office 365

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
Odpovědět
lukas/nokia
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pát zář 06, 2013 2:14
Zařízení: nokia lumia 820

office 365

Příspěvek od lukas/nokia »

ahoj ludia. neviete ako to je s použivanim office v lumii 820? ked som klikol na ikonu office a potom office365 tak mi vyhodilo aby som si pridal office učet, ktorý som si ako mi telefon ukazal aj pridal! no stale ked si chcem otvoriť program mi to stale piše žiadna zmena. už som aj odobral aj znova pridal konto office do telefonu a nič ( to iste ako live konto) aj som telefon resetol ale neviem si poradiť ako to dam do pohybu :/// poradi niekto? je to pre mna fakt dôležite world využivam denne
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

office 365

Příspěvek od Petulinek »

Co konkrétně potřebuješ? Používám O365 již dlouho. Přidáš si emailový účet a on si najde nastavení a nabídne Ti ke stažení Lync a nastaví SharePoint. Případně si SP můžeš nastavít sám právě pod ikonou Office v telefonu...
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: office 365

Příspěvek od mberdych »

Ja myslim, ze tazatel v tom ma trochu zmatek. Pro Office365 potrebuje mit aktovni Office365 sluzbu, ktera se plati. To neni live konto. Nicmene to nijak neomezuje funkcnost Wordu v systemu.
lukas/nokia
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pát zář 06, 2013 2:14
Zařízení: nokia lumia 820

office 365

Příspěvek od lukas/nokia »

prave že mne to nefunguje
1)otvorim office a napiše "nastavte si telefone konto office365..."
2) kliknem na "nastaviť"
3) konto sa mi prida do telefonu a stiahnemi aj lync2010
4) ked si znovu otvorim office tak mi znovu da tu istu možnosť" nastavte si v telefone konto office...)
5) ak sa chcem prihlasiť do lync tak mi vždy vyhodi " unable to sing in"
6) k tomu officu sa nedostanem ani ked si to konto do telefonu pridam.

ak som spravne pochopil pokial chcem použivať world tak si ho musim zaplatiť ??
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

office 365

Příspěvek od Petulinek »

A máš zakoupenou licence Office 365 v cloudu? Včetně licence pro Lync? Pokud chceš používat world, je to zdarma, ten Ti byl dán k dispozici při narození, pokud Word v telefonu, ten je taky gratis.
Manek49
smartguru
smartguru
Příspěvky: 708
Registrován: čtv led 13, 2011 22:40
Zařízení: iPhone 5C
Bydliště: Horní Branná

office 365

Příspěvek od Manek49 »

Tak, tak, pokud nemáš zaplacené Office 365, tak nastavuješ něco, co nastavit nepotřebuješ, Word v telefonu je zdarma, stačí jen do telefonu, nebo na skydrive nahrát tvoje dokumenty a můžeš vesele editovat a samo i vytvářet nové dokumenty.
lukas/nokia
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pát zář 06, 2013 2:14
Zařízení: nokia lumia 820

office 365

Příspěvek od lukas/nokia »

aha , nie licenciu nemam zakupenu, ale ak spominate ten word kde ho najdem v telefone ked pišete že je zdarma? nikde tam nieje iba ukážkový dokument.
Manek49
smartguru
smartguru
Příspěvky: 708
Registrován: čtv led 13, 2011 22:40
Zařízení: iPhone 5C
Bydliště: Horní Branná

Re: office 365

Příspěvek od Manek49 »

Otevři Office, nic nenastavuj, šoupni doprava a dole klepni na + a můžeš vytvářet.
lukas/nokia
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pát zář 06, 2013 2:14
Zařízení: nokia lumia 820

office 365

Příspěvek od lukas/nokia »

jasne je tam všetko j excel :) dakujem ti! no ked som prida to konto office do telefnu tak mi zase aspon fb chat ide :D tak naničo bolo aj to dobre, aj tak dakujem :)
Porek
nováček
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: pon črc 01, 2013 20:40
Zařízení: Nokia 920 red

office 365

Příspěvek od Porek »

Zdravím, když už se tu řeší ten office, nevíte jak se zbavím toho, že mezi každým řádkem se mi udělá automaticky mezera? Nemůžu to nikde v nastavení najít... Díky
Uživatelský avatar
kalmia
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 476
Registrován: úte pro 28, 2010 18:26
Zařízení: Nokia Lumia 930 Black

office 365

Příspěvek od kalmia »

Také jsem to nenašel. Dělá to tak proto, že Word 2010 má defaultně přednastaveny mezery za odstavcem 10 b. a stisknutí Enter na klávesnici v mobilu také znamená konec odstavce. Vyřešil jsem to tak, že jsem si ve Wordu na PC založil soubor s názvem VZOR, do textu jsem si napsal jakékoli jedno písmeno, to jsem označil myší, mezery za odstavcem nastavil na 0 b., soubor jsem uložil a poslal jsem si jej mailem na mobil a v mobilu uložil.
Takže pokud chci teď v mobilu začít psát do nového souboru, otevřu si napřed VZOR, ten uložím pod jiným jménem a začnu psát. To jedno písmeno pak samozřejmě vymažu. :lol:

Dále, když se chci rychle dostat ve vícestránkovém dokumentu na konec textu, napíšu si předem řetězec xxx (ten nechávám neustále na konci dokumentu) a při otevření souboru jej dám vyhledat.
Porek
nováček
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: pon črc 01, 2013 20:40
Zařízení: Nokia 920 red

office 365

Příspěvek od Porek »

Jejda.. tak to je trošku nešikovný, každopádně díky za typ :D
Uživatelský avatar
kalmia
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 476
Registrován: úte pro 28, 2010 18:26
Zařízení: Nokia Lumia 930 Black

office 365

Příspěvek od kalmia »

Nešikovné je na tom jen to, že si musíš napoprvé takový soubor připravit v PC, odeslat do mobilu a uložit. Pak už je počet úkonů naprosto stejný, ať otevíráš úplně nový a nakonec dáš Uložit, nebo ať otevíráš VZOR a dáš Uložit jako... Počítal jsem to. :grin:
Porek
nováček
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: pon črc 01, 2013 20:40
Zařízení: Nokia 920 red

office 365

Příspěvek od Porek »

Okej.. tak díky moc za rady :D
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 80 hostů