[app] Dlužníček (Settle Up)

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
Odpovědět
BEZY
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 89
Registrován: čtv srp 30, 2007 2:21
Zařízení: Lumia 925
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

[app] Dlužníček (Settle Up)

Příspěvek od BEZY »

S radostí vám představuji Dlužníčka pro Windows Phone :) ( http://www.settleup.info" onclick="window.open(this.href);return false; )

DLUŽNÍČEK (Settle Up) je nepostradatelná aplikace pro všechny kamarády a spolubydlící, kteří hledají způsob, jak nejlépe vyřešit společné výdaje. Dlužníček se vám bude hodit při organizování oslav nebo výletů a rychle utne všechny nepříjemné dohady na téma “kdo to dneska zatáhne”. Dlužníček zaznamenává veškeré společné výdaje a vždy ví, kdo komu dluží a kolik to dělá.

Co všechno umí
- Synchronizovat se s WP, Android a iOS zařízeními (v první verzi je potřeba facebook účet, po přihlášení ale můžete přidat libovolný email), funguje ale i zcela offline
- Spravovat více skupin a rychle mezi nimi přepínat
- Pracovat s více měnami
- Zobrazit kdo komu dluží a vyrovnat se
- Rovnoměrně i nerovnoměrně dělit platby
- Synchronizace na pozadí
- Live Tile
- Účtenky

Co je v plánu
- Přihlašování přes Google
- Filtrování plateb
- Převod více měn do jedné

O připravovaných funkcích můžete hlasovat zde: https://getsatisfaction.com/settle_up/" onclick="window.open(this.href);return false;

Překladatelé vítání! Pokud chcete pomoci s překlady do dalších jazyků, kontaktujte mě na [email protected].

Obrázek
http://www.windowsphone.com/s?appid=ef7 ... 4a8ac2bac1" onclick="window.open(this.href);return false;
djkure
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 55
Registrován: sob kvě 26, 2012 11:31
Zařízení: iPhone 5s Space Grey (64GB)
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: [app] Dlužníček (Settle Up)

Příspěvek od djkure »

Jsem rád, že už je to venku :-) během betatestování nebyl žádný problém, tak hurá :-) už se těším na PRO (placenou) verzi :-)
BEZY
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 89
Registrován: čtv srp 30, 2007 2:21
Zařízení: Lumia 925
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

[app] Dlužníček (Settle Up)

Příspěvek od BEZY »

Dnes vyšla nová verze Dlužníčka pro Windows Phone, která opravuje závažnou chybu a přidává nové funkce. Za zmínku stojí:

- Synchronizace na pozadí a toast notifikace
- Dlaždice pro rychlé přidání platby
- Přehled všech změn v rámci skupiny
- Nový jazyk: Slovenština
- Drobné výkonostní optimalizace
BEZY
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 89
Registrován: čtv srp 30, 2007 2:21
Zařízení: Lumia 925
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

[app] Dlužníček (Settle Up)

Příspěvek od BEZY »

Novinky ve verzi 1.2

- Profilový obrázek z facebooku
- Možnost označit platbu jako převod
- Nastavení člena jako neaktivního pro nové platby
- Připojení účtenky k platbě (nesynchronizuje se)
Fantas!
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: úte dub 22, 2014 10:16
Zařízení: Nokia Lumia 1020 a Samsung Galaxy S2

[app] Dlužníček (Settle Up)

Příspěvek od Fantas! »

Zdravim a moc dekuji za tuto naprosto uchvatnou a uzasnou aplikaci! Klobouk dolu!
Ted k memu problemu:
Mel jsem puvodne android a na nem Dluznicka. Tam jsem mel zalozeny mail a pres tamni gmail jsem mel nekolik skupin. Ted se snazim ve Windows Phone tohoto dluznicka napojit. OK, zadal jsem pristup Facebook, coz teda nechapu, proc bylo nutne a potom jsem po delsi dobe nasel moznost pridat email. Pridal jsem ho tam, ale neobjevil se! Pridal jsem jiny, ktery jsem pro ucely Dluznicka nepouzil a ten se objevil. Je mozne, ze zamerne blokujete accounty z Androidiho Dluznicku?
Dekuji za odpoved.
Fantas!
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: úte dub 22, 2014 10:16
Zařízení: Nokia Lumia 1020 a Samsung Galaxy S2

[app] Dlužníček (Settle Up)

Příspěvek od Fantas! »

tak vyreseno, proti androidi verzi je tato bohuzel neintuitivni, ale nakonec jsem to taky zvladl... :)
delfin
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: úte zář 03, 2013 21:03
Zařízení: Nokia Lumia 920

[app] Dlužníček (Settle Up)

Příspěvek od delfin »

Mohu se zeptat, jak jste to vyřešil? Chtěl bych synchronizovat pomocí libovolného emailu, tedy mimo Facebook. Sice jsem našel místo kde lze zadat email, ale nevím co dál, protože při pokusu o synchronizaci to zase vyskočí na registraci přes FB.

Podle popisu je "v první verzi je potřeba facebook účet, po přihlášení ale můžete přidat libovolný email". Znamená to, že se musím stejně nejdříve přihlásit na FB a pak již lze pracovat s libovolným emailem?
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů