[app] Moliplayer Pro - multimediální přehrávač

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
Odpovědět
grafic
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 88
Registrován: ned bře 11, 2012 14:06
Zařízení: Nokia LUMIA 950
Bydliště: Praha

[app] Moliplayer Pro - multimediální přehrávač

Příspěvek od grafic »

Nejak nechapu vyhodu sledovani televize na mobilu, kdyz by ten samy obraz musel byt i v TV. Streamovat na pozadi pri koukani na jiny kanal asi neumi, ne? Jediny vyuziti je tak odchod na toaletu, a tam dokoukavat to, co bezi v obyvaku. Nechapu tu funkci, useless.
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

[app] Moliplayer Pro - multimediální přehrávač

Příspěvek od tslany »

Zkusil jsem IPTV od Netboxu, a hodí mi to neočekávanou chybu.
MgX
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 285
Registrován: čtv led 12, 2006 0:37
Bydliště: ČR

[app] Moliplayer Pro - multimediální přehrávač

Příspěvek od MgX »

grafic píše:Nejak nechapu vyhodu sledovani televize na mobilu, kdyz by ten samy obraz musel byt i v TV. Streamovat na pozadi pri koukani na jiny kanal asi neumi, ne? Jediny vyuziti je tak odchod na toaletu, a tam dokoukavat to, co bezi v obyvaku. Nechapu tu funkci, useless.
Samozřejmě televizor s duálním tunerem je teoreticky schopen předat jiný kanál, než na který se uživatel právě přímo v něm kouká. Zde tedy lze sledovat na TV něco jiného než na mobilu/tabletu.

Výhodu u jednotunerového řešení, si každý musí vyhodnotit sám. Jednu z těch, které napadly i mě jsi popsal :-) Já třeba jeden den nemohl vstát z postele, takže jsem využil této varianty ve chvíli, kdy ostatní na TV sledovali mnou oblíbený pořad. Obecně lze napsat, že je to výhoda programu, který tuto funkci umí také. To jak a kdo a proč ji využije - nechávám na každém.
MgX
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 285
Registrován: čtv led 12, 2006 0:37
Bydliště: ČR

[app] Moliplayer Pro - multimediální přehrávač

Příspěvek od MgX »

Máme tu aktualizaci skvělé aplikace.

Ve starší i novější verzi se nemohu dopracovat do stavu, kdy přehrávám video prostřednictvím sítě (DLNA) a mám ho s titulky. Využil jsem variantu s utilitou Serviio, která je schopna titulky natvrdo „vypálit“ do videa. To funguje, bohužel titulky nezvětším.
Nicméně samostatně je tam nedostanu. Kódování jsem měnil - zkoušel. Vím, že u DLNA bývají titulky určitou loterií. Přesto - jestliže máte někdo informaci, budu rád.

No a k novější verzi mám poznatek. Paradoxně ... včera jsem si přes síť přehrával video (mkv - AVC, High_L4.1) a nyní - po aktualizaci - ho nemohu přetočit tažením na liště. Včera to normálně fungovalo, jen se video kouslo a po načtení se posunulo. Nyní nic. Je to mrtvé. U dalšího - jiného typu - vše funguje korektně. Máte nějaké poznatky?

Pro úplnost uvedu, že mám placenou verzi tohoto programu.
robsol
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 493
Registrován: ned lis 29, 2009 15:26
Zařízení: Samsung S7, iPhone 6s, Lumia 950
Bydliště: Liberecko

[app] Moliplayer Pro - multimediální přehrávač

Příspěvek od robsol »

Já používám přihrávání DLNA proti PS3 Media server. Bohužel mi to blbne už od prvotní verze a tuto nevyjímaje.
Video se spustí, ale nejde přetočit dopředu ani dozadu. Vždy to skočí na začátek a začne se přehrávat znovu. Titulky to je bohužel pořád smutná realita. Už mě to docela točí. Mám také placenou verzi.
MgX
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 285
Registrován: čtv led 12, 2006 0:37
Bydliště: ČR

[app] Moliplayer Pro - multimediální přehrávač

Příspěvek od MgX »

Ony ty titulky jsou přes DLNA obecně problém. Já mám výhodu Serviio v PC. Jak jsem psal - stačí tam aktivovat jednu položku a titulky jsou vpáleny natvrdo do videa. Bohužel se nedá regulovat jejich velikost, poloha atp.

