[app] Musictastic - rychlý, jednoduchý přehrávač hudby

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
Odpovědět
nemecek_f
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: pát pro 06, 2013 20:24
Zařízení: Lumia 820

[app] Musictastic - rychlý, jednoduchý přehrávač hudby

Příspěvek od nemecek_f »

Ahoj,

jak jste si možná všimli, tak přehrávač muziky je ve WP8.1 docela tragický (alespoň podle mě) a ve WP8 taky nejde o nejlepší aplikaci. S kamarádem jsme se rozhodli udělat alternativu. Chtěli jsme mít hlavně něco jednoduchého a pěkného. K hudbě lze přistupovat podle alb, umělců, playlistů... Samozřejmě si můžete pustit i jednotlivé skladby.

Musictastic je zdarma a bez reklamy. Rád uvítám návrhy na zlepšení či hlášení chyb. Pište sem nebo přímo na mail skrz aplikaci.
Obrázek

Odkaz na Store

Obrázek
CageJ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1134
Registrován: ned dub 21, 2013 11:19
Zařízení: Lumia 520.820,920,830

[app] Musictasic - rychlý, jednoduchý přehrávač hudby

Příspěvek od CageJ »

si schopny zakomponovat ten novy posuvnik ?
Uživatelský avatar
jaroslavii
smartguru
smartguru
Příspěvky: 576
Registrován: sob bře 02, 2013 8:30
Zařízení: Lumia 830
Bydliště: Český Krumlov

[app] Musictastic - rychlý, jednoduchý přehrávač hudby

Příspěvek od jaroslavii »

Zakomponovat equalizer asi není možné, že? Nebo ano? A taky je dobrá možnost změny pozadí a taky, když svítí stále na displeji při reprodukci, jako to má Music pro (teď ale na storu není, měl nějakou závažnou chybu), taky dobrá věc. Vyhledání interpreta z netu a uložit jako obrázek alba. Možnost stáhnutí textů a prohlížení. Je dobré, že jsou velká tlačítka na posun písně a prosím posuvník přes celou šíři a aby posouval skladbu. Děkuji.
nemecek_f
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: pát pro 06, 2013 20:24
Zařízení: Lumia 820

[app] Musictastic - rychlý, jednoduchý přehrávač hudby

Příspěvek od nemecek_f »

si schopny zakomponovat ten novy posuvnik ?
No umí to ofiko app, tak by to mělo jít. Ještě jsem ale novinky ve WP8.1 ohledně přehrávání hudby nezkoumal. Ve WP8 to nepůjde mít.

Osobně jsem posunutí skladby za život nikdy nepoužil.
nemecek_f
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: pát pro 06, 2013 20:24
Zařízení: Lumia 820

[app] Musictastic - rychlý, jednoduchý přehrávač hudby

Příspěvek od nemecek_f »

jaroslavii píše:Zakomponovat equalizer asi není možné, že? Nebo ano? A taky je dobrá možnost změny pozadí a taky, když svítí stále na displeji při reprodukci, jako to má Music pro (teď ale na storu není, měl nějakou závažnou chybu), taky dobrá věc. Vyhledání interpreta z netu a uložit jako obrázek alba. Možnost stáhnutí textů a prohlížení. Je dobré, že jsou velká tlačítka na posun písně a prosím posuvník přes celou šíři a aby posouval skladbu. Děkuji.
Uff, toho je :)

- equalizer si nejsem jistý, možná WP8.1
- na pozadí podle mě v aplikaci není místo a pralo by se to s coverem
- zabránit aplikaci ve vypnutí displeje není problém, přidám si to do seznamu
- ve WP8.1 nastavování obrázku nějako zrušili, MPAtool byl v tomhle 1 a nefunguje, možná to ale vyřešíme jinak
- možnosti textů mě nenapadly, popřemýšlím
- posuvník přes celou obrazovku by vyžadoval dost velké změny, to posouvání prozkoukám, jak jsem psal
Uživatelský avatar
jaroslavii
smartguru
smartguru
Příspěvky: 576
Registrován: sob bře 02, 2013 8:30
Zařízení: Lumia 830
Bydliště: Český Krumlov

