aktualizace aplikaci pres store v zahranici

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
Odpovědět
MagicQ
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: sob lis 15, 2008 22:22
Kontaktovat uživatele:

aktualizace aplikaci pres store v zahranici

Příspěvek od MagicQ »

Zdravim...
jsem už téměř 2 měsíce v zahraničí... Používám po celou dobu lokální simku... A od té doby co tu jsem, se mi neobjevila žádná aktualizace, ani ji nemůžu nikde vyvolat... Pokud jsem v Čechách kde používám ceskou simku nějaká ta aktualizace aplikace se mi objevuje takřka denne...

Telefon Lumia 820, ceska lokalizace, poprvé zapnut v ČR...
icepoint
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 381
Registrován: pon pro 07, 2009 20:55
Zařízení: Nokia Lumia 800,920

Re: aktualizace aplikaci pres store v zahranici

Příspěvek od icepoint »

To je sorry zoufalý dotaz,spíš konstatování.Nezapoměls si zapnout na té zahr..sim data? :-) Jinak vložená sim nemá na aktual.žádný vliv ani místo pobytu,kde je zrovna na cestách telefon.
MagicQ
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: sob lis 15, 2008 22:22
Kontaktovat uživatele:

aktualizace aplikaci pres store v zahranici

Příspěvek od MagicQ »

nn... mám chorvatskou sim, data zapnutá... používám je furt.. takže v tom problém nevidím... ale vím že třeba nějaký google mapy app se mi v čechách aktualizovali snad každý den.. tady nic .. to mi přijde divný..

//edit... přes sys app pusher jsem si dal vyhledat aktualizace.. a když jsem pak kliknul na danou aplikaci a otevřel ji.. tak poté se mi objevila aktualizace ve windows store...
_miv_
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: pát srp 30, 2013 21:23
Zařízení: Microsoft Lumia 950 & Nokia Lumia 1020

aktualizace aplikaci pres store v zahranici

Příspěvek od _miv_ »

Ano, mam podobnu skusenost. Bol som v zahranici 3 tyzdne. Konkretne juzna amerika. Pravidelne na internete s telefonom pripojeny. A neprisla mi ani jedna notifikacia na update nejakej aplikacie ci systemovej casti. Ako som pri navrate prekrocil hranice domova, tak mi hned do 30 min od prihlasenia sa do domacej siete nabehlo 7 aktualizacii...
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 hostů