Musico - windows phone prehravac

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
Odpovědět
chrobakos
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: sob led 25, 2014 3:03
Zařízení: lumia 920

Musico - windows phone prehravac

Příspěvek od chrobakos »

Ahoj.

vypustil som do storu aplikaciu, prehravac hudby, s nazvom Musico. S povodnym prehravacom, ktory vo WP je vstavany som nebol velmi spokojny tak som si vo volnej chvili vytvoril vlastny, ktory sa jednoduchsie pouziva, ma prijemnejsi design, je rychlejsi, ma rychle spustenie z live tile..

Pozrite sa nan a pripadne mi nechajte nejaky feedback (napr na mail [email protected] ) nech ho mozem vylepsit.
http://www.windowsphone.com/cs-cz/store ... 471dd18f4e


Dakujem!
PetrCBR
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 207
Registrován: čtv říj 17, 2013 9:32
Zařízení: Lumia 520, iPhone 5, Huawei P9 Lite

Musico - windows phone prehravac

Příspěvek od PetrCBR »

Nezkousel jsem, ale pokud to ma byt k necemu:
- jake formaty umi prehravat ?
- umi v knihovne i vyhledavat ?
- mel by umet jak repeat all, tak i repeat one
- mel by umet vytvorit automaticke playlisty (prip. klasicke playlisty)
- umi prochazet a prehravat z DLNA ?
- urcite by mel umet zobrazovat alba, artisty, zanry a vsechny tracky
- umi registrovat/synchronizovat podcasty ?
- v pripade ze clovek prehrava audioknihy nebo podcasty by mel umet bookmarky

To jen tak co me momentalne napada.
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Musico - windows phone prehravac

Příspěvek od mimonaut »

Tak já nesouhlasím, že pokud to má být k něčemu, jsou potřeba všechny výše uvedené věci, mě by stačilo, kdyby přehrávač uměl to co vestavěný + posouvání ve skladbě tažením po časového ose (nebo nějak podobně - viz třeba moliplayer)
mceza

Musico - windows phone prehravac

Příspěvek od mceza »

Tak jsem si to stáhnul a zkusil. A mám dotaz: když se ti nelíbí vestavěný přehrávač a stvořil sis toto - proč sis nekoupil radši iPhone? Nesnáším aplikace, které absolutně ignorují barevné schéma telefonu. Navíc to posouvání přehrávání a podobně mi přijde spíš jak z iOS než jako WP aplikace.

Pokud bude aplikace respektovat barevné schéma telefonu, tak by možná špatná nebyla, jen mi vestavěný přehrávač nevadí natolik (vlastně se mi docela líbí), abych tohle používal místo něj. Jo, kdybys přidal nějaké rozšířené funkce (jak už bylo napsáno výše), to by byla jiná. Pokud toho ale umí míň než vestavěný přehrávač a jeho "plusem" je jen to, že vypadá jinak (a mě osobně se tento styl opravdu nelíbí), nevidím důvod to používat.

Pokud zapracuješ nějaké návrhy, co tu má PetrCBR, přidáš k tomu vlastní nápady, tak to může být zajímavá aplikace. Určitě se mou kritikou nenech v dalším vývoji odradit :-)
PetrCBR
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 207
Registrován: čtv říj 17, 2013 9:32
Zařízení: Lumia 520, iPhone 5, Huawei P9 Lite

Musico - windows phone prehravac

Příspěvek od PetrCBR »

To co jsem popsal je samozrejme z meho subjektivniho pohledu to co by me primelo k tomu to pouzivat misto vestavene aplikace (a pripadne za takovou aplikaci i zaplatit, ale musi umet neco navic, nez vestavena samozrejme ... a seekbar je malo).
Uživatelský avatar
jaroslavii
smartguru
smartguru
Příspěvky: 576
Registrován: sob bře 02, 2013 8:30
Zařízení: Lumia 830
Bydliště: Český Krumlov

Musico - windows phone prehravac

Příspěvek od jaroslavii »

Jo,zkusil jsem ho.Jeste by to chtelo rozsirit nastaveni, viz vyse psane, razeni interpretu,alba,skladby,posouvani skladby posuvnikem,playlist skladeb primych voleb k prehrani jako to ma cool music player.Ta sipka na stredu by mohla byt play a pausa,velka tlacitka na prepnuti na dalsi skladbu nejsou na skodu,kdyby byl prehravac jako treba Mort player z Androidu,byla by to pecka.A kdyby mel equalizer,byla by to jeste vetsi pecka.jinak,dekujeme,budeme se tesit na dalsi vylepseni.
murder
smartguru
smartguru
Příspěvky: 610
Registrován: ned pro 23, 2007 14:07
Zařízení: LG G3 Android 6 Marshmallow