[app] Musictastic - rychlý, jednoduchý přehrávač hudby

Příspěvek od jaroslavii »

Děkuji. tím rozestavěním tlačítek mi připomíná Rocket Music Player z Androidu. Pokud by měl možnosti nastavení jako on nebo MortPlayer music z Androidu, tak bomba. Je hezké, že má češtinu. O trochu bych ty hlavní tlačítka zmenšil, aby ty neúplná useklá na stranách byla kulatá, stlačení prstem je také kulaté, nad ně dal lištu s posuvníkem a nad to obrázek a možnost posunutí skladby přes obrázek do leva do prava, jako to měli WP8, tj. dvojitá možnost přeskočení skladby. Prostě užitečné věci do popředí. to opakování a náhodně trochu zmenšit, mačká se jednou za čas, vše podle priorit a aby se tam vešel ten posuvník. Zatím takto. Jen má představa pro pohodlné použití. Možnost stále aktivně zapnuté na obrazovce by byla jako možnost přepnout super. A mozna bych tam pridal napravo mezi umelce, skladby aj. jeste zanry. :-) A slo by pri zapnuti tlac.opak.skladby a i ostatnich, aby tlacitko zmenilo barvu, ze je jako aktivni..:-)
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

[app] Musictastic - rychlý, jednoduchý přehrávač hudby

Příspěvek od mimonaut »

nemecek_f píše:
si schopny zakomponovat ten novy posuvnik ?
No umí to ofiko app, tak by to mělo jít. Ještě jsem ale novinky ve WP8.1 ohledně přehrávání hudby nezkoumal. Ve WP8 to nepůjde mít.

Osobně jsem posunutí skladby za život nikdy nepoužil.
plynulé posouvání v hudbě i videu pomocí swipe uměl ještě před updatem na wp8.1 naprosto přesvědčivě moliplayer, takže to šlo vždy (na wp8). Spíš je otázka, jestli nemají komplet celý přehrávací engine svůj (už jen proto, že umí flac, mkv apod., což systémový neumí)
Uživatelský avatar
jaroslavii
smartguru
smartguru
Příspěvky: 576
Registrován: sob bře 02, 2013 8:30
Zařízení: Lumia 830
Bydliště: Český Krumlov

[app] Musictastic - rychlý, jednoduchý přehrávač hudby

Příspěvek od jaroslavii »

Jo, Moli player mel prvni posuv skladby, ale to bylo tak vsechno. Dost dlouhou dobu nebyl stabilni a hlavne, nema knihovnu skladeb, blbe se to v nem hleda, kdyz mam v mobilu 3 tisice skladeb a vsechny jsou jen pod sebou.. A nesel na vysku. Takze spis byl urcen pro videa a moc toho taky neumel.
nemecek_f
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: pát pro 06, 2013 20:24
Zařízení: Lumia 820

[app] Musictastic - rychlý, jednoduchý přehrávač hudby

Příspěvek od nemecek_f »

mimonaut píše: plynulé posouvání v hudbě i videu pomocí swipe uměl ještě před updatem na wp8.1 naprosto přesvědčivě moliplayer, takže to šlo vždy (na wp8). Spíš je otázka, jestli nemají komplet celý přehrávací engine svůj (už jen proto, že umí flac, mkv apod., což systémový neumí)
Moliplayer má právě vlastní přehrávací engine. Do toho bych asi nešel :D
nemecek_f
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: pát pro 06, 2013 20:24
Zařízení: Lumia 820

