Instalace aplikací a her (neoficiálně)

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
Machos
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: úte říj 01, 2013 16:35
Zařízení: HTC EVO 3D

Instalace aplikací a her (neoficiálně)

Příspěvek od Machos »

Zdravím, zajímalo by mě jak je to na Windows Phone 8 s instalací aplikací a her odjinud než z Windows Phone Store. Mám na mysli jako na Androidu, hodím apk na SD kartu a pak nainstaluju. Dají se již WP 8 na toto odblokovat ? Díky
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Instalace aplikací a her (neoficiálně)

Příspěvek od mimonaut »

Nedají, jediná oficiální možnost je Store (chválabohu)
Tedy, možnost sideloadingu existuje pro vlastní aplikace k otestování, pokud máš vývojářský účet..
MikeyMCZ
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 232
Registrován: sob úno 02, 2013 0:03
Zařízení: Nokia Lumia 920

Instalace aplikací a her (neoficiálně)

Příspěvek od MikeyMCZ »

No, jestli nechceš stahovat aplikace přes telefon, tak je tu způsob: http://www.windowsphone.com/en-US/how-t ... an-sd-card" onclick="window.open(this.href);return false; Ale zaplatit musíš stejně.
Simon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 462
Registrován: pon led 21, 2013 10:21
Zařízení: Nokia Lumia 900 Cyan + Nexus 7 II

Instalace aplikací a her (neoficiálně)

Příspěvek od Simon »

On myslel skôr to že si niekde stiahne hru ktorá je normálne platená a zdarma si ju nainštaluje. (odhadujem že myslel tento spôsob a presne mal tento úmysel).
steelspace
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1094
Registrován: stř lis 24, 2010 22:29
Zařízení: L920, L930, L950 XL, iPhone 7 Plus
Bydliště: Líbeznice

Instalace aplikací a her (neoficiálně)

Příspěvek od steelspace »

Není to možné, WP8 je nejlépe zabezpečená platforma na trhu. Omezeně je možné instalovat aplikace, pokud si pořídíš účet vývojáře za 19 USD na rok.
mceza

Instalace aplikací a her (neoficiálně)

Příspěvek od mceza »

Ale jen velmi omezeně - ty, co stáhneš ze Store takto stejně nenainstaluješ. A díky šifrování a dosud neprolomenému zabezpečení WP jinak .xap nedostaneš (pokud ti ho vývojář sám nezašle).
karelchadim
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 490
Registrován: stř říj 05, 2011 7:16
Zařízení: P9 lite|P8 lite|Lumia 830|HTC 8x|LG Optimus 7

Instalace aplikací a her (neoficiálně)

Příspěvek od karelchadim »

no ještě jedna možnost je, ale to je spíš něco na způsob vlastní aplikace
MAKU19
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 89
Registrován: úte lis 26, 2013 8:20
Zařízení: Lumia 720
Bydliště: Piešťany

Instalace aplikací a her (neoficiálně)

Příspěvek od MAKU19 »

:-( Je možné stiahnutú aplikáciu z obchodu do PC s koncovkou .xap po uložení na SD kartu inštalovať do telefónu? Mám Lumia 720 s WM 8 a podľa návodu na windowsphone http://www.windowsphone.com/sk-sk/how-t ... an-sd-card by to malo ísť cez obchod a voľbu SD. Mne sa bohužiaľ táto voľba nedá nastaviť. :cry:
martkono
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 74
Registrován: čtv lis 22, 2012 11:02
Zařízení: Nokia Lumia 820

Instalace aplikací a her (neoficiálně)

Příspěvek od martkono »

Ak si xap nahral na kartu, restartni telefon. Potom otvor Obchod a telefon by mal skontrolovat SD kartu. Ak najde aplikacie, zobrazi sa polozka v Store "SD karta", cez ktoru aplikacie nainstalujes. Aj tak ale potrebujes byt pripojeny k internetu, pretoze sa overuje licencia aplikacie (xap subor).
Idealny by mal telefon kontrolvat kartu pre aplikacie sam a castejsie, ale v praxi je najistejsi restart.
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Instalace aplikací a her (neoficiálně)

Příspěvek od mimonaut »

když se přihlásíš ke store na webu pod svým účtem, nemáš u aplikace v levém pruhu položku "Stáhnout a nainstalovat ručně"? je to úplně dole pod jazyky..
Nebo nevím, co se ti neukazuje..
MAKU19
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 89
Registrován: úte lis 26, 2013 8:20
Zařízení: Lumia 720
Bydliště: Piešťany

Instalace aplikací a her (neoficiálně)

Příspěvek od MAKU19 »

8-) Ja som si ju stiahol a uložil na SD, ale nedokážem ju v mobile inštalovať podľa odkazu na návod. :-(