Jinak díky za informaci.
PetrCBR
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 207
Registrován: čtv říj 17, 2013 9:32
Zařízení: Lumia 520, iPhone 5, Huawei P9 Lite

[app] Moliplayer Pro - multimediální přehrávač

Příspěvek od PetrCBR »

Velka cast DLNA serveru titulky nepodporuje, protoze jejich nejvetsi trh to nevyzaduje (US a anglicky mluvici zeme). Standard podporu titulku v DLNA samozrejme existuje a plni ho treba MediaMonkey, ktery je umi odeslat - pak je ale otazka jestli je umi klient i prijmout a pouzit.
robsol
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 493
Registrován: ned lis 29, 2009 15:26
Zařízení: Samsung S7, iPhone 6s, Lumia 950
Bydliště: Liberecko

[app] Moliplayer Pro - multimediální přehrávač

Příspěvek od robsol »

Tak například PS3 media server co mám na PC je umí naprosto perfektně. Vyzkoušeno na PS3 i na jiných DLNA na jiné platformě. Nicméně tady to prostě skoro nefunguje vůbec. Přitom PS3 je vcelku standard.
Uživatelský avatar
Carlosso
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 469
Registrován: pon bře 11, 2013 18:41
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Praha

[app] Moliplayer Pro - multimediální přehrávač

Příspěvek od Carlosso »

Občas se mi stane že když aplikaci zapnu a po chvilce vypnu, nejde potom zapnout, tapnu na ní ale nic se nestane, jenom se to jakoby přepne do aplikace, sekundu je černá obrazovka a pak je to zase zpátky v menu.Stalo se to někomu?
robsol
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 493
Registrován: ned lis 29, 2009 15:26
Zařízení: Samsung S7, iPhone 6s, Lumia 950
Bydliště: Liberecko

[app] Moliplayer Pro - multimediální přehrávač

Příspěvek od robsol »

ano stává se to
MgX
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 285
Registrován: čtv led 12, 2006 0:37
Bydliště: ČR

[app] Moliplayer Pro - multimediální přehrávač

Příspěvek od MgX »

Mně se stává, že aplikaci zapnu a ona se HNED vypne. Následné spuštění již proběhne korektně a program zůstává v činnosti.
Uživatelský avatar
Carlosso
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 469
Registrován: pon bře 11, 2013 18:41
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Praha

[app] Moliplayer Pro - multimediální přehrávač

Příspěvek od Carlosso »

U mě se to projevuje tak že potom nelze ani zapnout, jakoby se zasekla na pozadí, musím buď spustit něco náročného na RAM aby se to na pozadí vypnulo nebo restartnout mobil.
maciakba
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: úte pro 17, 2013 21:42
Zařízení: Lumia 925

[app] Moliplayer Pro - multimediální přehrávač

Příspěvek od maciakba »

Chlopy, stiahol som si skusobnu verziu na Lumiu 925 a vobec mi neukaze hudobne subory, videa a DNLA z PC funguje ako ma. neviete v com je problem?
McJobs
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: stř úno 08, 2012 19:48
Zařízení: iPhone 13 mini

[app] Moliplayer Pro - multimediální přehrávač

Příspěvek od McJobs »

vyriesene
Uživatelský avatar
František Šafr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 436
Registrován: pon čer 11, 2012 10:12
Zařízení: Xiaomi Mi 8
Bydliště: Plzeň

