[app] Aplikace o zpravodajství od "Internet Info"

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
Odpovědět
Uživatelský avatar
František Šafr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 436
Registrován: pon čer 11, 2012 10:12
Zařízení: Xiaomi Mi 8
Bydliště: Plzeň

[app] Aplikace o zpravodajství od "Internet Info"

Příspěvek od František Šafr »

Obrázek

Lupa.cz
Poměřuje úspěchy internetových projektů, tepe nešvary, analyzuje nové příležitosti a málo viditelné souvislosti. Internet se mění před očima, ale jedna jistota zůstává: články na Lupě vydávané o půl sedmé, za kterými hrdě stojí šéfredaktor David Slížek & spol.
Odkaz na aplikaci Lupa.cz: http://www.windowsphone.com/cs-cz/store ... c394aae134" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrázek

Měšec.cz
Co čekat od webu, jehož šéfredaktor má 52 bankovních účtů, 44 platných platebních karet a 3 šekové knížky? Správná odpověď: zasvěcené rady o penězích, precizní analýzy produktů, finanční kalkulačky, porovnání bank a zprávy z oblasti osobních financí a investic.
Odkaz na aplikaci Měšec.cz: http://www.windowsphone.com/cs-cz/store ... e33164c965" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrázek

Root.cz
Tvář s černými brýlemi v hlavičce webu je už od roku 1999 pevnou součástí linuxové společnosti. Preference svobodného softwaru a smysl pro open-source technologie jsou základní genovou výbavou posádky Root.cz s šéfkapitánem Petrem Krčmářem.
Odkaz na aplikaci Root.cz: http://www.windowsphone.com/cs-cz/store ... e66cde424d" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrázek

Vitalia.cz
Radí, jak žít zdravě a spokojeně, co se vyplatí jíst a pít. Testuje kvalitu potravin z farmářských trhů a řetězců, porovnává lákadla obchodníků se skutečností a upozorňuje na běžné i nečekané nástrahy každodennosti.
Odkaz na aplikaci Vitalia.cz: http://www.windowsphone.com/cs-cz/store ... 3edf4aabe9" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrázek

DigiZone.cz
Rozplétá vztahy na televizním trhu a analyzuje trendy nejen digitálního vysílání. Sleduje nálady diváků, technologické novinky, pohyby peněz a lidí v branži. Redakce pod vedením Jana Potůčka získává odpovědi z první ruky od lidí, kteří řídí nejdůležitější média v ČR.
Odkaz na aplikaci DigiZone.cz: http://www.windowsphone.com/cs-cz/store ... e9f3f1a555" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrázek

Podnikatel.cz
Předává praktické rady, vykládá složité zákony, upozorňuje na časté chyby a naviguje k zisku i potřebnému optimismu. Denně servíruje rozhodující informace pro úspěšný byznys ve všech jeho fázích na různorodých trzích. Užitečné místo pro živnostníky a firmy, které chtějí nastartovat a rozvíjet své podnikání.
Odkaz na aplikaci Podnikatel.cz: http://www.windowsphone.com/cs-cz/store ... a96b59c261" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrázek

TopDrive.cz
Server o drahých a rychlých vozech. Značky jako Mercedes, Lexus, Ferrari, Porsche nebo Bentley jsou naše oblíbené. Rady, tipy, triky, recenze, fotky a videa.
Odkaz na aplikaci TopDrive.cz: http://www.windowsphone.com/cs-cz/store ... 05025cb880" onclick="window.open(this.href);return false;
vaclavjirovsky
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: ned dub 15, 2012 10:45
Zařízení: Nokia Lumia 720, 800

[app] Lupa.cz - zpravodajství o internetu

Příspěvek od vaclavjirovsky »

Ahoj, jakožto autor těchto aplikací (Internet info - Lupa.cz, Podnikatel.cz, Měšec.cz ...) bych chtěl poznat problémy, se kterými se při používání aplikací potýkáte nebo i nápady na vylepšení, abych je mohl upravit k lepšímu. Aplikace jsem se snažil udělat tak, aby nebyly pouhými rss čtečkami a přinesly něco navíc (např. offline mód), ale na WP je bohužel dost míst, kde je možno udělat chybu.
Proto pokud máte takový komentář, rád vám za něj budu vděčný - můžete mi ho napsat kamkoliv, do PM, sem do komentářů nebo na mail.

Díky moc!
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

[app] Lupa.cz - zpravodajství o internetu

Příspěvek od Petulinek »

No mně neskutečně vytáčí, že ač vidím v aplikaci všechna témata přečtená, mám na dlaždici stále dvojku jako dvě nepřečtená, ač mám servis vypnutý.
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

[app] Lupa.cz - zpravodajství o internetu

Příspěvek od dwbmb »

Ač jsem původně neměl v plánu o aplikaci zavadit, komentář vývojáře, kterýho zpětná vazba opravdu zajímá, mě většinou dokáže přesvědčit :)

UPDATE:
Tak hned z fleku by se mi líbilo rozšíření možností sdílení. Nyní je tam email a sociální sítě (což je předpokládám systémové Publikovat zprávu), chybí spíše sdílení různými jinými přímými zprávami - minimálně SMS, WhatsApp by taky bodlo, ale o tom už vím tužku, jestli to vůbec jde. Každopádně ale určitě alespoň vygenerovat nebo rovnou vložit do schránky odkaz na článek, který bych potom mohl ručně odeslat metodou, jakou používám (což by ve výsledku ušetřilo jeden krok otevírání v článků v IE, potažmo dva kroky, kdyby to umělo rovnou nakopírovat odkaz do schránky samo).
murder
smartguru
smartguru
Příspěvky: 610
Registrován: ned pro 23, 2007 14:07
Zařízení: LG G3 Android 6 Marshmallow

