlídkovou jízdu :)

Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“