[app] Musictastic - rychlý, jednoduchý přehrávač hudby

Příspěvek od nemecek_f »

jaroslavii píše:Děkuji. tím rozestavěním tlačítek mi připomíná Rocket Music Player z Androidu. Pokud by měl možnosti nastavení jako on nebo MortPlayer music z Androidu, tak bomba. Je hezké, že má češtinu. O trochu bych ty hlavní tlačítka zmenšil, aby ty neúplná useklá na stranách byla kulatá, stlačení prstem je také kulaté, nad ně dal lištu s posuvníkem a nad to obrázek a možnost posunutí skladby přes obrázek do leva do prava, jako to měli WP8, tj. dvojitá možnost přeskočení skladby. Prostě užitečné věci do popředí. to opakování a náhodně trochu zmenšit, mačká se jednou za čas, vše podle priorit a aby se tam vešel ten posuvník. Zatím takto. Jen má představa pro pohodlné použití. Možnost stále aktivně zapnuté na obrazovce by byla jako možnost přepnout super. A mozna bych tam pridal napravo mezi umelce, skladby aj. jeste zanry. :-) A slo by pri zapnuti tlac.opak.skladby a i ostatnich, aby tlacitko zmenilo barvu, ze je jako aktivni..:-)
No právě s tím uživatelským rozhraním je to problém, protože každému se líbí úplně odlišné věci :) Měli jsme dost návrhů a nakonec vyhrál právě tento. Jiné byly i dost exotické..

Přeskakování skladby posunem prstu se bohužel bude prát s gesty na navigaci v přehrávači. Zvýraznění tlačítek pro opakování i shuffle je v plánu..
Uživatelský avatar
Daniel Fibikar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1482
Registrován: pon úno 12, 2007 10:54
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Bydliště: Liberec

[app] Musictastic - rychlý, jednoduchý přehrávač hudby

Příspěvek od Daniel Fibikar »

Škoda toho designu, opravdu by si to zasloužilo nějaký uhlazenější a střídmější kabátek.

Ale za snahu o dobrý přehrávač palec hore :like:
steelspace
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1094
Registrován: stř lis 24, 2010 22:29
Zařízení: L920, L930, L950 XL, iPhone 7 Plus
Bydliště: Líbeznice

[app] Musictastic - rychlý, jednoduchý přehrávač hudby

Příspěvek od steelspace »

Metro už na WP zrušili?
Uživatelský avatar
jaroslavii
smartguru
smartguru
Příspěvky: 576
Registrován: sob bře 02, 2013 8:30
Zařízení: Lumia 830
Bydliště: Český Krumlov

[app] Musictastic - rychlý, jednoduchý přehrávač hudby

Příspěvek od jaroslavii »

Ano. Rekl jsi to elegantne, uhlazenejsi design. Za zmenseni tlacitek si stojim. Mohlo by se vyuzit zbyle misto jinak.
Uživatelský avatar
Daniel Fibikar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1482
Registrován: pon úno 12, 2007 10:54
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Bydliště: Liberec

[app] Musictastic - rychlý, jednoduchý přehrávač hudby

Příspěvek od Daniel Fibikar »

Je to škoda, být to trošku víc "profi" design, tak bych si určitě zaplatil i vyšší obnos (v řádu 90-150 Kč), ale to by skutečně muselo vypadat jinak a mít zakomponované posuvník atd.
Dejv_
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 103
Registrován: stř črc 24, 2013 11:28
Zařízení: OnePlus 3T

Re: [app] Musictastic - rychlý, jednoduchý přehrávač hudby

Příspěvek od Dejv_ »

Nezobrazuje mě to žadné interprety. Mozna je to ale kvůli wp 8.1 a poslední aktualizaci. Jinak je to tak moc jednoduche, az se to nedá používat. Chybi mi například zobrazeni aktuálního seznamu skladeb nebo přidaní vybraných pisnicek/alb/interpretů do přehrávaní. Posouvaní v písničce by se taky hodilo.
el_lama
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 172
Registrován: pon bře 10, 2008 13:43
Zařízení: Lumia 830

[app] Musictastic - rychlý, jednoduchý přehrávač hudby

Příspěvek od el_lama »

Nelibi se mi design, je to jak 8-bit trikoder ze Star Treku ;) To me odrazuje to i vyzkouset.
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 73 hostů