[app] Turistické Známky - přehled o turistických známkách

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
shicola
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: pát zář 30, 2011 7:54
Zařízení: Lumia 930

[app] Turistické Známky - přehled o turistických známkách

Příspěvek od shicola »

Právě byla schválena verze 1.1.

V nové verzi Turistických známek je implementována funkce Byl jsem zde, která Vám umožní vytvořit pouhým stisknutím tlačítka důkaz o návštěvě Turistického známkového místa. Společnost Turistické známky jej bude uznávat v případě, že se Vám nepodaří získat Turistickou známku na místě. Funkci 'Byl jsem zde' lze použít pouze v blízkosti Turistického známkového místa (do 2 km)!

Další velkou novinkou je synchronizace vaší sbírky s webem http://www.turisticke-znamky.cz" onclick="window.open(this.href);return false;, která jako první z mobilních aplikací využívá nového API turistických známek. Během synchronizace je také synchronizován datum získání turistické známky a také poznámka.

Zobrazení datumu získání známky a poznámka bude na webu doděláno později, nicméně u získané známky to máte již uloženo.

Také je opravena chyba v offline režimu, kdy mohla aplikace za určitých okolností spadnout. A je také opraveno řazení získaných známek.

Pokud se Vám aplikace líbí, budu rád, když napíšete k aplikaci hodnocení, a nebo mi sdělíte Vaše náměty a postřehy.

ShiCola
miple
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 97
Registrován: pon led 20, 2014 19:59
Zařízení: sonyericsson

[app] Turistické Známky - přehled o turistických známkách

Příspěvek od miple »

Tak trochu opráším téma. Přešel jsem z Androida na WP8. Na Android tu aplikaci dělal myslím někdo jiný. O to ale nejde. Co bych u verze pro WP uvítal, na co jsem si teď vzpoměl je barevné rozlišení známek. Tuším že v Androidu byly různé barvičky pro získané, plánované, byl jsem zde apod. Sice jsou u známek na mapě značky, ale barvyčky by byly přehlednější. Dále mi vadí hláška na mapě o nepřístupnosti servru v off line režimu. Jinak dobrá apka.
shicola
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: pát zář 30, 2011 7:54
Zařízení: Lumia 930

[app] Turistické Známky - přehled o turistických známkách

Příspěvek od shicola »

Ahoj, co se týká barev tak s tím taky bojuju. Chtěl jsem zachovat čistý design, a tam ty barvy moc nejdou. Taky by se mi ty barvy pak tloukly s vybraným barevným schématem. Jestli máš nějaký nápad, jak to barevně vyřešit, můžeš mi to poslat na mail (v menu o aplikaci) nebo do PM, pouvažuju nad tím.

Co se týká nedostupnosti serveru v offline, tak ta hláška vyskakuje snad jen, pokud dáš manuálně synchronizaci, jinak by neměla. Nebo se pletu ?
miple
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 97
Registrován: pon led 20, 2014 19:59
Zařízení: sonyericsson

[app] Turistické Známky - přehled o turistických známkách

Příspěvek od miple »

Ahoj. Tak co se týká nápadu na barvy, tak ti moc neporadím. Vůbec nemám páru jak se aplikace vytváří. Ta hláška je tam zobrazena když aplikaci spustím off a dám mapu, tak je tam. S těma barvama bych si to představoval např. co jsou černé body s čísly počtu známek, tak bod pod kterým by byla nějaká událost by nebyl černý ale třeba žlutý a to už by mi napovídalo že tam něco mám pozbíráno. Po jeho zvětšení a zobrazení všech známek pod tímto bodem, kdy se zobrazí černé tabulky s názvem, tak u nich by byle nějaká barevná značka. Třeba sebraná známka zeleně, plánovaná červeně, byl jsem tam modře. Ty samé barvy by označovaly události v seznamu získaných známek. Ale říkám, vůbec o tom programování nemám šajnu, třeba je to nereálné. Byl to podnět pouze ze zkušenosti z androida.
shicola
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: pát zář 30, 2011 7:54
Zařízení: Lumia 930

[app] Turistické Známky - přehled o turistických známkách

Příspěvek od shicola »

Podobné aplikace na jiných platformách sleduju, ale nechci slepě kopírovat, chci se držet jakési originality, exkluzivity a designu WP.
Mapu prověřím, barvy přehodnotím, nic neslibuju :)
miple
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 97
Registrován: pon led 20, 2014 19:59
Zařízení: sonyericsson

[app] Turistické Známky - přehled o turistických známkách

Příspěvek od miple »

Tak oživím téma. Přijel jsem z dovolené, kouknu do aplikace a kromě 3 známek zdovolené tam nemám nic. Všechny známky co jsem tam měl, tak jsou v prde**. Kam se poděly? To je tam budu muset všechny opět nasázet? Měl jsem tam datumy a popisky kdy a kde. :evil:
shicola
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: pát zář 30, 2011 7:54
Zařízení: Lumia 930

[app] Turistické Známky - přehled o turistických známkách

Příspěvek od shicola »

Zdravím, to co popisujete není standardní chování.
Nemáte zapnutý filtr?
Pokud se podíváte do statistik, kolik tam vidíte celkem známek?
Synchronizujete sbírku na web TZ nebo na OneDrive?

Díky za info, klidně mi pište přímo na mail co je v aplikaci.
ShiCola
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google a 32 hostů