Edit: :) Po reštartovaní to funguje!! Obchod našiel SD kartu na nej aplikáciu ale zatiaľ ju nechce inštalovať hoci som pripojený na web :tlem :-( :
martkono
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 74
Registrován: čtv lis 22, 2012 11:02
Zařízení: Nokia Lumia 820

Instalace aplikací a her (neoficiálně)

Příspěvek od martkono »

Taktiez by si mal stiahnut XAP zo stranky Store pre rovnaky region aky mas nastaveny v telefone. Aplikacia nepojde nainstalovat, ak mas v telefone nastaveny iny region.
Stiahnutie XAP z webu je len o tom, aby si ho nemusel cez telefon (ak nemas wifi a XAP je velke), nic viac. Preto sa musi overit, musi sa zhodovat region, musis mat licenciu (ak ide o platenu aplikaciu).
MAKU19
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 89
Registrován: úte lis 26, 2013 8:20
Zařízení: Lumia 720
Bydliště: Piešťany

Instalace aplikací a her (neoficiálně)

Příspěvek od MAKU19 »

:) Tak už sa to podarilo, po reštarte a načítaní obchodu na SD mi nechcelo dovoliť zaškrtnúť stiahnutú aplikáciu hoci som bol na webe. Potom som sa náhodou pozrel nainštalované aplikácie a stiahnutá aplikácia bola už nainštalovaná. Neviem v ktorom kroku sa nainštalovala, lebo štandardne to trvá podstatne dlhšie. Taktiež je trochu mätúce že mobil neoznámi pri snahe zaškrtnúť aplikáciu že je už nainštalovaná. :???:
MAKU19
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 89
Registrován: úte lis 26, 2013 8:20
Zařízení: Lumia 720
Bydliště: Piešťany

Instalace aplikací a her (neoficiálně)

Příspěvek od MAKU19 »

8-) Lebo pri stiahnutí do PC nepotrebujem datove pripojenie cez mobil, stiahnutie je rýchlejšie a inštalácia je expresna. Inak ak som na wifi tak idem cez wifi.
martkono
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 74
Registrován: čtv lis 22, 2012 11:02
Zařízení: Nokia Lumia 820

Instalace aplikací a her (neoficiálně)

Příspěvek od martkono »

Ak si ju sam nedal instalovat v Store v telefone z SD karty, tak sa mohla nainstalovat cez web. Neklikol si medzitym na webe Store (v pocitaci, ak si bol prihlaseny so svojim Live uctom) na "nainstalovat"? Vtedy sa posle push notifikacia telefonu a on si ju sam stiahne (bez opytania) a nainstaluje.
MAKU19
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 89
Registrován: úte lis 26, 2013 8:20
Zařízení: Lumia 720
Bydliště: Piešťany

Instalace aplikací a her (neoficiálně)

Příspěvek od MAKU19 »

8-) Určite som nešiel na web store len som bol pripojený na datový prenos (podľa rady martkono pre overenie licencie), videl som nejaký prenos - spojenie (modré bodky na hornej lište) s webom ale okienko na zaškrtnutie aplikácie uloženej na SD sa sa nedalo aktivovať a tak som to vzdal. Iba náhodou som sa pozrel do inštalovaných a tam už bola nainštalovaná. Prečo mi neoznámilo že je už inštalovaná a dá sa iba zdielať to neviem.
MAKU19
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 89
Registrován: úte lis 26, 2013 8:20
Zařízení: Lumia 720
Bydliště: Piešťany

Instalace aplikací a her (neoficiálně)

Příspěvek od MAKU19 »

:???: Len taká otázka, aj Vám sa pri snahe na windowsphone obchode otvorenom na PC nedá prezrieť historia nákupov aplikácii?
Mne to vždy hodí správu " Niečo sa stalo a na požadovanú stránku sa momentálne nemôžeme dostať. Skúste to znova neskôr." :-(
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Instalace aplikací a her (neoficiálně)

Příspěvek od Flynn »

Ne, mně to funguje normálně, samozřejmě po přihlášení.
MAKU19
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 89
Registrován: úte lis 26, 2013 8:20
Zařízení: Lumia 720
Bydliště: Piešťany

Instalace aplikací a her (neoficiálně)

Příspěvek od MAKU19 »

:???: Prihlásený samozrejme som, keď si kliknem na inštalovanú aplikáciu tak mi napíše Zakúpené, keď chcem prehľad tak mi to vyhodí predošlú hlášku. :-(
MAKU19
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 89
Registrován: úte lis 26, 2013 8:20
Zařízení: Lumia 720
Bydliště: Piešťany

Instalace aplikací a her (neoficiálně)

Příspěvek od MAKU19 »

:-( Tak som napisal na microsoft, som zvedavý co mi odpovedia. :???:
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 43 hostů