[App] odemykání obrazovky gestem

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
Odpovědět
MagicQ
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: sob lis 15, 2008 22:22
Kontaktovat uživatele:

[App] odemykání obrazovky gestem

Příspěvek od MagicQ »

Zdravím,

chtěl bych se poradit, jestli neznáte nějakou zamykací obrazovku, která se pak odemyká tažením... jako to má android... Mám l820 a lze tam nastavit pouze číselný kód, který nejde zadat jedním tažením což je nevyhovující.. odemknutí vysunutím obraazovky nemůžu používat, odemyká se mi to v kapse a dělá to akorát neplechu...

Díky za tipy na app
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

[App] odemykání obrazovky gestem

Příspěvek od matoman »

taka app neexistuje.
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

[App] odemykání obrazovky gestem

Příspěvek od mimonaut »

nemáš nastavenou vysokou citlivost displeje na dotyk, že se ti to odemyká v kapse? mě se to nikdy nestalo :)
Kormoran
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: stř pro 25, 2013 21:03
Zařízení: iPhone 5

[App] odemykání obrazovky gestem

Příspěvek od Kormoran »

Na tomhle by mohl v některé budoucí aktualizaci zapracovat samotný MS a dát na výběr jak má zamykací obrazovka vypadat a jakým způsobem telefon odemknout.
Manek49
smartguru
smartguru
Příspěvky: 708
Registrován: čtv led 13, 2011 22:40
Zařízení: iPhone 5C
Bydliště: Horní Branná

Re: [App] odemykání obrazovky gestem

Příspěvek od Manek49 »

U Lumie 820 se mi to taky několikrát stalo, vytáhnu mobil z kapsy a koukám, že svítí a dokonce bylo otevřeno i několik apps, který předtim nebyly. Vim že to teoreticky neni v podstatě možný, ale fakt se mi to stalo :-)
MagicQ
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: sob lis 15, 2008 22:22
Kontaktovat uživatele:

[App] odemykání obrazovky gestem

Příspěvek od MagicQ »

Stava se mi to hlavne u jednich kalhot co mají asi nějakou tenci látku u kapsy, zároveň mam třeba ruce na kapse a potom se dějí různý veci.. Dokazal se mi i poslat kontakt z whatsapp jiny osobě... Vysokovou citlivost displeje a zapnutí displeje dvojklikem mam zapnutý.. Ale nevypnu to.. Je to šikovná pomucka
Tomet
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: sob led 21, 2012 18:12
Zařízení: Omnia W

[App] odemykání obrazovky gestem

Příspěvek od Tomet »

Taky se mi to stalo u L925 a telefon volal asi 6 lidem ze seznamu + se otevřelo pár app. Měl jsem zapnuto probuzení dvojklikem a vysokou citlivost. Po vypnutí vysoké citlivosti se mi to už nikdy nestalo a nezaznamenal jsem ani žádný rozdíl v ovládání. Je to asi jen při použití v rukavicích
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

[App] odemykání obrazovky gestem

Příspěvek od matoman »

ono i ked je zapnuta vysoka citlivost a double tap na otvorenie, tak by to v kapse nemalo reagovat. Je to vypnute, ked senzor priblizenia zaznamena, ze je to v kapse. Je mozne, ze ten senzor nefunguje ako ma.. napr. pri tenkej latke alebo je proste chybny... Display sa vam normalne pri pribilizeni k uchu vypina?
MagicQ
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: sob lis 15, 2008 22:22
Kontaktovat uživatele:

[App] odemykání obrazovky gestem

Příspěvek od MagicQ »

Senzor reaguje snad v poradku.. zhasina pri priblizenu k uchu atd... jen vyjimecne se treba nerozsviti.. ale to je jeden pripad z tisice..
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 66 hostů