[DOTAZ] Navigon nebo Here Drive+

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
pavel.tresnak
nováček
nováček
Příspěvky: 48
Registrován: čtv črc 25, 2013 9:09
Zařízení: Lumia 950

Navigon nebo Here Drive+

Příspěvek od pavel.tresnak »

Na Here mi nejvíce vadí nemožnost nastavení uzavírky. V zahraničí mi jeden zavřený most přivodil pěkně horké chvilky :)
stewo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 138
Registrován: sob srp 23, 2014 18:03
Zařízení: L820/L950 MINULOST/ SG S9 + SG Watch
Bydliště: Trnava Slovakia

Re: Navigon nebo Here Drive+

Příspěvek od stewo »

S Here drive+ som bol cez leto v chorvátsku ok, ale na spiatočnej ceste som si odskočil na Balaton a odtiaľ som sa už nestačil čudovať kadiaľ ma viedla- už nikdy viac! Po príchode som kúpil Navigon a zatiaľ bez chyby, pri pripojení na net ukáže aj foto cieľa z streetwiew. Už by som to neriskoval s inou navi.
Radim Stehlík
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 445
Registrován: čtv zář 19, 2013 19:24
Zařízení: Nokia Lumia 640DS

Navigon nebo Here Drive+

Příspěvek od Radim Stehlík »

Sygic taky ukazuje fotku cíle z StreetView - docela fajnová věc.
Jen mi tam zatím chybí historie destinací..
iljusin66
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 294
Registrován: ned črc 29, 2012 11:27
Zařízení: Lumia 950 -> Samsung S7

Re: Navigon nebo Here Drive+

Příspěvek od iljusin66 »

Navigon umí asi líp plánovat, ale to je asi vše. V Praze, v husté zástavbě hlásí odbočky příliš pozdě, nelze se spolehnout jen na hlas, člověk na navigaci musí furt koukat. Což někdy, v zachování bezpečnosti nejde, takže jsem už párkrát odbočku přejel. Druhou výtku mám k samotné přehlednosti Navigonu. To má Here daleko lépe řešené. Nejvíc mi vadí prťavá písmenka. Mám slabé brýle na čtení a jezdím bez nich. A mám co dělat abych přečetl informace které na navigační obrazovce jsou.
Uživatelský avatar
Paffka
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 104
Registrován: úte srp 20, 2013 13:14
Zařízení: Lumia 930 Black WP10 TP

Navigon nebo Here Drive+

Příspěvek od Paffka »

S Here Drive+ už jezdím několik let a v podstatě jsem s ní nejspokojenější. Chybí jen přidávání průjezdních bodů, ale s tím si člověk poradí. Sice jsem se taky párkrát nechal napálit, ale za ty roky v pohodě :) Přehledná, docela často aktualizovaná a rozhodně nepadá jako jiné navigace. Ještě jsem zkoušel Sygic na Droidu a taky nevypadá špatně, tak jsem zvědav na verzi pro WP...
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 66 hostů