Stránka 1 z 2

[app] Turistické Známky - přehled o turistických známkách

Napsal: stř říj 23, 2013 21:58
od shicola
Mějte aktuální přehled o turistických známkách ve vašem okolí. Zkontrolujte, zda vám náhodou nechybí ve sbírce. A to i bez datového připojení!

Obrázek

Pro fanoušky turistických známek nepostradatelná aplikace.

Vlastnosti:
- přehled známek v okolí (i v offline)
- evidence získaných známek (i v offline)
- údaje o prodejcích známky (i v offline)
- vyhledávání podle názvu, popisu a čísla známky (i v offline)
- vyhledávání v okolí zadané adresy (pouze v plné verzi)
- záloha získaných známek na SkyDrive
- automatická týdenní aktualizace databáze známek
- k získané známce lze zadat datum získání a poznámku
- možnost filtrování seznamů známek
- sdílení na sociálních sítích - pochlubte se s novým přírůstkem do sbírky
- statistiky získaných známek

Časově neomezená zkušební verze!

Na co se můžete těšit v budoucnu?
- podpora výročních a zahraničních známek
- synchronizace získaných známek s účtem na webu
- tlačítko Byl jsem zde


Obrázek

Obrázek
Obrázek
Obrázek

[app] Turistické Známky

Napsal: stř říj 23, 2013 22:13
od mceza
Tak dlouho to mám rozpracované, až mě někdo předběhl :-) No aspoň o starost míň :-) Du testovat

[app] Turistické Známky

Napsal: stř říj 23, 2013 22:26
od shicola
nic si z toho nedělej, více než měsíc jsem řešil oficiální poskytnutí dat...

Re: [app] Turistické Známky

Napsal: čtv říj 24, 2013 9:08
od blanicky
Kdy bude na Store? :-)

[app] Turistické Známky

Napsal: čtv říj 24, 2013 9:09
od mceza
Od včerejška?

Re: [app] Turistické Známky

Napsal: čtv říj 24, 2013 9:33
od blanicky
Nalezeno a zakoupeno :-). V tapatalk nefunguje link ale přes web je to ok :-) super aplikace. Díky :-)

Re: [app] Turistické Známky

Napsal: čtv říj 24, 2013 9:42
od blanicky
Mám ještě jednu věc. Sysapp pusher jí taky nenajde.

Re: [app] Turistické Známky

Napsal: čtv říj 24, 2013 11:51
od shicola
blanicky píše:Nalezeno a zakoupeno :-). V tapatalk nefunguje link ale přes web je to ok :-) super aplikace. Díky :-)
Link jsem opravil na oficiální doporučený. Díky za pochvalu. Pokud se ti aplikace líbí, napiš k ní na Store kladné hodnocení :) - to platí samozřejmě pro všechny aplikace, nejen pro Turistické Známky.

Re: [app] Turistické Známky

Napsal: čtv říj 24, 2013 11:54
od shicola
blanicky píše:Mám ještě jednu věc. Sysapp pusher jí taky nenajde.
A není sysapp pusher jen na aplikace od nokie ?

Jinak aplikace byla schválena teprve včera, propagace do storu ještě asi nějakou chvíli portvá, ale přes link by ses na ní měl dostat ihned.

Re: [app] Turistické Známky

Napsal: čtv říj 24, 2013 12:03
od blanicky
Právě že poslední aktualizace sysapp umožňuje i přidání vlastních app. Ale teď už jí najde. Šlo asi jen o zdržení při vydání app. Jak jsem psal ráno tak nešla najít ani na Store. Teď vše ok :-D

[app] Turistické Známky

Napsal: čtv říj 24, 2013 13:38
od dwbmb
Myslíte, že by tohle mohlo mohlo přesvědčit někoho tak zhnilého, jak jsem já, k turistice? Vážně míněná otázka, mně to evokuje venues "kam se ještě podívat", protože já trpím základní neznalostí turistických destinací v ČR. Znám jenom Ten most a Ty velký hodiny, kam chodím strašně nerad.

[app] Turistické Známky

Napsal: čtv říj 24, 2013 14:24
od shicola
Je to taková elektronická verze turistického deníčku, sběratelské vášně a připomenutí, kde člověk v minulosti byl, rozšířená o mapu zajímavých míst a rychlým přehledem, kde člověk ještě nebyl :)

Turistické známky jsou i zahraniční a výroční (plánuji podporu, datový zdroj již mám), dále si můžete webu turistických známek vést vlastní sbírku (seznam získaných známek) a s webem plánuji do dalších verzí zprovoznit synchronizaci (API již máme vyřešené). V dalších verzích také přibyde funkcionalita "Byl jsem zde", což bude taková obdoba check-inu na fousquare nebo na fb, a umožní Vám získat známky, které nebyly momentálně dostupné.

Já osobně se kolikrát diví, kde všude jsem již byl (mám krátkou paměť) a když se podívám na známku se zajímavým motivem, tak si říkám, že by se tam rád podíval...

Tak asi tak.

[app] Turistické Známky

Napsal: ned říj 27, 2013 17:07
od p.a.Ť.o
Bude se dat zadat, ze jsem na danem miste byl x-krat? A bude se dat k dane znamce priradit fotka, ktera pak bude sync s webem?

[app] Turistické Známky

Napsal: ned říj 27, 2013 20:57
od shicola
Zdravím, dalo by se to zadat do poznámce u získané známky. Fotky tam nejsou, ale je tam možnost sdílení přes sociální sítě. Aplikace slouží primárně pro sběratele turistických známek, a umožňuje jim vést si evidenci známek, které už mají a do boudoucna i známek které si nemohli koupit, protože měli vyprodáno/zavřeno - funkce "Byl jsem zde". Jinak fotka nejde přidat ani na oficiálních stránkách, takže nevím, kam byste pak ty fotky synchronizoval.