Musico - windows phone prehravac

Příspěvek od murder »

Nezkusil jsem, nevidím v popisu češtinu :(
bigjohn
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 350
Registrován: stř pro 19, 2012 21:45
Zařízení: Ulefone Power 3 (Nova Launcher)
Bydliště: Trenčín

Musico - windows phone prehravac

Příspěvek od bigjohn »

ešte češtinu alebo slovenčinu...to by mal byť základ pri "našich" aplikáciach...
MgX
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 285
Registrován: čtv led 12, 2006 0:37
Bydliště: ČR

Musico - windows phone prehravac

Příspěvek od MgX »

Mně by stačil jakýkoliv korektně fungující přehrávač hudby, který podpoří základní formáty, ale BUDE UMĚT přehrávat vše i v rámci SLOŽEK. Je mi pak jedno, do kterého adresáře budu muset hudbu nacpat, hlavně když to pojede takto.
Ke spokojenosti bych využil základní přeskočení vpřed, vzad, popřípadě náhodné přehrávání a opakování všeho - opět v rámci složky. Zajímavé by bylo vytvoření vlastních seznamů oblíbených s možností si tyto skupiny pojmenovat. Ano - zde napříč složkami.
mceza

Musico - windows phone prehravac

Příspěvek od mceza »

S tím přehráváním složek nevím nevím. Chrobakos mě možná doplní, ale pokud vím, tak by se měla využívat vlastně hudební knihovna. Nevyužívají se jednotlivé skladby, ne?
Tímhle jsem si přošel v roce 2006, kdy jsem si koupil iRiver Clix - můj první MP3 přehrávač, který se neřídil složkami, ale ID3 tagy. Také jsem na to nadával, ale stačilo si udělat pořádek v hudební knihovně, vytvořit playlisty a bylo to.
Bender1
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 157
Registrován: stř črc 18, 2012 19:50
Zařízení: Sony

Musico - windows phone prehravac

Příspěvek od Bender1 »

Podle mě by bylo fajn, kdyby šly zobrazit i alba a seznam všech písniček. Nebylo by na škodu i rok vydání. Zdá se mi, že mezera v rozkliknutí nějakého interpreta s položkou "All songs" je velmi malá a při více albech se mi nezdá moc pěkné, když jsou covery alb přilepené k sobě.
Dále systémová lišta nahoře by podle mě mohla být černá a vůbec prostředí by mohlo mít také na volbu buď bílou nebo černou. Při přechodech se ta systémová lišta divně "pohybuje"?
V playlistech si myslím, že by bylo fajn, to kdyby se dalo napřed rozkliknout, co tam jsou za písničky a vybrat si od které můžete nechat zahrát a ne rovnou jít na přehrávání.

Bylo by samozřejmě také fajn, kdyby šlo posouvat v písničce. :)

Jinak se mi i docela líbí.
chrobakos
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: sob led 25, 2014 3:03
Zařízení: lumia 920

Musico - windows phone prehravac

Příspěvek od chrobakos »

Dakujem za postrehy!
zapracujem na tom hned po statniciach a dam vediet:)
Problem pri Windows phone je v dost obmadzenych moznostiach API. Hudba sa prehrava z vlastnej kniznice telefonu, cize s podporovanymi formatmi nedokazem nic spravit. Ohladom zloziek- mam lumiu920 ktora nepodporuje pamatove karty, betatesteri ale hovorili ze skladby hodene na kartu to nacitavalo v pohode. To ma ale na starosti OS, ktory ich zatriedi do vstavanej kniznice.
Ohladom playlistov a oblubenych skladieb- moj prvotny napad bol vytvorit aplikaciu kde by sa dali jednoducho spravovat playlisty, ale v API pre Windows phone to bohuzial v tejto verzii nieje mozne:( snad vo WP8.1
TataJura
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: sob úno 08, 2014 14:17
Zařízení: Lumia 820

Musico - windows phone prehravac

Příspěvek od TataJura »

Fandím Ti chlape, jen tvoř aplikace pro WP dál :like:
Prosím vás nevíte někdo, zda je na světě audiopřehrávač, kde si můžu posuvníkem přeskakovat? Když vytáhnu z videopřednášky zvuk do mp3, potřebuji se v tom pak vracet atd.
Dejv_
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 103
Registrován: stř črc 24, 2013 11:28
Zařízení: OnePlus 3T

Musico - windows phone prehravac

Příspěvek od Dejv_ »

V integrovaném přehrávači můžeš přeskakovat podržením tlačítek pro další/předchozí skladby.
TataJura
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: sob úno 08, 2014 14:17
Zařízení: Lumia 820

Musico - windows phone prehravac

Příspěvek od TataJura »

Jsem totální lama. Díky Dejv_ :)
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 hostů