Re: [app] Lupa.cz - zpravodajství o internetu

Příspěvek od murder »

Nefunkční nesmyslná notifikace nepřečtených článků na dlaždici pridat možnost volby zap/ vyp. Dále schází možnost označit vše jako přečtené, více odlišit přečtené / nepřečtené nebo nějak zatraktivnit. Aplikace se mi líbí, ale otevřu, vidím hromadu písmenek a zase zavřu.....
vaclavjirovsky
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: ned dub 15, 2012 10:45
Zařízení: Nokia Lumia 720, 800

[app] Lupa.cz - zpravodajství o internetu

Příspěvek od vaclavjirovsky »

Díky všem za feedback, o některých problémech už mezitím vím, ale některé fce mě docela překvapujou, že by byl o ně zájem. Zkusím zapracovat co nejdřív a ještě jednou díky všem!
Pepa
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: úte bře 27, 2012 18:55
Zařízení: Nokia

[app] Lupa.cz - zpravodajství o internetu

Příspěvek od Pepa »

Proc aplikace nepodporuji WP7.5?
el_lama
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 172
Registrován: pon bře 10, 2008 13:43
Zařízení: Lumia 830

[app] Lupa.cz - zpravodajství o internetu

Příspěvek od el_lama »

Feedback jsem dal k Mesci http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=144&t=34175" onclick="window.open(this.href);return false;
el_lama
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 172
Registrován: pon bře 10, 2008 13:43
Zařízení: Lumia 830

[app] Lupa.cz - zpravodajství o internetu

Příspěvek od el_lama »

Dalsi vec, ktera mi chybi je informace jestli clanek vysel dnes, vcera, uplynuly tyden ... nektere app to takto maji rozrazene.

Casto mi to vyhazuje "Neni k dispozici internetove pripojeni nebo serevr neodpovida." Bug? Jine aplikace se normalne dostanou na servery.

No a posledni vec, je tlacitko "Obnovit". Nedal by se implementovat refresh jako to ma napr. Twitter? Swipe dolu, podrzet a udela se refresh ...

Edit: tak jeste par veci:
- Pri vraceni se z clanku na home se nevrati na pozici, kde byl clanek otevren, ale vzdy zaskroluje na zacatek. Je pak nepohodlne hledat dalsi clanek (pokud ctu neco hodne stareho).
- Datumy u vsech clanku ukazuji 1.1. 0:00. Bug v RSS?
vaclavjirovsky
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: ned dub 15, 2012 10:45
Zařízení: Nokia Lumia 720, 800

[app] Lupa.cz - zpravodajství o internetu

Příspěvek od vaclavjirovsky »

Odpovím jenom na otázku, ostatní feedback si zaznamenávám a zpracovávám...
Pepa píše:Proc aplikace nepodporuji WP7.5?
Protože využívá cross funkce (s WinRT) systému, které jsou dostupné až na WP8 a na jiné řešení zatím nebyl čas - WP7.5 možná ještě přijde :-)

Fakt díky, tyhle informace mi zatím ještě nikdo neřekl, teď když na to koukám tak mi přijdou samozřejmé, ale při vývoji mě nenapadly.

Doufám, že ještě před Vánoci přijde nová verze, co výše uvedené (co půjde) bude opravovat.
el_lama
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 172
Registrován: pon bře 10, 2008 13:43
Zařízení: Lumia 830

[app] Lupa.cz - zpravodajství o internetu

Příspěvek od el_lama »

Takto v praci pracuji taky, pokud se sejde milion pozadavku. Zaznamenavam, vim, beru na vedomi ;)

Diky!
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

[app] Lupa.cz - zpravodajství o internetu

Příspěvek od Petulinek »

Nedalo by se zrušit neustálé pruzení aplikace, ať zadám hodnocení do Store? I když jsem ho tam již dávno zadával, evidentně to appka nepochopila a pořád po několika spuštěních prudí s hodnocením a upřímně pěkně mne to s*re.
vaclavjirovsky
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: ned dub 15, 2012 10:45
Zařízení: Nokia Lumia 720, 800

[app] Lupa.cz - zpravodajství o internetu

Příspěvek od vaclavjirovsky »

Petulinek píše:Nedalo by se zrušit neustálé pruzení aplikace, ať zadám hodnocení do Store? I když jsem ho tam již dávno zadával, evidentně to appka nepochopila a pořád po několika spuštěních prudí s hodnocením a upřímně pěkně mne to s*re.
Mrknu na to, jste první uživatel co tenhle problém reportuje, díky za info.
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

[app] Lupa.cz - zpravodajství o internetu

Příspěvek od Petulinek »

Díky :-)
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

[app] Lupa.cz - zpravodajství o internetu

Příspěvek od uni »

No já přemýšlím, proč bych si měl doslova zas*** systém desítkami pidi aplikací k různým webům a službám, když to prostě pokryje....webový prohlížeč. A pokud se to setká s rozumným webmastrem, který udělá responzivní web, tak už není vůbec co řešit... Faktem je, že pokud vám začne danou zobrazenou obrazovku překrývat mizerně udělaná reklama..., ale to se vracíme k rozumnému webmastrovi.
Tedy doporučil bych spíše upřít energii s podněty na tvůrce webů (jako že se nemusí úplně patlat s mobilními a WAP:-) verzemi a prostě vkročí do 21. století. Uděláme větší službu lidstvu:-)
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 42 hostů