Pro evidenci, že jste někde byl (a i opakovaně) jsou asi vhodnější aplikace - například FourSquare.

[app] Turistické Známky

Napsal: čtv lis 07, 2013 22:14
od shicola
Rád bych zde rozproudil diskuzi o tom, jak se Vám aplikace líbí nebo nelíbí, co byste na ní rádi vylepšili, čím Vás naopak potěšila. V brzké době bude uvolněna verze, která bude umět synchronizaci s webem http://www.turisticke-znamky.cz" onclick="window.open(this.href);return false; a bude obsahovat funkcionalitu "Byl jsem zde", která bude sloužit pro dodatečné objednání známky od výrobce. Do dalších verzí je plánována podpora výročních a zahraničních TZ, chystám se také na jazykové mutace.

Na store aplikace obecně moc lidí nehodnotí, a tak ani já nemám moc odezev od uživatelů a rád bych získal alespoň touto cestou nějakou odezvu.

Jaké máze zkušenosti s hodnocením uživatelů, jak od nich získáváte feedback ?

ShiCola

[app] Turistické Známky

Napsal: čtv lis 07, 2013 22:36
od matoman
V hodnoteni dost pomaha, ak aplikacia raz za cas (napr.. 10, 30, spustenie) vyhodi otazku, ci chcem aplikaciu hodnotit.

[app] Turistické Známky

Napsal: ned lis 17, 2013 13:48
od J0nn
Ahoj, mám možná hloupý dotaz, ale narazil jsem na tuhle aplikaci a velice mě zaujala. Na storu jsou ale dvě podobné aplikace Turistický Deník, který pracuje s turistickými vizitkami, a Turistické Známky. Chci se tedy zeptat jaký je mezi nimi hlavní rozdíl, myslím tím třeba která má rozšířenější databázi, nebo větší historii a proto se plánuje nepřestat s aktualizacemi do budoucna atak... nebo jsou to aplikace téměř stejné a jde jen o to jestli mám radši vizitky nebo známky? Děkuji za odpověd.

[app] Turistické Známky

Napsal: ned lis 17, 2013 14:20
od shicola
Jsou to dva odlišné projekty, dvou různých firem (s kterými nemám nic společného). Graficky je to podobné, není na tom co vymýšlet.

Turistické známky jsou ty dřevěná kolečka. Turistický deník je název projektu, který se zaobírá sbíráním turistických vizitek - to jsou takové samolepky.

Já jsem udělal obě aplikace v podstatě jen proto, že jsem trošku turista a s manželkou a dětmi dost cestujeme a oboje sbíráme. To, že to je ve Store, je v podstatě jen vedlejší efekt :).

Co se týká počtu sběratelských předmětů u obou produktů je to nyní více než 2000 kusů jen pro ČR.
Vizitky (deník) jsou české, slovenské, německé, začínají i polské (+absolventské, týmové, osobní, gastronomické).
Známky jsou pro spoustu evropských zemí, jsou i pro USA (celkem 18 států).

Pokud nevíte pro co se rozhodnout, koukněte na weby: http://www.turisticky-denik.cz" onclick="window.open(this.href);return false;, http://www.turisticke-znamky.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Historicky jsem začal dříve s vizitkami, později jsem přidal i známky. Obě aplikace hodlám do budoucna udržovat a rozšiřovat o smysluplné funkcionality.

Pro turistické známky bude brzy update obsahující synchronizaci s webem projektu a plánuji podporu všech typů známek (nyní pouze ČR).

Aplikace je možné používat jako trial po neomezenou dobu, jen si můžete uložit do získaných omezené množství známek/vizitek. V placené verzi toto omezení není.

Pokud se Vám aplikace líbí, máte možnost (kromě jejího zakoupení) ji na marketu ohodnotit, je to pro mě asi jediná zpětná vazba.
Díky.

[app] Turistické Známky

Napsal: pon lis 18, 2013 17:39
od J0nn
Děkuji za odpověd´. Pro začátek jsem se zatím rozhodl pro Turistické Známky a chtěl bych přidat pár připomínek z dnešního používání. První věc, která mně vadila, byla ta, že když jsem používal aplikaci offline, tak mně skoro každá druhá nalezená památka padala. Mám na mysli, že když jsem kliknul na nějakou nalezenou památku(známku), tak se tak sekundu načítala a pak se celá aplikace vypla, spadla. Toto se mně stávalo skoro u každé druhé památky. Pak si myslím, že by nebylo naškodu umět vyhledávat známky od určitého místa, a ne jenom od aktuálního místa. Když se třeba chystám někam zajet, abych se mohl podívat a zkontrolovat, které známky se tam dají získat, když už není možnost propojení se s webovými stránkami.

[app] Turistické Známky - přehled o turistických známkách

Napsal: pon lis 18, 2013 20:31
od shicola
Zdravím, díky za feedback. To že aplikace padá a laguje v offlinu je samozřejmě chyba. Budu cca během týdne dávat na market novou verzi, tak to tam opravím.
Známky aplikace umí vyhledávat i podle určitého místa - adresy. Stačí se ve vyhledávání přepnout na hledání podle adresy. Do budoucna plánuju zobrazení okolních známek od vybrané známky. Není to pro úplně jednoduchý zásah, tak to odkládám, ale nejsi první, kdo by to chtěl.

Jinak teď v chystaném update už bude synchronizace s webem a ještě jedna zajímavá novinka ...