[app] Moliplayer Pro - multimediální přehrávač

Příspěvek od František Šafr »

Mám stejný problém jako maciakba. Chtěl jsem nahradit interní přehrávač tímto, ale hudbu mi to nenajde. Videa ano (nahrané v Camera roll).
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

[app] Moliplayer Pro - multimediální přehrávač

Příspěvek od dwbmb »

Ono to jako přehrávač hudby moc dobrá volba není. Sice to najde asi těch 1500 skladeb, co mám na kartě, ale nemá to žádnou kategorizaci podle umělců alb... jen kilometr dlouhý seznam skladeb podle abecedy.
thegxero
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: čtv dub 24, 2014 9:00
Zařízení: Lumia 1320

[app] Moliplayer Pro - multimediální přehrávač

Příspěvek od thegxero »

Ahoj, chtěl jsem se zeptat, jestli tenhle přehrávač umí přehrávat přes složky?
Standardní přehrávač neumí přehrávat přes složky, na kartě mám složky, kde mám písničky, jak přehrávat čistě písničky z té složky? mám tam jen alba a interprety. Jsem na to zvyklý z Androidu, popřípadě jak importovat seznam stop, který udělám z těch složek v PC? Nechce se mi prohledávat tisíce písniček, nebo je znovu v telefonu řadit do playlistu.
Snad někdo pochopil, co mám na mysli. :)
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

[app] Moliplayer Pro - multimediální přehrávač

Příspěvek od mimonaut »

Zatím neumí, jak v budoucnu těžko říci, ale je možné, že přehrávání ze složek nebude dostupné na WP nikdy, podobně jako třeba na iPhone.

Import playlistů řeším z PC synchronizací z MediaMonkey - asi nejlepší player / katalogizátor co jsem kdy zkusil. Prostě si dám synchronizovat playlist a ten se mi nahraje do tel.
ladin1001
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: stř kvě 08, 2013 19:36
Zařízení: lumia 2520 a1520

[app] Moliplayer Pro - multimediální přehrávač

Příspěvek od ladin1001 »

zdravím všechny na foru, mám krátce wp8,1 mobil a dočetl jsem se na forech ,že tento přehrávač je nejlepší ,ale mě se moc nepozdává, chybí v něm podpora Onedrive a dělat si ruzné sestavy písniček podle nálady jako u Flac playeru , Na OneDrive prostě uložím hudbu a potom Flacem stáhnu a nastavím si sestavu písniček podle nálady z toho co už mám stáhnuté ve Flacu ,Jednoduché a pohodlné. Na filmy to je dobrý ,přehrávač to uznávám, ale ten seznam dlouhý jak horolezecké lano :roll: .Nebo se to dá nějak nastavit ,nechám si poradit, nebo je ještě nějaká alternativa? Filmy jsem v lumii 900 nepřehrával a na videoklipy na to stačil zabudovaný přehrávač .Takže na lumii1320 je to trochu krapet jiné ,protože na tom mobilu se už dá sledovat jak hokej tak i filmy ne klipy kapel. Když to shrnu tak na hudbu Flac player a music 8- takový doplněk který graficky zvýrazní zabudovaný přehrávač a Moli player na video anebo jeho nějakou alternativu ,která by dokázala spolupracovat s onedrivem co se týká videoklipu.Poradíte mi jak to v pohodě zkombinovat?
Lenhy88
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: pát dub 25, 2014 17:47
Zařízení: lumia 1520

[app] Moliplayer Pro - multimediální přehrávač

Příspěvek od Lenhy88 »

Zdravim chtel bych se zeptat jak nastavit format obrazu pri prehravani videa.Obraz je u nekterych vydei roztazen do stran.
Mam zkusebni verzi.
A jeste bych se chtel zeptat jak si stoji s porovnanim s vlc. Jde mi o videa a flac z karty.
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam.cz a 27 hostů